7 Produkty, které zvyšují nebo způsobují celulitidu


7 Produkty, které zvyšují nebo způsobují celulitidu

zdraví Možná jste četli o domácí opravné prostředky pro léčbu a redukci celulitidy, ale vy stále nevíte, jaké produktyjeho věc a dělat více viditelné. Možná to je důvod, proč přirozené metody léčby nebo krémy nevedou k požadovaným výsledkům. Z tohoto článku zjistíte, které produkty zvyšují vzhled celulitidy.

Co způsobuje celulitidu?

Celulitida je problém, který postihuje všechny ženy (nebo většinu). Objeví se na bokech a hýždě. To je noční můra a mnoho žen určitě chce vědět, jak ji odstranit z kůže.

Kromě toho, že nemáte na sobě úzké kalhoty a sedíte mnoho hodin denně, je také dobré zůstat daleko od níže uvedených výrobků.

Candy

Ano, víme, že jsou chutné a že nemůžete bez nich žít. Abyste však měli pružnou a hladkou pokožku, je nutné co nejvíce snížit spotřebu sladkých výrobků, zejména těch, které jsou prodávány v obchodech. Sladkosti zvyšují množství tuku v těle a způsobují celulitidu. Cookies, palačinky, čokoláda a bonbóny jsou vynikající, ale jsou také bohaté na trans-tuky, které způsobují zánět.

nadměrné množství cukru v nápojích - je to škoda, zejména pokud používáte rafinovaný cukr, protože to není přeměněn na energii, a hromadí se v různých částech těla, a to zejména v nohou, stehen a břicha. Nahraďte ho steviem nebo nerafinovaným třtinovým cukrem nebo sladidlem. Jezte tmavou čokoládu, pokud nemůžete žít bez sladkosti.


Tuk

Potraviny, které dnes jedíte, jsou plné tuků, které jsou zdraví škodlivé. Hamburgerové, pizza, grilované jídlo, hot dogy, hranolky a vše, co se prodává v restauracích rychlého občerstvení, jsou nepřátelé pro vaše tělo, včetně těch, které jsou pro kůži. Způsobují hromadění tuku, který se později změní na ošklivá kočička na boky a hýždě.Nepoužívejte mléčné výrobky (bez odtučnění), včetně margarínu, šlehačky a másla.

Smažené potraviny, dokonce i ty, které vaříme doma, by měly být také omezeny na minimum, stejně jako všechny produkty, které nakupujete v obchodech a které obsahují trans-tuky. Ženy, které chtějí snížit celulitidu, by neměly konzumovat červené maso a uzené uzeniny (salám, šunku, klobásy, slaninu a chorizo).

Sůl

Natrium (nebo všechny výrobky, které ji obsahují) je z různých důvodů nepřítelem vašeho zdraví. Za prvé, protože způsobuje zadržování tekutin - ideální podmínka pro vzhled celulitidy. Doporučujeme vám, abyste konzumovali více než 1,5 gramu soli denně.

Snažte se používat příliš mnoho soli místo toho používat bylinky jako koření a nedávejte sůl na stůl, nesmí být v pokušení slunečnicového jídlo na talíři. Kromě toho zvolte mořské soli místo obvyklé kuchyňské soli. Snižte slané občerstvení, jako jsou hranolky nebo některé druhy sýra.


Šumivé nápoje

Tyto nápoje jsou škodlivé pro zdraví obecně a zvláště pro kůži. Šumivé nápoje, zejména kruhy a podobně, obsahují spoustu cukru, stejně jako chemické výrobky. Někteří lidé si myslí, že je nejlepší pít odrůdy těchto nápojů, ale není. Je třeba pít vodu. Je-li to unavené nebo nezvyklé, zvolte přírodní ovocné šťávy nebo studené nápoje z bylin.

Káva

Jejich hlavní složkou (kofein, který se také nachází v nápoji se sýrem) může způsobit poškození kůže. Ale to se stane jen tehdy, když ji pijete ve formě nápoje. Můžete si vyrobit domácí prostředky s použitými kávovými zrny a olivovým olejem k odlupování pokožky a snížení celulitidy.

Doporučujeme pití ne více než 2-3 šálky kávy denně, v extrémním případě s malým množstvím cukru, mléka nebo krému.


Rafinovaná mouka

Tato bílá mouka je dostupná ve většině potravin, které denně konzumujete. Chléb, pečivo, rýže, těstoviny, které nejsou vyrobeny z celých zrn přísad špatné na celulitidu, protože obsahují velké množství kvasinek, které se obtížně vstřebává.

Pokud nemůžete žít bez chleba, můžete si ho smažit, například z celozrnné mouky (nebo poloviny běžné mouky). Pokud kupujete chléb, upřednostněte černý chléb se semeny.

Omáčky majonézy a hořčice a pikantní rajčatovou omáčkou a silně ovlivňují kůže a celulitidy jsou spojenci. Můžete si připravit vlastní přírodní byliny a koření, stejně jako snížit spotřebu těchto produktů, zejména ty, které jsou prodávány v obchodech.


Místo nákupu rajčatové omáčky připravte omáčku, například rajčata. nepřidávejte majonézu ke všemu, co jíte, nebo pokud se vám to líbí, zkuste to s vejci a citrónovou šťávou (pouze citronovou vás také může osvobodit od závislosti majonézy). Můžete si koupit zrna hořčice a připravit si omáčku podle svého receptu.


Přírodní péče o krk

Přírodní péče o krk

Beauty kůže na krku je mnohem tenčí a má méně olej žlázy , ve srovnání s obličej a tělo. Proto časem zde známky stárnutí se projevují především kožní SAG, vrásek a stařeckých skvrn. Nicméně nedostatečná péče je další příčinou těchto změn vzhledu, a to především proto, že jsme dávat pozor na obličej, ale je to velmi důležitá oblast krku ignorovat.

(Krása)

Odstranění nežádoucího ochlupení doma

Odstranění nežádoucího ochlupení doma

Zdravotnictví Počet a hustotu nežádoucího ochlupení v každé z nich je jiný, ale i přes to, že většina žen by chtěla zbavit. Existuje mnoho různých způsobů, jak odstranit vlasy a získat hladkou a krásnou pleť, ale většina z nich jsou bolestivé a obvykle dost drahé. Naštěstí díky některých přírodních ingrediencí, odstranění chloupků může být jednoduchá a levná a nedráždí pokožku, navíc to může být děláno doma.

(Krása)