7 Důvodů k jídlu ředkvičky. Je velmi užitečná!


7 Důvodů k jídlu ředkvičky. Je velmi užitečná!

Tyto zeleniny jsou malé, mají jasnou chuť a přidat chutné svěžest do salátů. Pokud chcete jíst ředkvičku, máte velkou štěstí. Proč? Vaše zdraví a tělo jistě vám poděkují za takové kulinářské preference.

Existuje mnoho odrůd ředkvičky, bílé, červené, fialové, černé a dokonce i zelené (jak víte, od tohoto typu pikantní ředkví a wasabi dělat).

Je zajímavé, že i olej, který je vyroben ze semen této zeleniny, je velmi užitečné. Používá se v mnoha přípravcích pro péči o pleť, jako jevitiligo.

Reddish je levný a je snadné koupit v supermarketech a na trhu. Doporučujeme, abyste si vybrali ekologicky pěstovanou ředkvičku a jíst ji čerstvou, přidávat saláty.

V těle se objeví pozitivní změny. Dále budeme hovořit o užitečných vlastnostech ředkviček podrobněji.

1. Ředkvička je velmi užitečné pro játra

Ředkvičky pozitivně ovlivňuje zdraví jater. Má detoxikační vlastnosti a odstraňuje toxiny a odpad z krve. Discoverpřírodní prostředky pro zlepšení paměti

Například, bude to velmi užitečné pro pacienty se žloutenkou, jak hladina bilirubinu snižuje a řídí ji.Radiační ochrana také chrání červené krvinky, zlepšuje tok kyslíku

 • do krevního oběhu.
 • 2. Pomáhá před infekcemi močových cest Jak všichni dobře víme, infekce močových cest jsou mezi ženami rozšířeným jevem. Stačí, když začnete přidávat ředkvičky do salátů, abyste se ochránili před tímto běžným problémem.

Radiace má diuretické vlastnosti a

přirozeně zvyšuje produkci moči

 • . Je to také silný antibakteriální prostředek, který dokonale bojuje s infekcemia chrání ledviny.
 • Jedním ze způsobů, jak zabránit infekcím močových cest, je vypít červenou ředkvičku dvakrát týdně. Napište recept. Složení

2 ředkev šťáva 1 oranžová

 • 5 jahody 1 šálku vody (200 ml)
 • Making
 • musí nejprve důkladně umýt ředkvičky a jahody. Poté vytlačte pomerančový džus.
 • Nyní musíte střílet ředkvičku a

jahody

 • na homogenní hmotu, a pak je smíchat s vodou a přírodní pomerančový džus.
 • Tento buk má velmi jasnou chuť, dokonce trochu pikantní, ale je ideálním prostředkem k ochraně močových cest. Více informací o, , jak se zbavit vrásek a povislé kůže s okurkou a aloe 3.

Ředkvičky Ředkvičky podporuje hubnutí - velkou součást jakékoliv zdravé stravy na hubnutí. Obsahuje málo sacharidů a současně mnoho vlákniny, vitamín C, draslík

, vápník a hořčík.

výživu doporučují jíst ředkvičky, neboť podporuje hubnutí a zlepšuje metabolismus(

převádí tuků na energii ). 4. ředkvičky a ředkev zdravé srdce- je neuvěřitelný zdroj antokyanů - jako jsou flavonoidy, které jen to charakteristickou růžovou a podporují zdraví kardiovaskulárního systému. Antokyany mají výjimečnou schopnost zabránit vytvrzení a zánětu žil a tepen.Všechny druhy ovoce a zeleniny červené nebo modré poskytují tělu požadovanou úroveň tohoto typu flavonoidu.

5. Sníží krevní tlak

Radiace - extrémně bohatý zdroj draslíku. Je dobře známo, že tento minerál je nezbytný pro monitorování krevního tlaku.

 • Zlepšuje také tok krve, takže krev je rovnoměrně rozložena po celém těle.
 • Abyste plně využili výživných vlastností ředkviček, vzali na vědomí recepturu této přírodní šťávy. Složení

2 ředkvičky

2 mrkve 1 šálek vody (200 ml)

Making

 • již bylo řečeno, že chuť ředkviček od Sheik poměrně „silný“. Jsou však velmi chutné a neméně užitečné. Jistě zkuste!
 • Za prvé, pečlivě umyjte ředkvičky a
 • mrkev

. Nezapomeňte, že je vždy lepší používat

domácí rostliny, ovoce a zeleninu.

 • Když jsou všechny přísady čisté, protřepejte je na konzistenci šťávy a pak přidáme sklenici vody. Jedná se o levný krk s vynikajícími léčebnými vlastnostmi.Přečtěte si tento článek: „ 5 přírodní prostředky proti stékání
 • kůže“ 6.

Care vitamin C, fosfor, zinek a vitaminy B, obsažený v ředkvičky, pomáhá pečovat o pleť.Radikální voda (po uvaření ředkvičky) také pomáhá udržovat dobrou úroveň vlhkosti v dermis.Je zajímavé poznamenat, že někteří lidé dokonce používají syrové ředkvičky jako

čistič obličeje

. Nezapomeňte, že v kosmetickém průmyslu se tento kořen používá k léčbě kožních problémů

 • , protože má silné dezinfekční vlastnosti.
 • 7. Posiluje imunitní systém Jak můžete vidět, existuje mnoho důvodů, proč přidat ředkvičku ke zdravé stravě. Jedním z nejdůležitějších je však to, že posiluje imunitní systém.Radiace obsahuje extrémně vysoké množství vitamínu C, který zvyšuje přirozenou obranyschopnost a zvyšuje "zdraví" bílých krvinek.

kořen posiluje To nejen imunitní systém

 • , ale také reguluje metabolismus, podporuje tvorbu kolagenu a dodává tělu esenciální protein, který chrání proti ateroskleróze.Takže ... nezapomeňte do salátů přidat ředkvičky!


Přírodní prostředky pro nástroje sval Court

Přírodní prostředky pro nástroje sval Court

Natural svalové křeče - náhlé snížení nebo křeče, které se vyskytují, když jeden nebo více svalových skupin nesníží a uvolněně, a to navzdory všem pokusům přesunout. Máte-li tyto nedobrovolné kontrakce, může okamžitě způsobit nepříjemné, ale pokud křeč doprovázen bolestí, se ve skutečnosti jmenuje a svalové křeče.

(Lidových opravné)

6 Přírodní prostředky pro otoky nohou a kotníků

6 Přírodní prostředky pro otoky nohou a kotníků

Natural znamená otoky nohou a kotníků je častým jevem , a to zejména u žen a starších lidí. Ztráta kapaliny v této oblasti se nazývá jízda. Může být vyléčen přírodními prostředky. Chcete vědět, jaké prostředky jsou využívány? Pak si přečtěte dnešní článek. Proč zduřet nohy a kotníky? Takový problém se vyskytuje nejen v dolní části nohy, ale také se může rozšířit až na boky.

(Lidových opravné)