7 Tipů pro použití esenciálních olejů doma


7 Tipů pro použití esenciálních olejů doma

Esenciální oleje jsou přírodní léčebné potraviny s neuvěřitelným pachy. Můžete je používat ve svém domě různými způsoby. Například:

  • Vytvoření klidných, vyvážených nebo příjemných prostorů
  • Stimulace tvořivosti nebo pocitu štěstí
  • Čištění a čištění prostor

V tomto článku vám poskytneme tipy na získání všech těchto výhod. Některé způsoby použití esenciálních olejů vás překvapí!

1. Aromatické difuzér

Nejjednodušší a nejvýhodnější způsob, jak používat éterické oleje - dát je do elektrického aromatického difuzéru v místnosti. Existují různé typy a návrhy se širokou nabídkou cen.

Některé pracují při ohřevu vody, zatímco jiné vytvářejí ultrazvukové vibrace. Tyto vibrace vytvářejí mlhu kolem zařízení.

Pokud necháte dveře otevřené, budou tyto difuzory pracovat na celém domě.

  • Potřebujete pouze 4 nebo 5 kapek oleje a trochu vody.
  • Potom zapněte difuzér. Obvykle se mohou automaticky zapnout nebo vypnout.

2. Instant Sprayer

Jedná se o snadný a levný způsob, jak používat éterické oleje v místnosti. Budete potřebovat prázdný postřikovač pro stříkání esenciálních olejů smíchaných s malou vodou.

Stačí, abyste protlačili lahvičku a rozstřikovali ji na místa, kde potřebujete.

Ideální kombinace oleje s jinými dlouhotrvajícími příchutěmi. Tímto způsobem můžete zvýšit sílu vůně, když máte hosty nebo zvláštní okolnosti.

3. Ratanové nebo bambusové hole

Jedním z nejběžnějších difuzérů v domácnosti jsou ratanové nebo bambusové hole. Jejich jemná a pomalá vůně se rozšířila jen pomalu. Jsou také krásným elegantním dekorativním prvkem.

Výhodou je, že nepotřebujete elektřinu. A vy můžete vyměnit ty sama, když uvidíte, že už necítí.

Doporučujeme vyhnout se syntetickým vůní. Nevíte, jaké ingredience jsou v nich. Vyberte esenciální oleje, například zředěné mandlovým olejem.

4. Esenciální oleje na polštář

Spíte špatně v noci? Jste zvyknutí se probouzet uprostřed noci? Esenciální oleje mají terapeutické vlastnosti. Jsou velmi vhodné pro léčbu určitých onemocnění, jako je nespavost.

V tomto případě doporučujeme použít esenciální oleje z levandule, pomeranče, heřmánku nebo jasmínu.

  • Před šlehnutím si můžete na šálek aplikovat několik kapek oleje.
  • Pak položte kapesník vedle polštáře. Takže vdechujete vůni celou noc.

Tento jednoduchý nástroj vám pomůže opustit další méně přirozená rozhodnutí. To způsobí, že váš spánek bude mnohem uvolněnější.

5. Aromatické žárovky

Tento trik k šíření vůně je jednoduchý, levný a neuvěřitelný. Musíte použít několik kapek esenciálního oleje na vypnutou žárovku.

Když rozsvítíte světlo, aroma se rozptýlí nad teplo.

To je dobrý způsob, jak pro malé místnosti a zvláštní momenty, protože to funguje z krátké vzdálenosti. Nicméně je to velmi snadné, i když nejste doma.

6. Domácí aromatická čisticí prostředek

Dalším způsobem, jak šířit vůni v domě, je přidávat do malých množství oleje do čisticích prostředků. Měly by být použity speciálně pro čištění podlah a povrchů.

Můžete použít éterické oleje s čistícími a antiseptickými vlastnostmi. Patří sem citron, máta a levandule.

Můžete zvýšit pocit čistého čerstvého domova. Můžete také bojovat proti různým druhům bakterií.

7. Použití éterických olejů pro změkčení oblečení

Nejnovější rady v tomto článku pomohou udržet vůni s sebou po celý den, a to i mimo dům. Přidejte několik kapek esenciálního oleje do změkčovače prádla během mytí.

K tomu je několik doporučených esenciálních olejů: citrusy, jako je pomeranč, grapefruit nebo mandarinový olej; nebo květinové, například růžový olej, levandule nebo jasmín.

Veškeré oblečení a tkaniny budou po dlouhou dobu dokonale cítit!

Esenciální oleje vrásek

Oblast kolem očí má kůži, která je mnohem tenčí než kůže na ostatních částech vašeho těla. Bohužel se na ni častěji objevují vrásky.


Jak přírodní antykonhestant

Jak přírodní antykonhestant

Přírodní prostředky nikdy na škodu vědět, dobrý recept přírodní antykonhestantu doma. Zjevně pomůže, když prostudylysya nebo chřipka, nebo máte potíže s dýcháním kvůli nějaké překážky v nose nebo na hrudi. Jedná se o jednoduchý a efektivní nástroj . Také se nemusíte zabývat vedlejšími účinky, které jsou někdy spojeny s užíváním léků.

(Lidových opravné)

Domácí prostředky pro bělení zubů produkty

Domácí prostředky pro bělení zubů produkty

Natural Věděli jste, že některé potraviny, které jíme může způsobit ztrátu bílé zuby žloutnutí nebo postupné? To může být také způsobeno kouřením cigaret. Nicméně, zuby mohou být vráceny k jejich přirozené barvě pomocí určitých zubních procedur, které okamžitě změní jejich barvu. Navíc existují domácí metody, které mohou tento problém odstranit.

(Lidových opravné)