7 Důvodů, proč nemůžete zhubnout Hubnutí


7 Důvodů, proč nemůžete zhubnout Hubnutí

Vskutku, dieta a cvičení jsou klíčem k hubnutí a udržení vyváženého hmotnosti. Co je méně jistý, je to, zda je to jediná věc, která je nezbytná k dosažení ideální váhy, protože podle studií existují i ​​jiné vnější faktory, jejímž prostřednictvím mohou lidé přibývají na váze.


Pokud budete jíst zdravé jídlo a dělá pravidelné cvičení, ale ne zhubnout , možná je to kvůli toho či onoho důvodu. Níže je 7 možných důvodů, proč máte problémy se ztrátou hmotnosti. Nemusíte vysypayetesya

Studie ukázaly, že lidé, kteří mají problémy se spaním nebo spí méně než 5 hodin za noc mají pomalejší metabolismus, a to má vliv hladu hormony jako leptin a ghrelinu.

Leptin - hormon, který říká, mozek, kdy přestat jíst, zatímco Ghrelin (vyrobené v žaludku), stimuluje hlad. Podle studií mají špatné pražce nízký obsah leptinu a vysoký obsah greline. To znamená, že mají tendenci jíst více a získat větší váhu.

Chcete-li vyřešit tento problém, doporučujeme zvyknout si na minimálně 8 hodin denního odpočinku.

konzumujete skrytý cukr

skrytý cukr může být přítomen i tam, kde to nejméně očekáváte; aniž by si to uvědomovali, budete konzumovat velké množství cukru energetické tyčinky, cereálie, sportovních nápojů, omáček a pomazánek.

K tomu zabránilo, je třeba pečlivě číst etikety před nákupem produktu a vyhnout se ty potraviny, které obsahují rafinovaný cukr.

jste počítat kalorie, ne živiny

Je zřejmé, že když chceme zhubnout, musíme jíst malé porce a snížit kalorie. Nicméně, někteří lidé jsou tak posedlý s tím, že zapomenout na velmi důležité živiny, které by měly být zahrnuty ve stravě.

V tomto případě je nejdůležitější věc, přemýšlet o kvalitě potravin, které jíte, a to nejen o kalorií. Ujistěte se, že máte dostatek vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Trávíte hodně času v sedě

Sedavý životní styl je hlavní příčinou obezity a nadváhy. Často můžete ospravedlnit nemá čas na cvičení, ale ve skutečnosti vás nemá zájem. Doporučuje se, abytakové cvičení, jako je chůze, jogging, jogging, jízda na kole atd., Se provádějí každý den po dobu nejméně 30 minut denně.

Vyvarujete se dostatek času na vaření

Kombinace pasivního životního stylu se špatnou výživou je jedním z nejhorších nepřátel ideální hmotnosti. Vzhledem k nedostatku času nejradši konzumují zmrzlé potraviny, rychlé občerstvení nebo nezdravé potraviny. Cesta ven je trávit víc času týdně na vaření zdravého jídla, zejména na přípravu správné snídaně.

Máte hormonální potíže

Někdy se stane, že jste zkusili všechno, abyste zhubla, ale místo toho to jednoduše zadejte. V tomto případě je vhodné konzultovat lékaře, protožezvýšení hmotnosti může být výsledkem hormonálních poruch, jako je hypertyreóza, syndrom polycystických vaječníků a inzulínová rezistence.

Při konzultaci může lékař předepsat léčbu pro zlepšení tohoto stavu. Kromě toho, pokud se potvrdí, že problém s hormonálním stavem, zahrnout do stravy stravy, zeleniny, řas a mastných kyselin.

Nejezdíte dostatek esenciálních mastných kyselin

Omega 3 a 6 mastných kyselin jsou obsaženy ve vysokých koncentracích v rybách.

Po dlouhá léta, dietní plány a diety s hubnutím změnily tuky do našich nepřátel. Dnes je mnoho potravin s nízkým obsahem tuku, které slibují více živin, ale navzdory tomu i nadále poroste míra obezity a nadváhy.

Chyba, kterou můžete učinit, pokud jde o úbytek hmotnosti, je, že vaše strava nemá dobré tuky, jako jsou mastné kyseliny obsažené v lněném oleji, rybím oleji, oříšcích a semenech. Tyto druhy tuků pomáhají rozkládat špatné tuky v těle, přičemž poskytují pocit sytosti.

Doufáme, že se vám bude líbit tento článek o sedmi sedmi důvodech, proč neztrácíte váhu.


10 Potravin pro rychlé spalování břišního tuku

10 Potravin pro rychlé spalování břišního tuku

Mnoho lidí používá dietu a cvičení k udržení zdraví a krásy se především zaměřuje na odstranění břišního tuku. Bohužel, ve většině lidí přesně v této oblasti hromadí břišní tuk , což vede ke ztrátě ideální postavy a zvyšuje riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Dobrou zprávou je, že existují některé speciální cviky ke snížení množství tuku v této oblasti, stejně jako tam jsou určité potraviny, které těží z tuku spalování.

(Ztráta váhy)

3 Nápojů pro očistu těla toxiny a hubnutí hubnutí

3 Nápojů pro očistu těla toxiny a hubnutí hubnutí

Usnadňují ploché břicho, protože tuk má tendenci hromadit nejvíce v této oblasti těla. Fyzické cvičení a zdravá výživa nestačí k dokonalému žaludku. To může být důsledkem mnoha faktorů, jako je zadržování tekutin a akumulace toxinů v těle. opravdu důležité držet pravidelné detoxikaci organismu, pomáhají eliminovat plýtvání a poskytne mu živiny potřebné pro správný provoz.

(Ztráta váhy)