7 Přírodních ibuprofen alternativy


7 Přírodních ibuprofen alternativy

Ibuprofen, stejně jako jiné léky, má různé nežádoucí účinky. Problémem je také, jak snadno si můžeme koupit mnoho různých léků na předpis a děláme samoléčbu. Ve většině případů taková nezávislá léčba prochází bez dodržení potřebných časů léčby a správných dávek. Hlavní účinky ibuprofenu jsou: analgetikum, antipyretikum a protizánětlivé, což je důvod, proč je tak převládající a nezbytné v mnoha případech.

Není jediný lékař, který může předepsat určitý typ léku pro vaši konkrétní situaci a vysvětlit vám, jak je správně používat. Alternativou k prevenci jakéhokoli poškození je kontaktování lékaře za jakoukoli poruchu vašeho zdraví.Ale v ne velmi vážných situacích, můžete zkusit používat přírodní prostředky, které si můžete koupit pro zmírnění bolesti tradičním způsobem. Mějte na paměti, že přírodní léky mohou mít také vedlejší účinky, proto důrazně doporučujeme, abyste před zahájením jakékoli léčby porozprávěli o tom lékaři.

hlavní problémy vyplývající ze zneužití ibuprofenu denně ve velkých dávkách je: průjem, žaludeční potíže, vředy, bolesti hlavy a dokonce i problémy se srdcem a infarkt.

Jaké jsou přirozené alternativy?

Existují různé rostliny a přírodní prostředky, které můžete použít, kdykoli vaše zdraví není ve vážném nebezpečí.

A samozřejmě, pokud se po léčbě necítíte lépe, měli byste co nejdříve poradit se svým lékařem.

Zde je 7 přírodních alternativ k ibuprofenu.

Přírodní protizánětlivý:

Turmeric

Má protizánětlivé vlastnosti. Pomáhá vašim kloubům zůstat zdravý. Najdete ji ve formě prášku, stejně jako ve formě tablet.

Kontraindikace

Děti do tří let; jestliže užíváte antiagregační látky; v předoperačním období nebo jestliže máte žaludek v žlučníku. Její použití se během těhotenství nedoporučuje.

Arnika

Má protizánětlivé účinky a působí proti bolesti. Obvykle se používá pro bolesti, bolesti svalů, slz a revmatoidní artritidu. Můžete jej použít ve formě tinktury čajové lžičky suchých rostlin a šálku vody. Použijte ji na postiženou oblast čistou látkou.

Je určen pouze pro externí použití. Neberte je dovnitř.

Červená paprika

Má bolest a protizánětlivý účinek. Využijte svého léčebného účinku tím, že jej jednoduše přidáte k oblíbeným pokrmům. Nezapomeňte, že jim dá silnou kořeněnou vůni. Budete muset přidat čtvrtinu čajové lžičky červeného pepře do horké vody. Běžím pomalu během dne.

Můžete jej také nalézt ve formě masti, krému nebo oleje v obchodě s přírodními produkty. Dávejte pozor, abyste ji neinhalovali a zabraňovali kontaktu se sliznicemi. Po dotyku nebo rukavicích byste si měli umýt ruce, abyste byli v bezpečí.

Salix alba Prostřednictvím svých analgetické účinky, se používá ke zmírnění menstruační bolesti, bolesti svalů, bolesti hlavy, a v případech, jako je artritida a horečka.

Lokrytsia

V supermarketu, lékárně nebo v bylinném obchodě můžete nalézt lorrice v podobě tablet, kapslí, krémů atd. Pacienti s diabetem typu 2, vysokým krevním tlakem, nízkým obsahem draslíku v krvi, hepatitidou a během těhotenství by se měli vyvarovat.

Zkuste to nepoužívat s jinými léky. Informujte svého lékaře o použití lakrice.

Zázvor

Má analgetické a protizánětlivé vlastnosti. Můžete jej použít externě s artritidou, syndromem karpálního tunelu, zraněními, dislokacemi atd.

potravin

  • protizánětlivé vlastnosti ryb (pstruh, losos, sardinky)
  • rostlinné oleje, jako je olivový nebo lnu
  • ořechy a zelené, semena lnu, mandlí, lískových oříšků.

Pokud trpíte některými zánětlivými nemocemi, zahrnout tyto potraviny do své stravy.

Jakmile se dozvíte o závažných vedlejších účincích takových léků, jako je ibuprofen, zkuste použít přirozená řešení. Nezapomínejte, že pro správné dávkování a načasování léčby potřebujete úplný lékařský průzkum.

Nicméně skutečnost, že jsou přirozené, neznamená, že je můžete zneužít, nebo je můžete použít v každém případě. ○ Zaregistrujte se ke kvalifikovanému poradenství a pokud použijete pro tento účel přírodní prostředky - neměli byste čelit žádným problémům. Memo

Pokud podstupujete léčbu - není to možnost opustit léčiva a léčit tyto přírodní léky.

Tyto metody se doporučují pouze těm, kteří nechtějí konzumovat drogy v případě malých bolestí, které nejsou známkou vážné nemoci.


Maska na oči pro čištění a utahování obličeje

Maska na oči pro čištění a utahování obličeje

Přestože ji nedoporučujeme používat příliš často, tato maska ​​s vajíčkovým bílým může být velmi užitečná, protože pomáhá odstranit černé skvrny. Vejce jsou jedním z nejvíce spotřebovaných produktů na světě. Díky příjemné chuti a vysokému obsahu hlavních živin jsou jedním z hlavních produktů stravy. Ale ne každý chápe, že mají také několik kosmetických aplikací, které mohou být užitečné pro péči o krásu.

(Lidových opravné)

Lněná semena pro přírodní uhličitá přírodní prostředky

Lněná semena pro přírodní uhličitá přírodní prostředky

V posledních několika letech lněných se stala velmi populární, protože zjistil, že má úžasné zdravotní prospěšné vlastnosti v důsledku obsahu živin a omega - 3. Toto semeno je složeno ze 40% vlákniny a třetina z nich je rozpustná vláknina a zbytek je nerozpustný . Rozpustná vláknina je zodpovědná za zpoždění toxinů a nerozpustná látka stimuluje odstranění veškerého odpadu z těla.

(Lidových opravné)