7 Potraviny, které pomáhají zastavit vypadávání vlasů přírodní prostředky


7 Potraviny, které pomáhají zastavit vypadávání vlasů přírodní prostředky

Kdo nesní o husté lesklé krásné vlasy? Bohužel, mnoho lidí jen sní ho. škodlivé zdravotní problémy životního prostředí je jednoduchá dědičnost často vedou k vypadávání vlasů - i když přirozený proces, ale naprosto spokojený.

Existuje mnoho důvodů, proč může vlasy začnou padat: stres, hormonální změny, časté používání chemikálií, vysoušeč vlasů k sušení podobně. Ale jen málo lidí si myslí, že hlavní příčinou vypadávání vlasů je špatná strava. dozvíte v tomto článku, jak zabránit vypadávání vlasů prostřednictvím stravy.

Odborníci říkají, že tělo jí všechny živiny, přičemž je s jídlem. Vlasy jsou vedeny vlasové folikuly, a proto je důležité vybrat si potraviny bohaté na esenciální živiny pro posílení a zlepšení zdraví vlasů.

Samozřejmě, můžete se pokusit překonat tento problém tím, že odborníci. To vyžaduje spoustu času a může vyžadovat spoustu peněz. To je důvod, proč na první pohled některých (i většina odborníků) radí využitím staré metody „babička“ - lidové léky léčba vypadávání vlasů.

Doma můžete vlastnit a dělat masky a zábaly, stejně jako speciální infuzi. To vše nákladné čas nebo peníze.

li vlasy vypadávají příliš, je lepší poradit se s lékařem, aby mohl určit příčinu problému. Ale bez ohledu na to z důvodů pro ztrátu vlasů, tyto produkty budou podporovat dobrou růst vlasů, se zabránilo vypadávání vlasů nebo zastavit úplně, pomůže mu, že má měkké a hebké pocit.

nejlepší dieta pro zdravé vlasy - potraviny bohaté na vápník a železo, a zelená listová zelenina, mořské řasy a další zdroje vitaminů a minerálních látek.

Antioxidanty Ovoce a zelenina jsou hlavním zdrojem přírodních antioxidantů. Zahrnout je do svého jídelníčku: posilují vlasy a podporují její zdravý růst. Doporučujeme zvýšená konzumace těchto potravin, zejména ovoce a zeleniny, které jsou bohaté na vitamín C. pomeranče, citrony, kiwi, brokolice, špenát a další. Podporují tvorbu kolagenu, který je důležitou složkou vlasů.

Nerozpustná vláknina Nerozpustná vláknina

je celá zrna, například rýže, pšenice, ovsa, žita. Fiber spojen s schopnost těla regulovat inzulínu - hormonu, který je úzce spojený s vypadáváním vlasů, zejména u mužů.Je třeba také říci, že celá zrna obsahují vitamín B6 a kyselinu listovou, která přívod kyslíku do vlasových folikulů.

zelená listová zelenina

zdravé vlasy potřebuje látky, které obsahují zelenou a listovou zeleninu. Takže špenát, brokolice a list řepa je velmi bohatý na vitamíny A a C, které jsou nezbytné pro tělo produkovat maz, který je přírodní vlasový kondicionér.

Tmavě zelená zelenina také pomáhá zajistit vlasům železo a vápník, což pomáhá posílit a stimulovat její růst. Proto doporučujeme přidáno ke stravě mangoldem, růžičková kapusta, špenát, radikio, rukolou.

Zinek

Zinek je živina, která katalyzuje důležité chemické reakce mezi různými enzymy v těle. Jeho hlavní vlastnosti pro vlasy - výroba energie a tvorba bílkovin. Jeden z nejbohatších zdrojů zinku je maso.

Navíc je bohatým zdrojem železa, bílkovin, vitamínů B6 a B12. Všechny jsou užitečné pro prevenci a léčbu vypadávání vlasů. Zinek lze také nalézt v potravinách, jako jsou celer, chřest, fíky, brambory a lilek.

Produkty, které obsahují kyselinu listovou a biotin

Tyto dvě látky pomáhají vyvážit metabolismu v tkáních, buňky, které se rychle dělí, jako jsou například vlasů, nehtů a pokožky.Biotin lze nalézt v pečivu, obilovinách, lískové ořechy, hrách, pšeničné otruby, banány a další.

Pokud chcete mít silné a zdravé vlasy, musíte jíst ořechy. Když přidáte kuřecí maso, kuřecí játra a luštěniny, jako je hrach nebo fazole, získáváme kyselinu listovou. Odborníci na výživu doporučují týdně jíst tři nebo více jiker fazolí nebo čočky.

Vitamin A

Vitamin A je velmi důležitý pro zdraví pokožky hlavy a dobrý zrak. Čím lepší je kůže hlavy, tím zdravější, brilantnější a silnější jsou vlasy. Je zodpovědný za zablokování nebo vysušení mazových žláz. Pomáhá jim mast vlasové folikuly a snižuje vypadávání vlasů.

Navíc vitamín A pomáhá dodávat kyslík folikulovým buňkám, posiluje a podporuje růst vlasů. zvýšit příjem vitaminu A může být přidáním stravu vajec, zeleniny, mléka, rybího oleje, slunečnicového a olivového oleje.

Voda

Voda je nejzdravější a nejvíce přístupný nápoj a může také zabránit vypadávání vlasů a posílit ji. Odborníci doporučují pití alespoň 8 sklenic vody denně, a samozřejmě, aby se zabránilo nadměrné spotřebě nealkoholických nápojů s vysokým obsahem cukru, energetických nápojů a alkoholu.


5 Koktejly ke snížení nadýmání

5 Koktejly ke snížení nadýmání

Přírodních prostředků přítomnost tuku v oblasti břicha a zánět - jsou zcela odlišné věci. mohou trpět nadýmání a nemají přebytek břišní tuk. plynatost obvykle způsobeno nesprávnou výživou, premenstruačního syndromu nebo přebytku plynu, ke které dochází při konzumaci příliš rychle, dochází k nadměrné stres a přes nedostatečného příjmu vlákna nebo poruchy střeva.

(Lidových opravné)

Mrkev znamená protahování

Mrkev znamená protahování

Přírodních produktů mrkev Tato jednoduchá léčba sníží otravné bannery, které téměř vždy objevují kolem stehen, břicha nebo hrudníku. Protahování nejen kazí vzhled. Mohou snížit sebevědomí mnoha žen na pláži sezóny nebo při oblékání nějaké oblečení. Tyto přírodní prostředky mohou pomoci snížit výskyt strií a přinést pozitivní výsledky.

(Lidových opravné)