10 Ovoce a zeleniny pro odstraňování tekutiny z přírodních prostředků těla


10 Ovoce a zeleniny pro odstraňování tekutiny z přírodních prostředků těla

Pokud se setkáte s problémem zadržování tekutin v těle, je třeba zkontrolovat dietu a doplnit to užitečné produkty.

některé druhy ovoce a zeleniny obsahují obsahuje velké množství vody, které pomáhají odstranit tekutiny z těla kvůli silnému rozvoji moči. V tomto článku najdete seznam užitečných produktů, které pomáhají řešit problém otoky a zadržování tekutin;

Jak produkty s močopudné vlastnosti?

Vzhledem k tomu, ovoce a zelenina stimulují produkci moči a odstraněn z tělesné tekutiny, označované jako produkty s močopudné vlastnosti.

Tyto produkty se doporučuje pravidelně brát lidem trpícím zadržování tekutin a otoky. Nicméně

užitečné ovoce a zeleniny může odstranit nejen přebytečnou tekutinu, ale také stimuluje funkci ledvin. Je tento orgán je zodpovědný za čištění krve a odstranění toxinů.

Přebytečná tekutina silně ovlivnit provoz všech vnitřních orgánů, protože zlepšuje krevní tlak a snižuje schopnost kardiovaskulárního systému řádně plnit své funkce. Můžete se zbavit otoků, aniž by museli mít syntetické drogy, je-li v nabídce patří přírodní produkty s močopudné vlastnosti.

ovoce a zeleniny pro odstraňování tekutiny z těla

Samozřejmě, že nejlepší přírodní diuretikum jevoda. Věříme, že v našich článcích, které jste často četl o neuvěřitelných vlastnostech obyčejné vody, a proto je vědoma potřeby pro každodenní pití 2 litry tekutin.

však lidské tělo potřebuje jen čistou vodu, ale dostatek živin, které jí plnit všechny své funkce řádně. Proto se v jídelníčku každého člověka, který se stará o své zdraví, měli by určitě být přítomné organické ovoce a zeleniny.

Pokud narazíte na problém s otoky a zadržování tekutin v těle, doporučujeme zahrnout do svého denního menu následující produkty: 1. Pineapple

tento lahodný žlutá ovoce obsahuje velké množství živin, které dělají to nejen pomáhá zbavit tělo přebytečné tekutiny, ale také zlepšuje jater, srdce a plíce.

 • Ananas je bohatý na vitamíny (A, B6, B9, C a K) a minerály (sodík, draslík, železo, vápník a hořčík).
 • Navíc, kromě silných diuretických vlastností, ananas působí jako přirozené projímadlo a zabraňuje vzniku zácpy. Proto je toto ovoce považováno za účinný přírodní čistící prostředek pro odstranění toxinů. Doporučujeme používat alespoň jeden plátek ananasu denně. Může se konzumovat na snídani nebo oběd, nebo podávané místo dezertu po hlavních jídlech.

2. Rajčata

Často používáme toto ovoce k přípravě různých pokrmů, aniž bychom přemýšleli o jeho výhodných vlastnostech. Ve skutečnosti, rajčata nejen stimulují stažení tekutiny z těla, ale také poskytují denní dávku draslíku. Díky tomu mají schopnost neutralizovat škodlivé účinky nadměrného sodíku v těle, což vede k tvorbě otoku.

 • Rajčata obsahují velké množství vitaminu C, což činí ledviny více aktivně a produkují více moči. Kromě toho jsou rajčata absolutně bezpečné pro ty, kteří se bojí zvážit, protože jsou nízkokalorické.
 • Abyste získali co největší užitek z tohoto produktu, nejlépe ho použijte v surové formě.

3. Meloun

Meloun obsahuje velké množství vody ve svém skladu.

 • Je to nízkokalorický výrobek, proto doporučujeme používat i ty, kteří se chtějí zbavit dalších kilogramů. Meloun stimuluje odstranění tekutiny z těla a čistí ho z nahromaděných toxinů.
 • V melounu obsahuje
 • velké množství vitamínu A a draslíku. V horkém letním dni se nic nenarazí na žízeň a osvěžuje jako kus čerstvého melounu.

4. Špenát

Špatně, špenát byl hlavním jídlem kresleného hrdiny námořníka, Popay, protože tato zelenina je skutečně zdrojem energie a síly. Ve špenátu obsahuje

velké množství hořčíku a vitamínu B a dokonce i tato zelená listová zelenina má silné diuretické vlastnosti. Vzhledem k obsahu esenciálních vláken pro tělo špenát stimuluje gastrointestinální trakt a zabraňuje tvorbě zácpy.

Chcete-li ze špenátu využít co nejvíce, jíst ho ve formě užitečných zeleninových salátů.

5. Meloun

Vzhledem k tomu, že toto ovoce je také charakterizováno vysokým obsahem vody v jeho složení, doporučuje se pravidelně používat k odstranění tekutiny z těla.

Dehydratace stimuluje tvorbu moči a přímo samotný proces močení, což mu pomáhá očistit tělo před škodlivým odpadem a toxiny. ◊ Navzdory skutečnosti, že meloun patří do nízkokalorických výrobků, poskytuje trvalý pocit sytosti.

 • Vzhledem k vysokému množství vápníku v melounu pomáhá udržovat rovnováhu vody.
 • 6. Artičok
 • Nezapomeňte zahrnout tuto zeleninu do své stravy, protože má silné diuretické a čisticí vlastnosti.

Hlavní výhodou artyčoku je jeho všestranná, živá chuť, kterou lze přidat do mnoha pokrmů a vařit různými způsoby. Navíc, artičok obsahuje také velké množství draslíku, které také stimuluje proces extrakce tekutiny z těla.

7. Jablka

O velkém množství vody v jablkách lze odhadnout jen tím, že kousne kus tohoto šťavnatého ovoce. To je důvod, proč jablka jsou dobré pro jídlo v létě teplo, protože jsou velmi osvěžují.

Jablka patří do ovoce s neuvěřitelnými čistícími vlastnostmi.

Obsahují užitečné vlákno, které stimuluje zažívací trakt

, a živiny, které urychlují produkci moči a čistí tělo z toxinů. 8. AvocadoProtože tento přípravek obsahuje velké množství esenciálních mastných kyselin pro tělo, může být přidán do salátů a dalších pokrmů jako zcela přírodní a užitečnou alternativu k majonézu nebo jiných mastných obvazů.

Avokádo se vyznačuje vysokými hladinami vitamínu C, hořčíku a draslíku. To je důvod, proč odborníci na výživu doporučují používat tento přípravek pravidelně, pokud trpíte otoky.

9. Grapefruit

Ve skutečnosti nejen grapefruit, ale všechny ostatní citrusové plody pomáhají bojovat s otokem a odstraňovat přebytečnou tekutinu z těla.

Protože velmi často je příčinou zadržování tekutiny nedostatek vitamínu C, grapefruit a jiné citrusové plody by měly být určitě přítomny ve vaší stravě.

Během dne můžete přepínat mezi různými druhy citrusů, včetně grapefruitu k snídani konzumují a mandarinky a pomeranče jíst svačinu nebo dezert místo předloží odpoledne. Používáte-li k snídani citrusy, určitě získáte spoustu energie a živosti po celý den. 10. Hrušky

tento lahodný ovoce má protizánětlivé, močopudné a vazebné vlastnosti, a přesto zřetelně ovlivňuje trávicí trakt a zlepšuje trávení.

Hrušky jsou nejen schopné čistit krev toxinů, které poskytují tělu vlákninu nepostradatelné, které jsou nezbytné pro regulaci střev a snížení hladiny cholesterolu v těle.

Kromě toho, hruška obsahuje velké množství vody, a vitamin C.

 • jiných druhů ovoce a zeleniny, k odstranění přebytečné tekutiny z těla, jsou: Chřest
 • papája Banana
 • Modrá Petržel Celer hrozny


Toner rýže mléčné výrobky

Toner rýže mléčné výrobky

Natural Dnes budeme hovořit o tom, jak se připravit pleťový krém s rýžovým mlékem. Někdo z vás slyšel o výhodách tohoto nápoje? No, pokud jste si vědomi prospěšných vlastností rýžového mléka, ne nás opustit, protože v tomto článku jste si jisti, naučit se něco nového - takže vás zveme k nám připojili a objevovat některé z mnoha výhod rýžového mléka.

(Lidových opravné)

Užitečné pro ovocné

Užitečné pro ovocné

Přírodní produkty Podle názoru odborníků na výživu v pořádku, udržet své zdraví v dobrém stavu, měli byste jíst každý den různé užitečné ovoce. Při všech druhů ovoce nutriční zdraví, některé jsou užitečné vlastnosti než ostatní. Musíte je přidat do vaší stravy. V tomto článku se dozvíte o 8 plody, které nejlépe pomohou v dobrém zdravotním stavu a délka života i nadále.

(Lidových opravné)