7 Produktů pro boj proti stárnutí výrobků


7 Produktů pro boj proti stárnutí výrobků

přirozeného stárnutí - biologický proces, který všechny tváře v životě. Existuje mnoho postupů a technik, které eliminují jak vnitřní, tak i vnější projevy. Je pravda, že není možné překonat stárnutí.

různí lidé se projevuje různými způsoby a v různém věku. To obvykle začíná po 45 letech.

Nicméně se někdy projevuje dříve. To je způsobeno určitými vnějšími faktory, které mohou zvýšit její projev.

Constant expozice toxiny, špatnou stravou a ultrafialových paprsků- jen některé z faktorů odpovědných za fyzické projevy onemocnění.

Nejvíce alarmující není vrásky a výskyt některých chorob, které mají vliv na kvalitu života.

Naštěstí, v případě, že strava přidat vysoce specifické produkty, můžete změnit účinek těchto činitelů, aby se zabránilo účinky stárnutí.

Chcete o nich víc víc?

1. Mrkev

Mrkev je bohatý na antioxidanty. Obsahují beta-karoten. Kromě ochrany zdraví, působí proti negativním účinkům volných radikálů a slunce.

Tyto sloučeniny společně s minerály a vodou tvoří ochrannou bariéru proti buněčné oxidaci. Tímto způsobem zabráníte předčasnému stárnutí a souvisejícímu chronickému onemocnění.

Nejlepší je jíst syrové v salátu nebo v přírodním džusu.

2. Avokádo

Mnoho považuje to za "ovoce mládí". Avokádo je jedním z nejlepších produktů k prevenci nemoci a příznaků souvisejících s věkem.

Má mononenasycené tuky a esenciální aminokyseliny. Po vstřebání stimulují regeneraci buněk, aby vás zdravější, mladší a překonali stárnutí.

Zároveň tyto látky regulují nerovnováhu v zánětlivé reakci vašeho těla. Toto snižuje riziko vaskulárních a kardiovaskulárních onemocnění.

Kromě toho obsahuje významné množství vitaminu E. Tento antioxidant , která eliminuje účinky poškození buněk kůže. 3. Hořká čokoláda

Máme dobrou zprávu pro milovníky čokolády: tmavá čokoláda, nebo čokoládu obsahující 60% kakaa nebo vyšší - zdravé potraviny. Obsahuje množství antioxidantů a tuků, které pomáhají bojovat se stárnutím buněk.

Jeho živiny nejen energii těla, ale také podporu regenerace. Můžete pomoci předcházet chronickým zánětlivým onemocněním.

Ve skutečnosti, vzhledem k jeho prospěšných látek, ale také poskytuje zajímavé výhody pro duševní zdraví, zatímcozlepšuje náladu a schopnost soustředit se.

4. Meloun pomůže překonat stárnutí

Meloun - velmi dobré ovoce pro všechny diety, protože mají jen velmi málo kalorií. Kromě toho jsou bohaté na vodu a antioxidanty.

Dává jim diuretikum, čistící a protizánětlivé vlastnosti. Pomáhají tělu zabývat se udržováním tekutin a toxinů.

Přidáním je do vaší stravy, všimnete si, že poskytují podporu těla v procesu buněčné regenerace. Také zabraňují účinkům předčasného stárnutí jak na vnitřní, tak na vnější úrovni.

5. Zelená listová zelenina

Zelená listová zelenina všeho druhu - jsou skvělé produkty, které chrání vaše tělo.

Je charakteristické, že obsahují hodně vlákniny, antioxidantů a vysoce kvalitních bílkovin. Podporují pravidelnou buněčnou aktivitu a imunitní systém.

Díky beta-karotenu chrání kůži a oči. To lze vysvětlit tím, že snižuje zhoršení způsobené slunečním zářením a znečištěním.

Navíc jejich vitamíny a minerály snižují hladinu cholesterolu a vysoký krevní tlak. To jsou dvě stavy, které zvyšují riziko kardiovaskulárních onemocnění.

6. Bobule Bobule obsahují vysoké množství vitamínu C, tento antioxidant živin, která zvyšuje buněčnou aktivitu a vytváří kolagen a elastin.

Spotřeba bobulí zvyšuje krevní oběh. V důsledku toho zvyšuje buněčnou oxygenaci, která zabraňuje vzniku příznaků stárnutí.

Množství vitaminů, vlákniny a esenciálních minerálů udržuje základní funkce těla. Pomáhají eliminovat toxiny.

7. Ořechy - produkty, které mají mnoho vlastností, které mohou v boji proti stárnutí kůže a vnitřních orgánů, protože s kolagenem a jiných aminokyselin, které podporují proces regenerace buněk.

vlašské ořechy, mandle, například, obsahovat omega-3 mastných kyselin a vitaminu E. Tyto sloučeniny jsou známé pro jejich roli v ochraně proti zánětu a toxinů.


Lemon voda pro srdce a játra

Lemon voda pro srdce a játra

Přírodní produkty v poslední době vzrostl zájem o přírodní rostliny, zejména těch, které snadno přístupné a užitečné jako citrony, které mohou zlepšit vaše zdraví a vitamíny, které si koupíte v lékárně. Jak už víte, trh má spoustu prostředků pro detoxikaci a posilování jater. Nicméně, většina těchto léků často způsobuje nežádoucí účinky pravidelně.

(Lidových opravné)

Přírodní prostředky pro vitiligo onemocnění přírodních prostředků

Přírodní prostředky pro vitiligo onemocnění přírodních prostředků

Vitiligo název medical - leukoderma a nemoci je častější, než si myslíte. Je charakterizován vzhledem světlých náplastí na pokožce. V tomto článku budeme diskutovat o tomto problému, který se může objevit v jakékoliv fázi života. Co byste měli vědět o vitiligo dříve řekl, že lidé s tmavší barvou pleti, jsou náchylnější k vitiligo.

(Lidových opravné)