7 Důvodů nelze házet kameny avokádo


7 Důvodů nelze házet kameny avokádo

Zajímavá fakta Avocado - vynikající a všestranný ovoce, které nedávno získal velkou oblibu mezi přívrženci různých diet.

Vědci již dlouho pochybovali o výhodách tohoto produktu, protože věřili, že jeho obsah kalorií a vysoký obsah tuku způsobují zvýšení hmotnosti.

Nedávné studie však ukázaly, že avokádo má nejvyšší výživovou hodnotu a nejvyšší obsah užitečných tuků. V tomto článku se budeme snažit dokázat, že avokádový kámen, který většina lidí hází najednou, je také silným zdrojem látek užitečných pro tělo.

Například

vědci prokázali, že kostní avokádo obsahuje velké množství vláken, aminokyseliny a antioxidanty , které přispívají k lepšímu fungování mnoha vnitřních orgánů.Vzhledem k tomu, že většina lidí dosud neslyšela nic o výhodných vlastnostech tohoto produktu, dnes budeme mluvit o

7 důvodů nikdy nevyhodit kameny avokáda. 1. Avokádo kisté snižují hladinu cholesterolu

Avokádové jádro obsahuje asi 70% esenciálních aminokyselin v těle.

Můžete je získat,

vytlačovat olej z kamene. Může snížit hladinu cholesterolu a snížit tak riziko kardiovaskulárních onemocnění.2. Avokádo jádro obsahuje hodně vlákniny

Říká se, že v této části avokáda obsahuje více vlákniny než v žádném jiném produktu.

Vitamin A je živina, která podporuje trávení, zlepšuje schopnost těla absorbovat další živiny

a stimuluje střeva. Pravidelná konzumace vlákniny pomáhá předcházet průjmům, ale současně vás ušetří před zácpou.

3. Kosti pomoc v boji proti zánětu

avokádo jam pomoci kontrolovat odpověď organismu na zánět, a přesto jsou velmi účinné v boji proti zánětu trávicího traktu.

V mnoha částech Jižní Ameriky

je avokádový kámen široce používán při léčbě žaludečních infekcí a dalších zdravotních problémů způsobených zánětem různých orgánů. Avokádo může být také použito při léčení onemocnění, jako je artritida a osteoartritida.

4. Posilují imunitní systém

Jakmile máte první známky nachlazení nebo chřipky, doporučujeme jíst jeden avokád denně - dá vám sílu k boji proti nemoci.

Vzhledem k vysokému obsahu fenolických sloučenin,

avokádový kámen pomůže chránit tělo před virovými a bakteriálními infekcemi , posílení imunitního systému.5. Zabraňují předčasnému stárnutí

V kotníku se nachází více než 50% všech antioxidantů obsažených v avokádě.

Antioxidanty jsou pro tělo důležité, protože mají jen schopnost bojovat proti volným radikálům, což je jedna z hlavních příčin předčasného stárnutí. Pravidelná konzumace avokáda vám pomůže cítit plni energie, protože přípravek má schopnost stimulovat tvorbu kolagenu, který pomáhá kůži zůstat napnutou déle, a ještě zabraňuje předčasnému vrásek.

6. Avokádová kosti budou vlasy silné a lesklé

Pravidelné nanášení oleje, vytlačené z avokádových kamenů, poskytne vlasům potřebné živiny a dá jim neuvěřitelný lesk. Ve skutečnosti se domníváme, že

avokád je jednou z nejlepších přírodních prostředků proti lupům a vši a olej z tohoto produktu usnadňuje česání a pomáhá odhalit vlasy. 7. Avokádo přispívá ke zužování

Není jen avokádo je základní produkt pro hubnutí, ale také jeho kotník, protože obsahuje složky, které pomáhají

regulovat hladinu cukru v krvi .Vysoká hladina cukru zpomaluje metabolismus, a tím zabraňuje úbytku hmotnosti.

Avokádo také pomáhá řídit hladinu cukru v krvi, a

poskytuje tělu dlouhotrvající pocit sýtosti , a tím chránit před přejídání po celý den.Jak konzumovat avokádo?

Přidejte avokádo do denní stravy několika různými způsoby:

je možné třít, sušit, pečeme, smažit nebo používat v surové formě. Avokádo jsou skvělé:

  • Saláty koktejly Juice
  • čaj polévka
  • Samozřejmě, že přes hořkou chuť avokáda,

doporučujeme vám, abyste nepřidali příliš mnoho svých pokrmů. Avokádo je skvělý přírodní dar, který vám pomůže zůstat zdravý. Nezapomeňte, že živiny jsou obsaženy nejen v mírném avokádo, ale také v žaludku.

Takže bych měl vyhodit kameny z avokáda, pokud jsou tak užitečné? Navzdory skutečnosti, že jejich chuť není příliš příjemná, tento přípravek by měl být přidán do stravy, pokud chcete zůstat zdravý a méně náchylný k onemocnění. Ujistěte se, že vyzkoušíte toto skvělé ovoce


Nová molekula pro léčbu rakoviny vaječníků a slinivky břišní rakoviny

Nová molekula pro léčbu rakoviny vaječníků a slinivky břišní rakoviny

Zajímavá fakta Vědci ze Stanfordovy College of Medicine na Stanford University v Kalifornii vyvinuli něco úžasného. Mají vytvořili molekulu, která může být jedním z nejlepších spojenců v boji proti rakovině vaječníků a rakoviny slinivky ... A to může udělat za pár měsíců. molekula v současné době stále ještě v experimentální fázi, ale výsledky testů provedených na laboratorních potkanech, velmi pozitivní.

(Zajímavosti)

Poškození amalhamnoyi plomby zdraví

Poškození amalhamnoyi plomby zdraví

Zajímavosti Věděli jste, že zubní výplně amalgám především z rtuti a těžký kov, který je velmi škodlivé pro vaše zdraví? A skutečnost, že hrozba pro zdraví užívání amalgámu dokonce zakázán v některých zemích? V tomto článku se budeme vám říct všechno, co potřebujete vědět o vlastnostech a bezpečnostních plomb amalhamnyh: co to je, jak mohou mít vliv na vaše zdraví a možných alternativ, aby je nahradili.

(Zajímavosti)