7 Tajemství dlouhověkosti. Pokusíte se Zajímavosti


7 Tajemství dlouhověkosti. Pokusíte se Zajímavosti

Moderní věda dosud přišel na to, jak se dělá lidstvo nesmrtelný. Ačkoli ve skutečnosti opravdu nevíme zda je třeba věčný život. Nejdůležitější je, samozřejmě, žít dobře a dlouho, takže pro mnoho let, aby si štěstí a zdraví.

Podle statistik, v dnešním světě je domovem asi 13.500 lidí, více než 100 let a předpokládá se, že o 50 let později toto číslo může být dokonce ztrojnásobit. To vyvolává otázky ohledně faktorů, které pomáhají žít až do takového vysokého věku a stále plný síly.

Mluvme o tom v dnešním článku. Věříme, že náš objev máte zájem. 1.

spotřebují méně kalorií Podle Světové zdravotnické organizace (WHO), by měla většina lidí konzumuje od 1500 do 2500 kalorií denně. Je to velmi jednoduché, protože můžete a být zdravý po celý den a získat potřebné živiny. Jednoduše

jíst méně cukru, sladkosti, nealkoholické nápoje a polotovary, je již výrazně zlepšit životní styl a pomůže vám jíst správně.

2. Řekněte „ano“, brokolice, ovoce, káva a med

vám s lidmi, kteří nemohou začít svůj den bez šálku kávy? Pak si nenechte se odradit, protože tam jsou jiné antioxidant-bohaté potraviny, jako citrony, jablka, hrušky a špenát, kteří budou také udělá dobře.

  • mrkev, brokolice a špenát také velmi důležité žít dlouhý a šťastný život. Alfa-karoten, který obsahují, snižuje úmrtnost.
  • A co zlato?Toto přírodní sladidlo by mělo být nedílnou součástí vaší stravy. Tato včelí produkt obsahuje mnoho živin, navíc má antibiotické vlastnosti, které pomáhají udržovat dobré zdraví v každém věku. 3. Zkuste spotřeba

síla vepřového sádla každý týden

Není pochyb o tom, budete ohromeni. Bavlněný tuk? Ano! Stačí rozložit asi pět gramů tuku na chléb a jíst takový baldachýn jednou týdně. Jaká je výhoda tohoto?

Podle výzkumu zveřejněného v časopise Journal of gerontologie, pokud se budete držet dietu s nízkým kalorií a tedy jednou týdně jíst málo tuku, tělo produkuje více kyseliny olejové, která obnovuje jaterní buňky, svaly a kosterní systém. Pomáhá žít déle.

4. Zkuste nehromadit další kilo v pasu

Nebezpečí a opravdu vážné. Břišní tuk svědčí o zdravotních problémech, které mohou vést ke složitémukardiovaskulárnímu onemocnění. Konzumujte méně tuku, sportujte, pijte spoustu vody, postarajte se o sebe a věnujte zvláštní pozornost hladině krevního tlaku a cholesterolu.

Někdy, pokud jste jen ztratit 3 až 5 kg, bude to váš pas tenčí a snížit riziko vzniku cukrovky a srdečních chorob.

Podle statistik je srdeční onemocnění jednou z nejčastějších příčin smrti, ale lze ji předejít.

5. Chůze po dobu nejméně půl hodiny každý den

Nejdřív jsme o tom nehovořili. Denní procházky po dobu nejméně půl hodiny zpomalují srdeční frekvenci, zatěžují nohy a pomáhají zlepšovat průtok krve. Neoddělujte zítra. Vyjděte ven a dýchat čerstvý vzduch - přispěje k rozvoji endorfinů, které zlepšují celkové zdraví a posilují imunitní systém.

Tělesná zátěž - tajemství dlouhověkosti.

6. Spánek nejméně 8 hodin denně

Možná se divíte ale asi 70% lidí ve věku 100 placených spát alespoň 10 hodin denně. Spí v noci a na večeři také spí, takže mají na celý den více energie.

Hluboký dobrý spánek je velmi důležitý pro dobré zdraví, jasnou mysl a dobré kognitivní schopnosti. Nyní nám řekněte, kolik hodin většinou spíte?

7. Read, bavtesya, podílet se na kulturních a vzdělávacích akcí

aktivní život, plný nejrůznějších zájmů, ze které se dostanete potěšení a zájem o nové, vám pomůže zůstat čistou a zdravou mysl do pozdějších letech. Nedrží zpátky emoce pocity neštěstí nejen významně ovlivňuje kvalitu života, ale také negativně ovlivňuje zdraví a dlouhověkost. A v neštěstí není nic dobrého.

Obklopte se s lidmi, kteří vás dělají šťastní, ti, kteří vás rozesmějí a naučí něco nového nebo dokonce podnikání cestují. Nyní je čas kriticky zhodnotit situaci a zjistit, co je nejdůležitější.

Možná byste neměli dělat, nebo dokonce někdo, kdo zhoršuje váš život a negativně ovlivňuje vaše zdraví.

Schopnost žít v míru a rovnováhu se svým tělem a emocemi - to je to, co vám dá dlouhověkost. Tato cesta stojí za to začít.


Známky a příznaky apendicitida

Známky a příznaky apendicitida

Zajímavá fakta dodatek - orgán ve tvaru sáčku, který je spojen s tlustého střeva. On nevykonává žádné životně důležité funkce , takže můžete žít normální život a bez něj. Jeho funkce je stále neznámá, ale věří se, že má tkáně, které tělu pomáhají imunitním systémem a imunitu proti infekcím. Apendicitida je zánět přílohy.

(Zajímavosti)

Více než 10 důvodů, proč jíst více avokádo

Více než 10 důvodů, proč jíst více avokádo

Zajímavosti Přestože v mnoha vlastnostech tohoto ovoce, to není tak populární jako jiné ovoce, jako jsou jablka nebo pomeranče. Samozřejmě, že ukrajinský avokáda - je stále exotické ovoce, ale často v regálech supermarketů a trhů se zdá. V tomto článku se dozvíte více o výhodách avokádo na celý život a nakonec se chtějí jíst avokádo.

(Zajímavosti)