10 úžAsné výhody zeleného čaje užitečných přírodních prostředků


10 úžAsné výhody zeleného čaje užitečných přírodních prostředků

Existuje mnoho důvodů, které vysvětlují, proč zelený čaj je významnou součástí asijských kulturách po mnoho staletí. Tento nápoj je bohatá na antioxidanty a živiny, které mají nespočet výhod pro tělo, posilují imunitní systém a předcházet nemocem.

Kromě toho víme, že zelený čaj vám pomůže zhubnout a prevenci chronických problémů, jako je rakovina. Už víte, že zelený čaj může udělat pro vás? V dnešním článku jsme vás zveme k objevování dalších 10 úžasné výhody zeleného čaje a důvody pro to pravidelně pít. 1.

bohatá na Antioxidanty Antioxidanty - jsou chemické sloučeniny, které jsou odpovědné za boj proti účinkům škodlivých molekul, jako jsou volné radikály. Zelený čaj je bohatým zdrojem antioxidantů a výborným spojencem v boji proti některým chronickým onemocněním a předčasnému stárnutí kůže.

2. To může pomoci předejít rakovině

Některé studie prokázaly, že zelený čaj má schopnost snižovat expresi různých druhů rakoviny.

Jedna studie prováděná výzkumníky na McGill University v Montrealu v Kanadě, zjistili, že antioxidanty ve složení zeleného čaje může pomoci snížit riziko vzniku rakoviny prostaty. Další studie zjistila, že riziko rakoviny plic byla snížena o 18%.

Studie provedená v Číně spojené zelený čaj spotřeby se sníženým rizikem vzniku rakoviny žaludku, slinivky, jícnu, prostaty a tlustého střeva. 3.

Zlepšuje zdraví srdce Through antioxidantů ze zeleného čaje je také užitečné pro regulaci množství špatného cholesterolu v krvi. Zabraňuje plak vybudovat v cévách.

Předpokládá se, že prostřednictvím této preferencepravidelná konzumace zeleného čaje může snížit riziko srdečních chorob a dalších problémů spojených s kardiovaskulárním systému jako celku. 4. Zlepšuje zdraví

jater Vaše játra je odpovědný za filtrování toxinů, které se hromadí v krvi a mají vliv na celkový zdravotní stav. Když se tyto toxiny hromadí, mohou vážně ovlivnit správnou činnost jiných orgánů.

šálek zeleného čaje denně může být užitečné vyčistit játra a podporuje její řádné fungování. Pravidelná konzumace zeleného čaje pomáhá předcházet poškození způsobenému toxiny, jako je alkohol a záněty. 5.

stimuluje metabolismus a podporuje hubnutí

Studie prokázaly, že konzumace zeleného čajepomáhá předcházet nadměrnému přibývání na váze. Někteří vědci prokázali, že schopnost nápoje, aby se zabránilo oxidaci tělesného tuku ve skutečnosti pomáhal pacientům zhubnout po dobu tří měsíců.

Bylo také zjištěno, že zelený čaj pomáhá urychlit metabolismus, zlepšení schopnosti spalovat kalorie a chrání zdraví srdce. 6. podporuje trávení

Zelený čaj má mírný projímavý účinek, který pomáhá předcházet zácpě, nebo s nimi zacházet, a snižuje plynu, nadýmání a další zažívací problémy.

7. Zabraňuje cukrovce

Některé vlastnosti zeleného čaje pomáhají kontrolovat hladinu cukru v krvi a předcházet cukrovce. Nedávné studie ukázaly, že zelený čaj může dokonce zabránit rozvoji diabetu 1. typu, nemluvě o diabetes mellitus 2. typu. 8.

zlepšuje zubní zdraví Tradiční čínská medicína využívá zeleného čaje chrání zubní zdraví, bojovat s infekcí dutiny ústní a problémy regulace s zápach z úst. 9.

Zabraňuje Artritida Několik studií ukázalo, že zelený čaj je silné léky proti bolesti a bojuje zánět, což je užitečné pro léčbu revmatoidní artritidy a dalších zánětlivých onemocnění.

Zelený čaj může pomoci zastavit zánět tělo a dokonce zabránit zhroucení chrupavky u lidí trpících těmito chorobami. 10.

posilují imunitní systém s vysokým obsahem antioxidantů, vitamínů a minerálních látek v zeleném čaji je jedním z nejlepších přírodních přáteli váš imunitní systém dělá.

Zelený čaj je účinný při léčbě různých typů infekcí, stejně jako běžných respiračních onemocnění, jako je nachlazení a chřipka.


5 Potravin, po kterých nechcete být sladké

5 Potravin, po kterých nechcete být sladké

Náhlé svačiny jsou jednou z nejčastějších příčin obezity. Chceš sladce a začneš nekontrolovatelně jíst nějaké nezdravé jídlo, vysoký obsah cukru, mouku a nízkotučné tuky. Takové výrobky často nedávají tělu živiny vůbec, velmi rychle se změní v zásoby a začnou se hromadit v oblastech náchylných k hromadění tuku.

(Lidových opravné)

Léčivé rostliny, které můžete růst doma

Léčivé rostliny, které můžete růst doma

Léčivé vlastnosti rostlin byly vždy zajímavé pro lidi. Pěstování léčivých rostlin u vás doma vždy potřebuje úsilí, a nezáleží na tom, jestli například žijete v malém domě. Potřebujete jen několik hrnců, schopnost napájet rostliny v případě potřeby a trochu osvětlené místo. Aloe Vera, máta, heřmánek .

(Lidových opravné)