7 Přírodních ibuprofen alternativy


7 Přírodních ibuprofen alternativy

Ibuprofen, stejně jako jiné léky, má různé nežádoucí účinky. Problémem je také, jak snadno si můžeme koupit mnoho různých léků na předpis a děláme samoléčbu. Ve většině případů taková nezávislá léčba prochází bez dodržení potřebných časů léčby a správných dávek. Hlavní účinky ibuprofenu jsou: analgetikum, antipyretikum a protizánětlivé, což je důvod, proč je tak převládající a nezbytné v mnoha případech.

Není jediný lékař, který může předepsat určitý typ léku pro vaši konkrétní situaci a vysvětlit vám, jak je správně používat. Alternativou k prevenci jakéhokoli poškození je kontaktování lékaře za jakoukoli poruchu vašeho zdraví.Ale v ne velmi vážných situacích, můžete zkusit používat přírodní prostředky, které si můžete koupit pro zmírnění bolesti tradičním způsobem. Mějte na paměti, že přírodní léky mohou mít také vedlejší účinky, proto důrazně doporučujeme, abyste před zahájením jakékoli léčby porozprávěli o tom lékaři.

hlavní problémy vyplývající ze zneužití ibuprofenu denně ve velkých dávkách je: průjem, žaludeční potíže, vředy, bolesti hlavy a dokonce i problémy se srdcem a infarkt.

Jaké jsou přirozené alternativy?

Existují různé rostliny a přírodní prostředky, které můžete použít, kdykoli vaše zdraví není ve vážném nebezpečí.

A samozřejmě, pokud se po léčbě necítíte lépe, měli byste co nejdříve poradit se svým lékařem.

Zde je 7 přírodních alternativ k ibuprofenu.

Přírodní protizánětlivý:

Turmeric

Má protizánětlivé vlastnosti. Pomáhá vašim kloubům zůstat zdravý. Najdete ji ve formě prášku, stejně jako ve formě tablet.

Kontraindikace

Děti do tří let; jestliže užíváte antiagregační látky; v předoperačním období nebo jestliže máte žaludek v žlučníku. Její použití se během těhotenství nedoporučuje.

Arnika

Má protizánětlivé účinky a působí proti bolesti. Obvykle se používá pro bolesti, bolesti svalů, slz a revmatoidní artritidu. Můžete jej použít ve formě tinktury čajové lžičky suchých rostlin a šálku vody. Použijte ji na postiženou oblast čistou látkou.

Je určen pouze pro externí použití. Neberte je dovnitř.

Červená paprika

Má bolest a protizánětlivý účinek. Využijte svého léčebného účinku tím, že jej jednoduše přidáte k oblíbeným pokrmům. Nezapomeňte, že jim dá silnou kořeněnou vůni. Budete muset přidat čtvrtinu čajové lžičky červeného pepře do horké vody. Běžím pomalu během dne.

Můžete jej také nalézt ve formě masti, krému nebo oleje v obchodě s přírodními produkty. Dávejte pozor, abyste ji neinhalovali a zabraňovali kontaktu se sliznicemi. Po dotyku nebo rukavicích byste si měli umýt ruce, abyste byli v bezpečí.

Salix alba Prostřednictvím svých analgetické účinky, se používá ke zmírnění menstruační bolesti, bolesti svalů, bolesti hlavy, a v případech, jako je artritida a horečka.

Lokrytsia

V supermarketu, lékárně nebo v bylinném obchodě můžete nalézt lorrice v podobě tablet, kapslí, krémů atd. Pacienti s diabetem typu 2, vysokým krevním tlakem, nízkým obsahem draslíku v krvi, hepatitidou a během těhotenství by se měli vyvarovat.

Zkuste to nepoužívat s jinými léky. Informujte svého lékaře o použití lakrice.

Zázvor

Má analgetické a protizánětlivé vlastnosti. Můžete jej použít externě s artritidou, syndromem karpálního tunelu, zraněními, dislokacemi atd.

potravin

  • protizánětlivé vlastnosti ryb (pstruh, losos, sardinky)
  • rostlinné oleje, jako je olivový nebo lnu
  • ořechy a zelené, semena lnu, mandlí, lískových oříšků.

Pokud trpíte některými zánětlivými nemocemi, zahrnout tyto potraviny do své stravy.

Jakmile se dozvíte o závažných vedlejších účincích takových léků, jako je ibuprofen, zkuste použít přirozená řešení. Nezapomínejte, že pro správné dávkování a načasování léčby potřebujete úplný lékařský průzkum.

Nicméně skutečnost, že jsou přirozené, neznamená, že je můžete zneužít, nebo je můžete použít v každém případě. ○ Zaregistrujte se ke kvalifikovanému poradenství a pokud použijete pro tento účel přírodní prostředky - neměli byste čelit žádným problémům. Memo

Pokud podstupujete léčbu - není to možnost opustit léčiva a léčit tyto přírodní léky.

Tyto metody se doporučují pouze těm, kteří nechtějí konzumovat drogy v případě malých bolestí, které nejsou známkou vážné nemoci.


Jak odstranit bradavice přirozeně

Jak odstranit bradavice přirozeně

Přírodní prostředky Ačkoliv bradavice nejsou rakovinné nádory a nezpůsobily žádné zdravotní problémy, mohou dělat člověka, který trpí tímto problémem, cítit nepříjemně a nejistě. Ale můžete vyléčit bradavice s různými lokálními prostředky, které odstraní bradavice z kůže. Bradavice - to jsou kožní léze způsobené virem.

(Lidových opravné)

2 Nejlepší přírodní čaje bohaté na hořčík

2 Nejlepší přírodní čaje bohaté na hořčík

Trpíte nedostatkem hořčíku? Možná o tom ani nevíte, protože nepřítomnost tohoto důležitého minerálu zpravidla nevykazuje obvyklé krevní testy. To je špatné, protože hořčík reguluje elektrickou vodivost a aktivitu buněk v těle. Možná patříte těm lidem, kteří po mnoho týdnů trpí náhlá a nejasná bolest hlavy, bolesti kloubů nebo únava.

(Lidových opravné)