7 Produktů pro boj proti stárnutí výrobků


7 Produktů pro boj proti stárnutí výrobků

přirozeného stárnutí - biologický proces, který všechny tváře v životě. Existuje mnoho postupů a technik, které eliminují jak vnitřní, tak i vnější projevy. Je pravda, že není možné překonat stárnutí.

různí lidé se projevuje různými způsoby a v různém věku. To obvykle začíná po 45 letech.

Nicméně se někdy projevuje dříve. To je způsobeno určitými vnějšími faktory, které mohou zvýšit její projev.

Constant expozice toxiny, špatnou stravou a ultrafialových paprsků- jen některé z faktorů odpovědných za fyzické projevy onemocnění.

Nejvíce alarmující není vrásky a výskyt některých chorob, které mají vliv na kvalitu života.

Naštěstí, v případě, že strava přidat vysoce specifické produkty, můžete změnit účinek těchto činitelů, aby se zabránilo účinky stárnutí.

Chcete o nich víc víc?

1. Mrkev

Mrkev je bohatý na antioxidanty. Obsahují beta-karoten. Kromě ochrany zdraví, působí proti negativním účinkům volných radikálů a slunce.

Tyto sloučeniny společně s minerály a vodou tvoří ochrannou bariéru proti buněčné oxidaci. Tímto způsobem zabráníte předčasnému stárnutí a souvisejícímu chronickému onemocnění.

Nejlepší je jíst syrové v salátu nebo v přírodním džusu.

2. Avokádo

Mnoho považuje to za "ovoce mládí". Avokádo je jedním z nejlepších produktů k prevenci nemoci a příznaků souvisejících s věkem.

Má mononenasycené tuky a esenciální aminokyseliny. Po vstřebání stimulují regeneraci buněk, aby vás zdravější, mladší a překonali stárnutí.

Zároveň tyto látky regulují nerovnováhu v zánětlivé reakci vašeho těla. Toto snižuje riziko vaskulárních a kardiovaskulárních onemocnění.

Kromě toho obsahuje významné množství vitaminu E. Tento antioxidant , která eliminuje účinky poškození buněk kůže. 3. Hořká čokoláda

Máme dobrou zprávu pro milovníky čokolády: tmavá čokoláda, nebo čokoládu obsahující 60% kakaa nebo vyšší - zdravé potraviny. Obsahuje množství antioxidantů a tuků, které pomáhají bojovat se stárnutím buněk.

Jeho živiny nejen energii těla, ale také podporu regenerace. Můžete pomoci předcházet chronickým zánětlivým onemocněním.

Ve skutečnosti, vzhledem k jeho prospěšných látek, ale také poskytuje zajímavé výhody pro duševní zdraví, zatímcozlepšuje náladu a schopnost soustředit se.

4. Meloun pomůže překonat stárnutí

Meloun - velmi dobré ovoce pro všechny diety, protože mají jen velmi málo kalorií. Kromě toho jsou bohaté na vodu a antioxidanty.

Dává jim diuretikum, čistící a protizánětlivé vlastnosti. Pomáhají tělu zabývat se udržováním tekutin a toxinů.

Přidáním je do vaší stravy, všimnete si, že poskytují podporu těla v procesu buněčné regenerace. Také zabraňují účinkům předčasného stárnutí jak na vnitřní, tak na vnější úrovni.

5. Zelená listová zelenina

Zelená listová zelenina všeho druhu - jsou skvělé produkty, které chrání vaše tělo.

Je charakteristické, že obsahují hodně vlákniny, antioxidantů a vysoce kvalitních bílkovin. Podporují pravidelnou buněčnou aktivitu a imunitní systém.

Díky beta-karotenu chrání kůži a oči. To lze vysvětlit tím, že snižuje zhoršení způsobené slunečním zářením a znečištěním.

Navíc jejich vitamíny a minerály snižují hladinu cholesterolu a vysoký krevní tlak. To jsou dvě stavy, které zvyšují riziko kardiovaskulárních onemocnění.

6. Bobule Bobule obsahují vysoké množství vitamínu C, tento antioxidant živin, která zvyšuje buněčnou aktivitu a vytváří kolagen a elastin.

Spotřeba bobulí zvyšuje krevní oběh. V důsledku toho zvyšuje buněčnou oxygenaci, která zabraňuje vzniku příznaků stárnutí.

Množství vitaminů, vlákniny a esenciálních minerálů udržuje základní funkce těla. Pomáhají eliminovat toxiny.

7. Ořechy - produkty, které mají mnoho vlastností, které mohou v boji proti stárnutí kůže a vnitřních orgánů, protože s kolagenem a jiných aminokyselin, které podporují proces regenerace buněk.

vlašské ořechy, mandle, například, obsahovat omega-3 mastných kyselin a vitaminu E. Tyto sloučeniny jsou známé pro jejich roli v ochraně proti zánětu a toxinů.


Přírodní produkty pro boj s únavou

Přírodní produkty pro boj s únavou

Natural znamená bez ohledu na to, kolik spíte, vy po celý den, stejně jako to, co děláte, nebo ne. Může existovat dojem, že se nikdy nedostanete nebo nebudete správně organizovat svůj plán. Pokud si nedávno myslíte, že nejste v pozici, abyste mohli udělat vše, co je pro vás nezbytné nebo neustále zívat, doporučujeme, abyste si tento článek přečetli.

(Lidových opravné)

Nejlepší přírodní léky proti bolesti

Nejlepší přírodní léky proti bolesti

Natural Pain nástroje používané s cílem zmírnit bolest nebo ho zbavit v jakékoli části těla, zejména hlavy, svalů a kloubů. Existují různé druhy léků proti bolesti, které si můžete koupit v lékárnách, nicméně, pro příznivců alternativní medicíny, jsme psali v tomto článku o nejlepších přírodních léků proti bolesti.

(Lidových opravné)