7 Důvodů, proč nemůžete zhubnout


7 Důvodů, proč nemůžete zhubnout

Je pravda, že dnes většina lidí věnuje velkou pozornost jejich hmotnosti. Tento problém ovlivňuje společnost jako celek, stará se o lidi a je přítomen v myslích většiny lidí kvůli zdravotní péči, stejně jako stereotypy ve veřejném mínění jako celku. Z tohoto důvodu existuje mnoho extrémních diet, fyzických cvičení a simulátorů, které slibují skvělé výsledky při snaze zhubnout.

Přesto se často stává, že po stravě nebo po dlouhých fyzických cvičeních nelze dosáhnout požadovaných výsledků a hmotnost není ztracena.

Důvody, proč nemůžete zhubnout, jsou poměrně rozmanité, ale pokud budete postupovat podle jednoduchých pokynů, zbavit se nadváhy není tak těžké. Problém nadváhy znepokojuje mnoho lidí, takže o tom budeme dnes v tomto článku mluvit.

Dosažení ideální hmotnosti je výsledkem rovnováhy mezi zdravou výživou, přetrvávajícími tréninky a zdravým životním stylem. Níže vám doporučujeme přečíst si řadu důvodů, které pomohou Vašemu tělu v případě ztráty hmotnosti a dosažení pozitivních výsledků při zlepšování vašeho těla a vašeho zdraví prostřednictvím různých diet a fyzických cvičení.

Nemůžete zhubnout? Proč? Zjistěte některé důvody.

1. Prvním důvodem, proč zasahuje do získání požadovaných výsledků při hubnutí, je špatný sen nebo nedostatečné množství času pro spánek dobré noci. Výzkumníci zjistili, že zlepšení spánku je rozhodně spojeno se ztrátou hmotnosti. Zvláště bylo zaznamenáno zlepšení spánku spojené s úbytkem břicha a pasu.

Když nemáte dostatečnou kontrolu spánku, zvyšuje se hladina hormonů, které se chovají na chuť k jídlu, a mozku je vyžadován konstantní příjem jídla, a to i ve velkém množství.

Doporučuje se spát nejméně osm hodin každou noc, aby tělo mohlo regulovat metabolismus a vykonávat další základní funkce, které se vyskytují během spánku, tak dobrý spánek vám zaručí krásný a zdravý život.

2. Ten, kdo se dívá na svou postavu a váhu, při výběru produktů v prodejně je povinné studovat čísla na obalu - počet kalorií. Pokud znáte tyto údaje, můžete snadno stanovit princip stravy podle cílů, které chcete dosáhnout - zhubnout, jíst zdravé a zdravé potraviny a budovat svaly.

Pro ty, kteří chtějí zhubnout, nezapomeňte vzít v úvahu rovnováhu kalorií. Nadměrná konzumace cukru - hodně energie v těle, které mohou zpomalit metabolických procesů, což vede k hromadění tuku, a proto přibývání na váze.

Ty by měli být informováni o potravinách, které jíte, a znají jejich nutriční hodnotu, stejně jako přísad, které obsahují, aby se zabránilo používání skryté cukru. Tyto produkty pouze přidat na váze, a vy ani tušit, kde udělal extra váhu.

3. Víme, že kalorie jsou přímo souvisí s obezitou a tělesné hmotnosti pro lidi. Ale musíme pamatovat na potřebu vyvážit energetickou hodnotu a spotřebu živin.

Pokud budete konzumovat potraviny více kalorií, než jste vynaložit dodatečné prostřednictvím fyzické aktivity, můžeme s jistotou říci, za předpokladu, že s nadváhou.

Ale nijak zvlášť obdivovat snížit spotřebu kalorií, protože to ani nechtěl, můžete odstranit ze svého jídelníčku potraviny, které vám poskytují ideální živiny, které jsou nezbytné pro zdraví a Chorog, které zlepšují metabolismus těla.

4. Mnozí z vás sedí dlouhé hodiny v práci příliš mnoho času při pohledu na obrazovku počítače nebo televize. Ale víte, což je negativní účinky mohou vést sedavý životní styl a nedostatek pravidelnou fyzickou aktivitu?

sedavý životní styl a nedostatek fyzické aktivity může urychlit přibývání na váze, čímž lidé dokonce trpí obezitou. proto doporučeno provést nějaký druh cvičení po dobu minimálně třiceti minut každý den. Proto se fyzická aktivita a aktivní pohyb musí stát nedílnou součástí vašeho života.

5. Špatná výživa může také znemožnit zhubnout. nedostatek pohybu a nezdravé jídlo jsou nejhorší nepřátelé těch, kteří by chtěli mít štíhlou postavu, ačkoli mnoho lidí kvůli času raději jíst mražené potraviny nebo nezdravé fast food je úplně k ničemu a neposkytuje základních živin do těla.

Naopak, takové vysoké jídlo v tuku a kalorií, což jen zvyšuje váhu a může poškodit vaše zdraví, pokud budete jíst tyto potraviny příliš často. Nezapomeňte, že správná výživa zajišťuje dobré zdraví, prosperity a požadované hmotnosti, ale ten může být dosaženo i za pomoci dobrého dlouhodobého vzdělávání.

6. Dalším důvodem, který může přispět k neschopnosti hubnutí může být hormonální změny. V tomto případě, měli byste se poradit se svým lékařem, aby zjistil, jestli je to hormonální změny způsobí zvýšení tělesné hmotnosti, a aby se předešlo jakékoliv možnosti úrazu nebo jiných závažných důvodů, které mohou mít vliv na zdraví.

Také byste měli poradit se s dietologem, který vás seznámí s produkty, které vám pomohou přes tyto hormonální změny.

7. Dalším důvodem může být nedostatečné množství esenciálních mastných kyselin, které vám ve vaší stravě. Po mnoho let věřili, že je to tenké nebo zhubnout, musíme odstranit všechen tuk z potravin, které jíme.

však musíme ujasnit, co je druh tuku, který je nezbytný pro normální průběh metabolismu, což pomáhá zbavit špatných tuků a vytvořit stav sytosti. To vám pomůže vyhnout se zvýšenému chuti k jídlu a snížit příjem potravy. Tyto základní tuky nebo mastné kyseliny, přítomné v oleji ze lněného semínka, rybí olej, ořechů a semen.

Takže pokud nemůžete zhubnout, být vědomi výše uvedených klíčových faktorů, které mohou rušit při výkonu svého cíle. Takže můžete určit ty, které jsou pro vás specifické.

To vám může pomoci změnit své návyky a vypracovat podrobnou stravu, která bude poskytovat vaše tělo základních živin a minerálů, a to je dobrá a ty zaručují dobré zdraví, pohodu a požadovanou váhu, a proto štíhlou linii.


Mošty pro rychlé a zdravé hubnutí

Mošty pro rychlé a zdravé hubnutí

Rather, vy, stejně jako všichni ostatní, chtějí dobrá vzhled během dovolenou a a to rozhodlo vypsat kde málo Zai Uzavřené kilogramů. K tomu ale není absolutně nutné trpět nebo provést nějakou operaci nebo něco jiného, ​​které by mohlo představovat závažné zdravotní riziko. Existují ovocné nápoje, které vám umožní rychle a bezpečně zhubnout.

(Ztráta váhy)

Japonská strava: strava východ užitečné pro hubnutí hubnutí

Japonská strava: strava východ užitečné pro hubnutí hubnutí

Už jste někdy slyšeli o japonské stravy na hubnutí? Mnoho studií prokázalo přínosy tohoto typu jídla. čerstvé potraviny, malé porce, zeleninové nápoje, rýži, ryby ... můžete se naučit tyto jednoduché potěšení, které vám pomohou shodit pár kilogramů. Chcete se dozvědět něco o japonské stravě? japonské stravě tajemství stoletých téměř žádný obezitou Ve skutečnosti, statistiky ukazují, že lidé v Japonsku žijí déle.

(Ztráta váhy)