7 Výhod být sám a šťastný


7 Výhod být sám a šťastný

Sex a vztahy Zajímavé je, že budeme i nadále dělat stejné chyby jako předtím. Dnes existuje mnoho lidí, kteří nemohou být šťastní bez partnera. Je frustrující pro mnohé, a v některých způsobuje vážné problémy.

Jeden z těchto problémů - emoční závislost, která nás táhne v toxickém vztahu. Pro ostatní, že problém spočívá v sebevědomí, které je někdy tak nízká, že potřebujeme někoho, kdo nám může milovat.

Je normální, že se nebojí být sám ve světě, kde jsou tak důležitá, možná až příliš milostné vztahy.

Nicméně, existuje mnoho lidí, kteří vědí, jak užívat osamělý život. Můžete také zkusit. Je čas zbavit se strachu ze samoty.

může být sám a šťastný

Pokud si myslíte, že nejvíce štěstí - je mít partnera, možná jste udělali chybu tím štěstí ve špatných rukou. jste dělal tak, že někdo jiný je zodpovědný za své blaho.

Ale víte, že musíte být šťastný sám. Dnes jsme

Rozlišujte 7 výhody samoty, které otevřou své oči k možnosti, že jsou rádi, aniž by museli být ve vztahu.

Nikdo by neměl určovat své štěstí. Ještě důležitější je, mnozí z nás se musí naučit být sám, protože jsme nikdy nebyli v této situaci.

1. Můžete znát sami

Můžete si myslet, že už víte sami a nechcete mít čas to udělat. Pokud si opravdu myslíte, že ano, ve skutečnosti víte, nic o něm.

Postupem času jsme se mění, takže je třeba neustále aktualizovat sami a objevte osoba, že jsme teď. Takže pokud si myslíte, že víte sami, strávit nějaký čas o samotě. Zjistíte, že nevíte sami, jak si myslel. To může být obtížné, když vztah právě skončil. Ty strávil roky svého života s jinou osobou, obývací různých životních situací, převzetí zodpovědnosti, ale teď jsi sama.

Kvůli prázdnoty, mnoho lidí okamžitě vstoupit do nových vztahů. Nevědí, kdo jsou nyní, protože ztratila své druhé poloviny. Jen buďte trpěliví, bude tento pocit projít, je to jen krok v přechodu.

Použijte. Vrátit, poznat sám sebe a vědět, kdo jste. To bude ve vaší prospěch.

2. Užijte si svůj čas

Vzpomínáte si, kdybyste se mohli dostat z domu bez vysvětlení? Pojď někam, abstrakt ze světa, aniž by se cítí nucen informovat partnera, že se nebojí.

Osamělost je situace, která musí být přijata, protože v párech nikdy nebudete mít takové zkušenosti. Nyní se můžete bavit a trávit čas jen na sebe!

3. Můžete svůj život věnovat sobě

Jak jsme již řekli, nyní máte po celou dobu na světě, abyste se věnovali. Co byste měli dělat, pokud se rozhodnete jít na cestu, na kterou jste vždy chtěli? Rozhodnete se!

To je nejlepší čas pro profesionální růst nebo jen hýčkat sebe. Budete se muset starat o někoho jiného než sami, a to je pozitivní okamžik. Neztrácejte čas a neztrácejte čas.

4. Jsi mnohem silnější

Pozorovali jste, že když jste byli ve vztahu a najednou se ukázali být bez nich, cítili jste se bezmocní? Nevíte, co dělat, nevíte, jak dál. Víš, proč se to děje?

Naše komfortní zóna byla zničena a dostali jsme se z ní. Zkombinujte se s touto situací a uvědomte si, jak se z ní dostat, umožňuje být mnohem silnější osobou mimo komfortní zónu.

Venujte pozornost všem výhodám, které máte, když jste sami. Nyní se nemusíte starat o někoho. To se může zdát bezduché, ale je to úleva! Z času na čas je osamělost příznivá, takže ji neztrácejte.

5. Jste uvolněnější a lepší spánek.

Možná vám chybí objetí a něha, když se ocitnete sám v posteli, ale podívejte se na jasnou stránku věcí. Můžete jít do postele a probudit se, když si užíváte sebe sama, aniž byste museli odpovědět na někoho jiného nebo se o někoho starat.

Vzpomínáš si na ty spory, které tě nenechaly spát? A co situace, kdy jste se otočili každou noc? Žárlivost, arogance, nedorozumění ... Všechno to je v minulosti! Budete spát lépe, že?

6. Naučíte se ocenit skutečné přátelství

Když se s někým setkáme, nás nutí oddělit se od přátel. Tuto chybu učinili mnozí z nás.

Ti přátelé vás bezpodmínečně podporují, když je dáte do pozadí. Potom musíte obnovit přátelství a nikdy ji nepotřebujete přesunout na druhé místo. Partneři přicházejí a odcházejí a přátelé zůstávají. Kromě toho byste měli vědět, že žádný z partnerů by neměl věnovat váš čas 24 hodin denně. To je nespravedlivé.

7. Můžete si dovolit setkat se s novými lidmi

V několika příležitostech setkat se s novými lidmi je méně. Nemůžete vždy být tím, s kým chcete být, a vy nemůžete dělat, co chcete.

Možná, že ve dvojici máte svůj vlastní kruh přátel. Z tohoto důvodu použití samoty, cestování, odcházející na nová místa, žijící ty události, které si můžete vychutnat v páru, a baví se svobodou máte teď.

Je možné, že si myslíte, že samotné není pro každého, ale nemáte pravdu. Samotná strach ze smrti nás terorizuje. To z nás zoufale hledá společenský a společenský život. Kdo jednou řekl, že nemůžete být šťastní bez partnera?

Není dobré být starší s dobrými přáteli, ale bez partnera? I dnes se zdá být špatné být sama, protože je to "normální" chtít mít partnera. Rozhodnete se, kde se děje život, a vyhnete se frustraci nebo pocitu osamělosti, protože vše kolem vás je ve vztahu jiném než vy.

Navzdory skutečnosti, že jsou spolu, máte sami sebe. Můžete využít této příležitosti.

Naučte se milovat sebe, dělat to, co chcete dělat, učit se, zkusit něco nového, užívat si života a experimentovat.

Život se může změnit, takže si užívejte dar. Někdy si neuvědomujeme výhody, které můžeme přinést sami sobě na dlouhou dobu a věnovat nám vše.


Láska nepotřebuje prosit

Láska nepotřebuje prosit

Sex a vztahy nikdy obětovat svůj vlastní význam pro někoho, kdo neví, že jste skutečně mají. Pokud se někdo prostě nemůže vidět svůj význam někdo ignoruje, listy nebo se vám to respektovat, ne prosit o jejich pozornost a lásku, protože jsou skutečné a upřímné. ne kousnout otrávené jablko, který je lhostejný k lásce vy jím trpí.

(Sex a vztahy)

Nezastavujte se sami sebe potěšit někoho

Nezastavujte se sami sebe potěšit někoho

Neztrácejte svou identitu a nepřinášejte sebe. Nezastavujte se někým jiným, aby vás někdo miloval. Pokud tak učiníte, pak se budete muset ublížit. Když se setkáme s osobou a chceme ji poznat lépe, pak chceme udělat dobrý dojem. Někdy nás tlačí k nepřirozenému jednání. Takový postoj vás lhát sám, stejně jako osoba, kterou chcete dobýt.

(Sex a vztahy)