Produkty normalizovat hladinu sodíku a zdravotní péči pro ledviny


Produkty normalizovat hladinu sodíku a zdravotní péči pro ledviny

přírodní prostředky Zajímavý fakt:sodík obsažena téměř ve všech průmyslu rychlého občerstvení,budeme konzumovat denně. To platí pro džusy ze supermarketu a také pro nápoje sýtené oxidem uhličitým.

Nadměrná spotřeba tohoto minerálu nejen způsobuje hypertenzi, ale také ovlivňuje zdraví obecně, což vede k problémům s kostí, trávení, kůži a srdci.

Doporučuje se konzumovat sodík v mírném množství, ale to neznamená zcela omezit sebe.

Hlavní věc - je znát celou cestu, zejména v případě výživy.

Nezapomeňte, že sodík je velmi důležitý pro buněčný metabolismus, pomáhá snižovat svaly a normalizovat kyselé rovnováhy v těle.

Minerál se vylučuje v těle močí, pot a stolicí.

To je důvod, proč není třeba hromadit to v těle nad normou, ale ne ztratit víc, než je nutné,k tělu, aby správně fungoval.

Proč nezačnete věnovat pozornost regulaci spotřeby sodíku? Níže je 7 produktů, které vám s tímto pomohou.

1.Ananas

Hlavní výhody tohoto lahodného plodu jsou jeho diuretické a protizánětlivé vlastnosti.

  • Podporuje cirkulaci lymfy, stejně jako nasycené tělo mědí a hořčíkem, dvěma důležitými minerály, které pomáhají očistit tělo před přebytkem sodíku.
  • obsah bromelayinu a vitamín C snižuje zánětlivé procesy, které se vyskytují v důsledku hromadění sodíku v těle, aby poznachayuchys zdraví ledvin.

Vždy jíst ananas čerstvé, obcházet konzervované varianty. Zobrazte fantazii přidáním tohoto produktu do různých pokrmů.

2. Oregano

Oreganolze použít jakonádherné koření a náhražky soli.

Nezapomeňte: Sodík se nachází ve všech zpracovaných potravinách, dokonce iv chlebách.

Pro snížení množství soli obsažené v normální denní spotřebě chleba hodnotě přidat trochu oregano lžíci olivového oleje a chleba k jídlu s takovým relish. Bude se vám líbit

Navíc, oregano obsahuje beta-karogén (E-BCP), látka, která brání otoku a přispívá k dobrému krevnímu oběhu.

Nezvažujte a přidávejte tuto koření do vaší stravy.

3. Jahoda

Pravidelné konzumace organických jahod podporuje lepší funkce ledvin, stejně jako snižuje hladinu kyseliny močové, špatný cholesterol a zabraňuje hypertenzi.

Nicméně, nezapomeňte, že stojí za to vždy konzumovat přírodní produkt. Přednostní jahody nebo džusy v balení, zvyšujete hladinu sodíku v těle, dokonce ani nehádat o tom.

Tuhé jahody, stejně jako maliny-obohacené flavonoidy, které nejsou obsaženy v přezrálých a zmrazených jahod prodávaných v supermarketu.

Jezte sezónní ovoce, užívat si chuti a těžit z těchto produktů.

4. Artičoky

Artičokynormalizovat krevní tlak, kvůli vysokému obsahu vitamínů a nízkému obsahu sodíku.

Je lepší konzumovat tento produkt spolu s olivovým olejem a citrónovou šťávou. To pomáhávyčistit játra.Díky obsahu vitamínů, kyselin a enzymů se zlepšuje funkce ledvin.

5. Koriandr

Koriandr - nádherný přírodní diuretikum, které můžeme přidat do polévek nebo salátů.

Jeho jedinečná chuť dokonale doplňuje veškeré pokrmy, kde může být náhradou soli.

Kromě toho tento produkt snižuje krevní tlak, pomáhá zbavit se bolesti hlavy a migrény.

Číst článek: Přírodní prostředky pro bolení hlavy

6. Česnek

Máte česnek soli v kuchyni? Pokud tomu tak není, zkuste tento přírodní lék, který léčí hypertenzi. Umožňuje vám vychutnat pokrmy, a to i bez soli.

Česnek je léčivý přípravek, který by měl mít každý ve své kuchyni.Je obdařen antibiotickými vlastnostmi, snižuje hypertenzi a obsahuje allicin, enzym, který podporuje práci srdce a ledvin.

7. Radiace

Ředkvička má jedinečnou chuť a chuť. Kromě toho, tento výrobek, jako je česnek, lze považovat za léčebné.

Tato zelenina je velmi běžná v indické kuchyni, charakterizovaná dobrými vlastnostmi hypertenze.

Tajemství jeethylacetát,prvek, jehož výhody mohou být použity pouze v případě, že jsou spotřebovány v jeho přirozeném stavu.
Rozhodně stojí za to konzumovat tento produkt a užívat si jeho přínosů pro zdraví!

Jak bylo poznamenáno dříve, hlavním cílem není vyhnout se příjmu sodíku, ale naopak zjistit, jak regulovat množství, které je nutné pro tělo. Toho lze dosáhnout konzumací čerstvých a přírodních produktů. Jinými slovy, vyberte si potraviny, které nasytí vaše tělo všemi živinami, které potřebujete.

Není čas začít lépe se starat o své zdraví?

2 nejlepší přírodní čaje bohaté na hořčík

Trpíte nedostatkem hořčíku? Možná o tom ani nevíte, protože nedostatek tohoto důležitého minerálu nezjistí obvyklé krevní testy.


Přírodní produkty pro boj s únavou

Přírodní produkty pro boj s únavou

Natural znamená bez ohledu na to, kolik spíte, vy po celý den, stejně jako to, co děláte, nebo ne. Může existovat dojem, že se nikdy nedostanete nebo nebudete správně organizovat svůj plán. Pokud si nedávno myslíte, že nejste v pozici, abyste mohli udělat vše, co je pro vás nezbytné nebo neustále zívat, doporučujeme, abyste si tento článek přečetli.

(Lidových opravné)

Přírodními výtažky z přírodní prostředky zácpa

Přírodními výtažky z přírodní prostředky zácpa

Pokud máte problémy v záchodě týkající se stravy, přečtěte si tento článek. Nepravidelné výkaly mohou způsobit nepohodlí, bolest, otok a další problémy. Přečtěte si, abyste zjistili nejlepší přírodní doplňky ze zácpy. Co je oprava a co je její příčina? Tato porucha se vyznačuje nepravidelným vyprázdněním nebo neschopností úplného vyčištění střeva.

(Lidových opravné)