10 úžAsné způsoby, jak využít citrony


10 úžAsné způsoby, jak využít citrony

vozidla Natural Lemon - je úžasný produkt, který by měl být vždy po ruce. Je to nejen výživné jídlo, ale také řešením mnoha každodenních problémů.

V dnešním článku se chceme podělit 10 úžasné levné a účinné způsoby, jak používat citrony.

Podívejte se víc! 1. K dispozici

prostředky pro detoxikaci

Citrony mají významné čistící vlastnosti, což znamená, že vám pomůže zbavit toxinů , , že se v těle hromadí a nakonec může způsobit chronické onemocnění a chorob.

Pít vodu s citronem každý den, a to zejména na lačný žaludek. To je jeden z nejlepších způsobů, jak očistit své tělo a vyhnout se problémům, jako je zácpa, pálení žáhy, ledvinové kameny, vysoký krevní tlak a další. 2.

Antianemikum lidí, kteří trpí anémií by měl vědět, že vitamin C obsažený v citronu může zlepšit schopnost těla vstřebávat železo z potravy, kterou konzumují.

Proto musíme přizpůsobit chuť s citronovou šťávou. 3. Osvětlení

kůže Citronová šťáva je výkonný nástroj pro osvětlení, které mohou pomoci zabránit špinění na kůži a jejich odstranění, a odlehčit oblasti, které mohou nakonec ztmavit, jako je podpaží nebo nehty.

Jediné, co musíte udělat - je jednou denně třít citron na požadovanou oblast, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků. 4. Čištění dům

spuštění čističky, nebo si jen chcete vyzkoušet přírodní alternativy? Citrony jsou jedním z nejúčinnějších možností, spolu s octem a práškem do pečiva.

Toto citrusové plody je mocným nástrojem tuku, který také odstraňuje bakterie a choroboplodné zárodky, pohlcuje pachy a může dokonce obnovit jas oblečení, když dáte ji do pračky spolu s běžným saponátem.

5. Nezapomeňte na chuť!

ve vaší domácnosti je citron?

Měli byste vědět, že můžete použít citronovou kůru, která je mnohem bohatší na živiny než ovoce. Doporučuje

rošt a zmrazit je. Takže můžete vždy přidat ji do omáček, salátů či pečivo, které potřebují další příchuť. 6. Lemon kostky

Pokud zjistíte, že je obtížné pít vodu, nebo se vám líbí být trochu libou vůni nápoje, mohou připravovat kostky ledu, pomocí místo citronové šťávy vodu. Budou vždy po ruce pro džus, soda, čaj a další nápoje.

Můžete aby byly ještě více originální přidáním čerstvou mátou, borůvky nebo malý kousek citronové kůry. 7. Přírodní antidepresivum

Citrony, stejně jako všechny citrusové plody mají antidepresivní vlastnosti, které mohou zlepšit vaši náladu a zabránit smutek, smutek a úzkost.

To je důvod, proč doporučujeme citrony obklopit sami doma. Zvyšovat citroníky, připravený vůni limonády a osvěžit svůj domov s citronovou kůrou.

Můžete také použít citrónovou kůru přidat přírodní aroma. 8. Medical máchání

Při spuštění výkřik, citrony je jedním z nejlepších nástrojů pro úpravu máchání.

Just zmáčknout trochu citrónové šťávy v teplé vodě a touhu přidat další složky, jako jsou med nebo propolis.

Tyto výplachy jsou nejúčinnější, když dělají několikrát denně. 9. Rozlučte

migréna je starobylá lék k úlevě od migrény. Z tohoto Řez citronu na polovinu a místo na zápěstí po dobu 10 minut.

Můžete jej opravit, nenechat spadnout.

Medical citron sloučeniny vstoupit do krevního řečiště přes kůži pórů. 10. Instant antisepticky

Pokud potřebujete dezinfikovat nebo očistit povrch rány, prostě platí citronovou šťávou.

V choulostivých oblastí těla, doporučujeme ředění vodou, aby nedošlo k dostat spálil.

Je to rychlé a levné řešení, které lze použít všude, kde potřebujete něco rychle dezinfikovat.

Tak na co ještě čekáte? Jít a koupit citrony!


5 Nejlepších přírodních složek pro zdravé vlasy, kůži a nehty

5 Nejlepších přírodních složek pro zdravé vlasy, kůži a nehty

Většina žen dává přednost komplexu pro neustálou péči o vlasy, pokožku a nehty, aby se udržely v dobrém stavu. Zástupci s nízkými příjmy tráví spoustu peněz na produkty péče o pleť, aby ji ochránili před předčasným stárnutím. Kvůli škodlivým účinkům slunečního záření a toxinů, které se vyskytují v životním prostředí, je velmi důležité používat léčebné prostředky k odstranění poškození.

(Lidových opravné)

Jak odblokovat tepny přirozenou cestou

Jak odblokovat tepny přirozenou cestou

Fyzické tepny hrají velmi důležitou roli a je velmi citlivý. Jsou nezbytné pro normální denní činnosti subjektu a řádné průtoku krve z jednoho organismu do druhého. Co se stane, když se kohouti? Při tepny ucpané, že signál pro vás, že některá část těla nepracuje správně. dochází tak, že tepny trpí sníženou oběhu kyslíku a průtoku krve.

(Lidových opravné)