7 Přínosů příjmu teplé vody pro půst


7 Přínosů příjmu teplé vody pro půst

Výhody teplé vody na prázdný žaludek jsou opravdu četné. Pití denně je jednoduché a užitečné. Tento zvyk by měl být přidán do každodenního života. Budete se divit, jak něco tak jednoduché může mít tolik výhod a nulových vedlejších účinků.
Navíc, pokud jste se již pokoušeli pít teplou vodu s citrónovou šťávou na prázdný žaludek a myslete si, že to nevyhovuje vám, neváhejte jej nahradit sklenicí horké vody.

Nezapomeňte zkontrolovat 7 důvodů, proč byste měli začít praktikovat tento jednoduchý každodenní zvyk. Zkuste nejméně 15 dní!

Seznam přínosů teplé vody na prázdný žaludek

1. Pomáhá zhubnout

Samozřejmě, jen pití horké vody vám nepomůže vyhazovat extra kilogramy. Jedná se o jednoduchý a zdravý způsob, jak doplnit správnou stravu, která podporuje přirozené detoxikaci těla a pomáhá regulovat váhu.

Výhody teplé vody:

 • zvýšení metabolismu
 • toxin vymývání
 • zlepšit trávení
 • boj proti zácpě o

Když zlepšíte tyto základní procesy, obnovíte rovnováhu těla. Pokud je doplníte zdravou výživou a cvičením, zlepší se tvar.

2. Vyvažuje nervový systém

Úžasný způsob, jak zlepšit zdraví nervového systému, je jedním z nejúžasnějších výhod užívání teplé vody na prázdný žaludek. Ráno je perfektní, protože pak je váš žaludek nejvíce vnímavý.

Například, když pijete jen snítku kávy ráno místo raňajky, dá vám energii, ale také narušíte pH rovnováhu těla a zhoršuje jej kyselost.

 • Kvůli vysoké kyselosti je tělo nakloněno k hromadění toxinů, k ukládání tekutin ak stimulaci nervového systému.
 • Jednou z výhod teplé vody na prázdném žaludku je to, že připravuje tělo na lepší asimilaci živin. Voda vytváří prostředí bez toxinů, které zlepšuje celkové zdraví nervového systému.
 • Tak začít svůj den se sklenicí horké vody. Počkejte 20 minut a jíst zdravou snídani bohatou na vlákninu a bílkoviny.

3. Ošetří menstruační křeče

Bezpochyby všechny ženy trpí měsíční studií, která pokrývá břicho a žaludek. Můžete mít úlevu pouze v sedě nebo stojícím a nepohodlí mohou být natolik vážné, že vás dokonce brání v každodenních aktivitách.

 • Někdy je něco tak jednoduché jako horká voda může být sedativum pro fantastickou úlevu křečí.
 • Vyzkoušejte pití sklenice horké vody a pomalu ji popíjejte, abyste našli úlevu.

4. Zlepšuje trávení

Stojí za zmínku skutečnost, že nedoporučujeme pití vody, když budete jíst. Jídlo přichází do žaludku, mísí se s vodou, což může přetížit jeho práci.

Nejlepší věc je pít vodu před jídlem, a čím je teplejší, tím lépe. Je užitečné pro žaludek a střeva a připravuje je, aby získali potravu a absorbovali živiny z ní.

5. Bojuje s předčasným stárnutím

Může vás překvapit, ale horká voda může bojovat proti předčasnému stárnutí. Jak jsme se zmínili na začátku tohoto článku, je to dodatek k každodennímu životu, který přispívá k celkovému zlepšení zdraví.

 • Pitná voda uvolňuje toxiny z těla a tělo, které je bez bakterií a dalších škodlivých elementů, je lépe schopno bojovat proti účinkům volných radikálů, které způsobují předčasné stárnutí.
 • Kromě toho si pamatujte, že kůže by měla být správně zvlhčená zevnitř, aby zůstala elastická a utažená. Teplá voda, víc než studená nebo teplá, zlepšuje vlhkost a účinně odstraňuje toxiny.

Je třeba mít na paměti!

6. Chrání před infekcemi

Pokud začíná sezóna chřipka, chřipka nebo krk, začněte pravidelně pít teplou nebo teplou vodu. To pomůže bojovat proti šikaně a zánětu, což vám umožní léčit jakoukoli infekci. Kromě eliminace virů, toxinů a bakterií horká voda léčí zanícené a nemocné tkáně.

Čistí je a snižuje úroveň bolesti. Nezapomeňte pít teplou vodu pomalu s malými dýkami. 7. Zlepšuje zdraví močových cest

Jeden způsob, jak bojovat infekce močových cest a zlepšit zdraví ledvin je vypít horkou vodu. Není nic lepšího, než začít svůj den s šálkem teplé vody.

Je normální, když spíte, hromadí se velké množství moči, které obsahuje toxiny a bakterie, které se mohou připojit ke stěnám močového měchýře. Horká voda pomáhá odstraňovat tyto škodlivé látky.

Při vyprázdnění močového měchýře je snadnější je odstranit.

 • Vylučuje všechny močové cesty a také má diuretický účinek k odstranění retence tekutin.
 • Jak tedy? Začnete zítra ráno vypít teplou vodu na prázdný žaludek? Vaše zdraví vám bude vděčné!


Proč mám vždycky močit?

Proč mám vždycky močit?

Jste už zvyklíte jít do kina a posadit se blízko k východu, protože víte, že v nějakém okamžiku potřebujete močit? A už jsme se nezmínili o těch dlouhých cestách v autobuse, které dělají málo zastávek. Stává se vám tohle? Pokud nevíte, co se děje s močovým měchýřem, přečtěte si, protože budeme mluvit o tom, proč máte neustálou nutkání močit.

(Užitečné návyky)

Jak zabránit problémy, jako je zarostlých nehtů? Užitečné návyky

Jak zabránit problémy, jako je zarostlých nehtů? Užitečné návyky

Zarostlý nehet je velmi častým problémem. I když tento jev způsobuje hodně nepříjemné pocity a může být obtížně léčitelná, ale díky dobré hygieny a správné péči o nehty, můžete účinně zabránit jeho vzniku. zarostlý nehet je častým problémem v kulturách, kde lidé nosí určitý typ obuvi - ten, který komprimuje nehty - a to je hlavní faktor v tomto.

(Užitečné návyky)