7 Tipů, aby se zabránilo ztrátám a podporují růst vlasů


7 Tipů, aby se zabránilo ztrátám a podporují růst vlasů

užitečné návyky Mnoho lidí, kteří trpí vypadáváním vlasů, hledání řešení. To může být způsobeno mnoha faktory, jako jsou hormony, geny, stres, výživa apod.

Tento článek vám dá nějaké efektivní a přirozené tipy pro boj proti vypadávání vlasů a stimulují vlasovou pokožku, zdravé vlasy, které rychle rostl.

Mohu zabránit vypadávání vlasů?

Každý případ je individuální a musíte nejprve udělat diagnostiku ztráty vlasů.

Často je to dočasná situace spojená se špatnou výživou, stresem nebo změnou štítné žlázy. V těchto případech existují vhodné jednotlivé postupy, které jsou velmi účinné.

V ostatních případech to může být důsledek závažného zdravotního nebo genetického stavu. Nicméně,pokud se budeme neustále držet těchto tipů, pak můžeme vidět zlepšení poměrně rychle.

Tyto tipy jsou také užitečné pro ty, kteří netrpí ztrátou vlasů, ale chtějí, aby vlasy rostly rychleji a silněji.

1. Relaxujte pokožku hlavy

Dnes se cítíme napjaté ve všech částech těla. Jedním z těchto míst je pokožka hlavy.

Tento tlak brání toku krve do kořenů vlasů, které mohou způsobit ztrátu vlasů, únava, šedivé vlasy, lupy a přebytečný tuk.

První krok v boji - denně masáž hlavy. To by neměla být povrchní masáž, ale trochu intenzivnější. Pokuste se uvolnit povrch.

Jedná se o velmi příjemnou masáž, perfektně to děláte 5 nebo 10 minut každou noc před spaním.

2. Stimulace s mátou a skořicí

může zvýšit účinnost masáže vlasové pokožky s použitím přírodní prostředek, který pomáhá stimulovat krevní oběh. Můžete najít velmi jednoduchou možnost ve dvou esenciálních olejích, které mají prospěšné vlastnosti. Jsou to mátový a skořicový olej.

Oba oleje zvyšují krevní oběh, ale s opačným účinkem. Mincovna se ochladí, zatímco skořice dodává teplo. Tím, že je kombinujeme, získáme velmi užitečný horký a studený efekt.

Musíte použít tento nástroj v malých množstvích:

  • 2 lžíce aloe vera gel nebo kokosového oleje
  • 5 kapek esenciálního oleje z máty peprné
  • 5 kapek esenciálního oleje skořice

3. Vyberte přírodní prostředky

Chceme-li pečovat o tělo, měli byste vždy vybrat co nejpřírodnější pro zdraví a krásu.

V případě vlasů by se měli vyhnout produktů, které obsahují konzervační (parabeny) velmi silné sírany jako je síran sodný.

Přírodní nebo organické přísady lze nalézt ve specializovaných prodejnách nebo lékárnách. 4.

hřeben vlasy každý den, to se zdá být velmi jasné, ale česání vlasů - způsob, jak zlepšit prokrvení pokožky hlavy a distribuovat olej získat více brilantní a vyrovnané vlasy. Musíte použít

kvalitní hřebeny, vyrobené z přírodních materiálů jako je dřevo, přírodními štětinami z rostlinného nebo živočišného původu.

Doporučujeme česání vlasů ve všech směrech denně. 5. Jezte správně

Je důležité mít vyváženou stravu bohatou na vitamíny, minerální látky, bílkoviny a mastné kyseliny poskytovat živiny potřebné vlasy.

Strava musí obsahovat následující produkty:

  • sušené ovoce a semena
  • syrové ovoce a zelenina, luštěniny
  • vejce rybí olej
  • droždí, mořská sůl ghí

6. Vstávej

vzhůru nohama držení těla, v němž je hlava nižší než jiné části těla, velmi jsou dobré pro zdraví a samozřejmě zabraňují vypadávání vlasů.

Můžeme mít takovou pozici, ležící pod úhlem nebo pomocí speciální gymnastické zbraně.

stačí to udělat od 5 do 10 minut denně, začíná postupně. Nedělejte to v průběhu trávení nebo během menstruace.

7. Rozloučit se se stresem

Závěrem nezapomeňte, že stres je jedním z nejhorších zdravotních problémů. To narušuje rovnováhu celého těla a to je začátek mnoha nemocí, včetně vypadávání vlasů.


Svalové křeče, léčba a prevence

Svalové křeče, léčba a prevence

Užitečné návyky Sám jste jít, když najednou tam křeč a dělá vám jít dál, nebo se náhle probudí z ostrou bolest v noze. Křeče jsou nekontrolované svalové křeče, které mohou být způsobeny řadou faktorů. Dobrou zprávou je, že existují nástroje a techniky, které můžete použít a které nepřinese změny v každodenním životě, a co je nejdůležitější - nezpůsobují bolest.

(Užitečné návyky)

4 Tajemství štěstí

4 Tajemství štěstí

Jak jste šťastný? Proč tak trvale hledat štěstí? Myslíte si, že štěstí potřebuje peníze a uznání? Pravdou je, že každý má vlastní pohled na štěstí . Vytvoření jediného ideálu štěstí je nemožné. Existují však určité tajemství, které pomáhají odhalit pozitivní vnímání světa a chápat zdravý rozum. To je způsobeno skutečností, že tyto obecné tipy jsou docela snadné použít na své vlastní blaho .

(Užitečné návyky)