7 Produktů pro spalování břišního tuku


7 Produktů pro spalování břišního tuku

Pokud jde o akumulaci tuku, bezpochyby je žaludek nejdůležitější součástí našeho těla. Tuk se tu nahromadil, když jsme si ho téměř nevšimli, což porušuje přirozenou rovnováhu kolem našeho pasu. Co můžeme dělat? Doporučujeme zahrnout určité potraviny do své každodenní stravy. S trochou úsilí můžete spálit břišní tuk rychle a efektivně.

Pokyny pro hoření břišních tuků

Některé škodlivé návyky, jako je pasivní životní styl nebo špatná výživa, mohou vést k akumulaci břišního tuku. Jak všichni víme, čekání na zázrak nepomůže; Chcete-li získat rovný žaludek, musíte vynaložit nějaké úsilí a učinit některé malé oběti, například vyhnout se těm produktům, které způsobují zadržování tekutin a uchování tuků. Z tohoto důvodu doporučujeme: Vyzkoušejte pití 2 litry vody denně, kromě přírodních ovocných šťáv.

 • Vyhněte se
 • rafinované mouky, zpracovaných potravin, sladkostí a dalších. Vylučte sůl ze stravy,
 • protože to je hlavní příčina zadržování tekutin. Zvykněte si dělat
 • několik cvičení každý den. Prostě pravidelně jděte půl hodiny denně a můžete výrazně zlepšit své zdraví. Neváhejte. Nezapomeňte, že strava neznamená, že přestanete jíst.
 • Měli byste jíst čtyřikrát denně: snídaně (velmi důležité), oběd, občerstvení a večeře. Lepší jíst menší porce na jedno jídlo, ale držte se těchto čtyř jídel denně. Například nikdy nezmeškejte snídani nebo večeři. Produkty, které hoří břišní tuk

Jablka

 1. A co jak začít každý den s lahodným jablkem? To je v pořádku. To je skvělý nápad, který doporučují lékaři a odborníci na výživu, a to je dobrý způsob, jak začít svůj den, zvláště pokud kombinujete jablko s ovesnou kaší na snídani.

  Jablka jsou užitečné, protože nám pomáhají spalovat tuky, protože jsou bohaté na vitamín C, flavonoidy a beta-karoten. Takže musíme mít na paměti, že potřebujeme jíst dvě nebo tři jablka denně, abychom opravdu schudli. Proto je hezké vařit jablečný džus kromě jídla jablka na snídani. Jablečná šťáva s řepou je také ideální doplněk k naší večeři. Zní to dobře? Banány

 2. Banány obsahují 75-130 kalorií. Toto ovoce je bohaté na draslík, vápník, hořčík a vitamíny. Je to jako izotonický nápoj ve formě jídla - nejdůležitější zdroj, který musíme používat alespoň jednou denně. Včetně více čerstvého ovoce, jako jsou banány, v naší každodenní stravě pomůže nejen zhubnout, ale také zlepšit naše zdraví. Nezapomeňte, že banány jsou vynikající občerstvení dopoledne nebo odpoledne, protože pomáhají cítit dobře krmena a dávají nám obrovské množství vitamínů, jak udržet aktivní během dne.

  Celer

 3. Celer musí být také k dispozici ve vaší stravě. Tato zelenina pomáhá přirozeně zhubnout a dokonale se kombinuje s velkým množstvím jídla. Kromě toho je chutné jakýmkoli způsobem se vám líbí.

  Celer má také velké množství vitamínu C a vápníku, díky čemuž vám pomůže zhubnout. Proč dnes jíst celer?Měkkýši

 4. Stravování měkkýšů každý den může být trochu drahé, ale doporučujeme jíst nejméně třikrát týdně.

  korýši obsahují různé mononenasycených tuků, což pomáhá zabránit hromadění tuku, a oni jsou velmi užitečné a bohaté na omega 3. jíst korýše s co chcete, protože máte spoustu vitamínů a minerálů. Avokádo

 5. Existuje falešné přesvědčení, že avokádo přispívá k přírůstku hmotnosti. Není to tak. Avokádo obsahuje kyselinu olejovou, která pomáhá eliminovat nebo potlačit pocit hladu.

  Navíc avokádo obsahuje vlákno, které nám pomáhá dostat plochý žaludek. Pokud nebudeme jíst příliš mnoho avokáda, pomohou odstranit tuky a dát nám pocit pohody, což je jeden z jejich nejlepších výhod. Jenom jíst avokádo každý den. Toto ovoce je ideální pro saláty nebo krémy a jeho užitečná chuť je prostě lahodná. Cherry

 6. Máme rád třešně. Máte-li možnost koupit za dobrou cenu na místním trhu, určitě koupit. Třešně

  mají dobrý účinek na trávicí systém a srdce; pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a dodávají tělu kyselinu močovou; regulují také metabolismus, aby snížili hlad a současně vám pomohli udržet vaše zdraví. Jsou bohaté na antioxidanty. Takže je-li to teď sezóna, neváhejte koupit malou třešničku. Nicméně, nedoporučujeme třešňové šťávy, které jsou prodávány v obchodech, protože třešňový nedostatek ztrácí nutriční hodnotu. Jsou to jen sladké nápoje, které vám pomohou zhubnout vůbec. Rajčata

 7. Jsme velcí fanoušci rajčat. Jsou skvělé pro saláty a omáčky, dokonale kombinované ve všech pokrmech a poskytují nám každý den jedinečnou a nezbytnou chuť.

  Ale víte, že rajčata snižují hromadění lipidů v krvi? Proto čistí tělo tak, aby se tuk nehromadil. Nezapomeňte zapnout rajčata do vaší stravy!


  8 Způsobů, jak zabránit přibývání na váze během menopauzy hubnutí

  8 Způsobů, jak zabránit přibývání na váze během menopauzy hubnutí

  Někteří lidé věří, že vznik nadváhy během menopauzy - je důležitým bodem, který může pomoct. Domnívají se, že s metabolismem dojde k určitým změnám, které budou obtížné nebo dokonce nemožné kontrolovat. Pokud je menstruační cyklus postupně přerušován, znamená to, že tělo produkuje méně estrogenu. Hormonální změny se odrážejí jak v těle, tak v náladě.

  (Ztráta váhy)

  6 Důvodů, proč se nemůžete zbavit žaludečního tuku

  6 Důvodů, proč se nemůžete zbavit žaludečního tuku

  Možná máte otázku: co dělat, abyste se zbavili tohoto otravného tuku na žaludku jednou a navždy ? Pravděpodobně jste vyzkoušeli všechno, co by mohlo zachránit názor, sedět na desítkách diet, cvičit na modřinách a vyčerpání, pít litry vody ... a navzdory všemu, byl pas ponechán, což bylo. Jaký je důvod?

  (Ztráta váhy)