7 Běžných chyb během mytí obličeje


7 Běžných chyb během mytí obličeje

Čištění obličeje je obvykle nejsnazší součástí komplexu ošetření péče o krásu. Proto často vidíte, jak se lidé v tomto procesu chovají. Je třeba si uvědomit, že některé akce mohou být kontraproduktivní a dokonce způsobit problémy pro osobu.

Nezapomeňte, že toto místo je jedním z nejcitlivějších a mělo by být zacházeno s opatrností. Věnujte pozornost tomu, co právě děláte, a změňte všechny návyky, které způsobují problémy.

Dnes o nich budeme hovořit podrobněji.

1. Neumývejte si ruce před umytí obličeje

To je velmi častá chyba: Neumývejte si ruce přímo před mytí obličeje. Ve skutečnosti mnoho lidí myslí, že není důvod umýt ruce před čištěním obličeje, zvláště pokud používají stejné prací prostředky.

Věřte tomu nebo ne, ale mytí rukou je životně důležité. Důvodem je to, že vaše ruce jsou stále vystaveny bakteriím, protože se dotýkají mnoha povrchů.

Některé čisticí prostředky na obličej nejsou určeny k odstranění těchto nečistot, a pokud je používáte bez mytí rukou, můžete kontaminovat další oblasti.

2. Nekupujte nové nástroje po mnoho let

Bezpochyby máte oblíbený nástroj. Možná ji milujete, protože se osvěží, vůně nebo zjemňuje pokožku. Ale svět kolem nás není na místě, a výběr média závisí na klimatu.

Proto musíte provést prací postup.

Vlhkost a teplo letní zvýšení pocení než suchá chladná zima.

Zjistěte, které léky jsou nejlepší pro každou sezónu, a vždy je o krok napřed. Nevážejte na žádné prostředky.

Perfektní čistící prostředek odstraňuje nečistoty, make-up a mrtvé buňky bez ztráty pokožky přírodních olejů.

Najděte čisticí prostředek, který provede všechnu práci (nemělo by to být příliš snadné, protože od té doby budete muset dvakrát umyt tvář, aby byl opravdu čistý).

Je třeba se vyvarovat abrazivních činitelů, protože skrze ně se kůže stane podrážděnou a suchou.

3. Nechcete peeling

Není nutné dělat odlupující se obličej denně, protože to může vést k suché kůži. Některé křoviny mohou poškodit pokožku, protože obsahují agresivní chemikálie, zatímco je obvykle snadné umýt tvář každý den.

V ideálním případě se loupe by mělo být provedeno jednou týdně nebo dvakrát za měsíc, v závislosti namédiu, které používáte. Takže nebudete ztrácet přirozenou měkkost kůže a olupování bude používat správně.

4. Ty se nestarají o své pleti

patříte k těm, kteří jsou důkladně vysušit po umytí obličeje? Možná si utírat pokožku ručníkem příliš. Pokud si myslíte, že čím více se vyschnout to, čím čistší je, pak se mýlíte.

fakt, můžete způsobit velké škody. Snažte se dělat všechno kruhové a tekutiny pohyby: čištění , peeling a sušení. Tím se minimalizuje poškození a je účinný pro čištění.

Až budete hotovi, pat kůže suchá a měkkým ručníkem. Nepřehánějte to a vždy se s ním zacházejte opatrně. 5. Chybné

použije činidlo

čistící vědět, jak použít vybrané prostředky pro praní. Vaše póry absorbují do hlubších vrstev pokožky. Takže musíme použít to kruhové, velmi lehké a plynulé pohyby.

Pokud se vám to vodorovně nebo svisle, může absorpční trvat déle. Přečtěte si návod a postupujte podle pokynů na prostředek, uvidíte, že pomalý proces má velké výhody.

6. Použití nesprávné teploty vody

Tam je víra, že teplá voda otevírá póry a studená voda je zavře. Ačkoli to je široce věřil, ve skutečnosti mýtus. Vaše póry nemají svaly, které je otevírají a zavírají.

však na paměti, že pokud se rozhodnete umyjte si obličej teplou vodou, může to poškodit přírodní oleje, které chrání pokožku. To může vést k nekontrolovanému zhoršit sucha a kožního mazu.

nejlépe použít teplou vodu, protože to nezpůsobí žádnou škodu a pro usnadnění odstranění nedostatků. Teplá voda je také mnohem příjemnější. 7. Poor

umyjte postupy v péči o krásu nekončí mytí. Vzhledem k tomu, je to jen začátek, protože nyní vaše tvář je čistá a můžete použít toner, hydratační prostředek, sérum a ochranné pomůcky, aby tvář zdravé.

Po použití těchto nástrojů, nezapomeňte, že pokud si umýt špatně, budou hromadit na kůži.

Výsledek - špinavé póry, suchá kůže a akné.

důležité opláchnout obličej, a to zejména v průběhu ranního spěchu nebo pokud jste k smrti unavený ve večerních hodinách.

Nezapomeňte si umýt brady, vlasovou linkou a nos. Tyto tři stránky obvykle nevěnují pozornost.

Udělal jsi některé z těchto chyb více než jednou při praní obličeje. Dalo by se dokonce si myslí, že vše, co má - je mýdlo a studená voda.

Nyní máte k dispozici seznam důležitých tipů pro péči o pleť.


Jídlo a zvyky, které předčasně způsobují vrásky

Jídlo a zvyky, které předčasně způsobují vrásky

Každý ví, že vrásky jsou důsledkem stárnutí. Nedávná studie ukázala, že se objevují nejen kvůli tomu. Vytvářejí linie - tzv. "Drážky" na kůži, které se nejčastěji objevují na obličeji. Některé potraviny a špatné návyky mohou také způsobit předčasné vrásky, které se mohou stát skutečnou hrůzou pro některé ženy.

(Krása)

Užitečné vlastnosti a aplikace postavil avokádo

Užitečné vlastnosti a aplikace postavil avokádo

Zdravotní Avocado - chutné a výživné ovoce, které je také velmi prospěšné pro vaše zdraví. Ale ne každý ví, že avokádo semena (které jsou obvykle vlevo nebere ohled) může být jeden, protože mají více vitaminů než ovoce samotné. Navíc , můžete je aplikovat lokálně, jak se zbavit nechtěných problémů a kožních onemocnění, a zlepšit a zmírnění bolesti kloubů a svalů.

(Krása)