7 Znamení, že nejste rádi sami


7 Znamení, že nejste rádi sami

Sex a vztahy život je tak krátký, že starat o to, co jiní mohou myslet na vás - je to ztráta času.

Pokud jste vždy hledají schválení druhých, stanete se bezpáteřní člověk, který už ví, kdo je a co chce.

Při své vlastní štěstí začne záviset na ty kolem sebe, čas dát si pauzu a přemýšlet o svém životě ao tom, jak žijete.

Něco se musí změnit.

Pokud nechcete přijmout sám sebe, nemilujete sami

Pokud nemůžete vzít sami tak, že jste, když jste úplně jiný člověk, musíme říci, že nemáte správně milovat sami sebe. Děláte chybu tím, že vše položíte do rukou ostatních lidí a teď jste zmatení.

Dnes chceme sdílet některé z příznaků, které máte rádi sami sebe natolik, můžete přestat a nenechat tato situace pokračovat.

Cítíte, že se s vámi vztahují? Možná ani jeden?

1. Nemůžete být sami sebe

Být někdo, kdo chce vidět, že vás ostatní vyčerpávají. Může se to zdát jednoduché, ale pravdou je, že by bylo mnohem jednodušší být sám sebou, spíše než se snažit být někdo, kdo ve skutečnosti neexistuje.

Pokud teď zajímalo, jestli se cítíte zcela zdarma být sám sebou, se všemi jeho výhodami a nevýhodami, je třeba se podívat na jejich chování.

Strávili jste příliš mnoho času obklopeni jinými lidmi? Vždy se vyvarujete být sám?

Pokud ano, možná byste popřít, kdo opravdu jste, a pomocí dav ani o tom přemýšlet.

Ve skutečnosti jste možná dal moc lidem, kteří tráví po celou dobu, aby vás mohli změnit. A když nejsou blízko vás, cítíte se špatně.

Je čas se z toho dostat a zjistit, kdo jste opravdu.

2. Bojíte se říci, co si myslíte

Máte někdy došlo k nepříjemné pocity, když mluví nebo strach, aby vyjádřili svůj názor, pokud se liší od ostatních?

Pokud ano, nastaví sám od druhých, i když to znamená vzdát se své víry.

Pokud nikdy neříkáte, že nikdo nebude poslouchat, a budete ignorováni a nebudou brát vážně. Nebojte se být jiní nebo si myslete jinak. Možná nemáte pocit sebevědomí, takže je musíte mít.

Váš názor je stejně důležitý jako každý jiný názor, a i když máte pocit, že to nemá smysl, není to tak! Vyjděte to, hlasitě to promluvte a oznamte svou přítomnost. Váš názor je důležitější, než si myslíte.

3. Myslíte si na sebe sama kriticky

Jste pro sebe tak kritický, že aniž byste o tom věděl, vyhněte se svému vývoji a uvízněte. Nějakým způsobem se potrestáte, že neděláte to, co musíte udělat. Nerozumíte tomu, že vám chyby pomohou učit se a posunout se dál. Přestat kritizovat sami

, Ocenit vše dosaženo, bez ohledu na to, jak malá je, a oslavit, i když si myslíte, že na tom nezáleží. Pokud tak učiníte, pak to dokáže, že jste se začali milovat sami.

4. Už dlouho se o sebe nestaráte

Všichni by se měli cítit pohodlně v kůži. Pokud tomu tak není, děláte něco špatně. Takže jste se přestali starat o sebe, oblékat se dobře, jíst dobře a kvůli tomu se cítíte horší. Změňte situaci!

Musíte milovat sebe, být zdravý pro sebe, krásně se oblékat pro sebe, a ne pro někoho jiného. Pokud tak neučiníte, nikdo to pro vás neudělá, a proto je tato odpovědnost vůči ostatním lidem vážná chyba.

Když začnete milovat sebe, začnete se starat o sebe.

5. Nemůžete se motivovat

Bez motivace, vaše míra úspěchu, pokud jde o plnění plánu nebo sen splnit, klesá na minimum. Nikdy nedosáhnete toho, co chcete, pokud nevěříte svým vlastním dovednostem a každý den si nedávejte na sebe pozitivní motivaci.

Budete opakovaně spadat a kolem vás budou lidé, kteří vás nepodporují, ale stále musíte věřit v sebe a pokračovat v tom, co chcete.

Nenechávejte ostatní, aby vás zastavili. Vaše sny jsou důležité.

6. Nevěříte sobě

Důvěra je stejně důležitá jako motivace. Bez důvěry nebudete moci nic uspět. Přemýšleli jste někdy o tom, co jste schopni? Ceníte vše, co jste dosáhli, bez ohledu na to, jak malé jsou tyto úspěchy?

Pokud milujete sebe, budete mít důvěru v sebe a nikdo ji nechá zničit. Budete schopni dosáhnout vše, co chcete, a oceníte vaše chyby, které vám umožní získat zkušenosti. Není to tak těžké, že?

7. Neotevíráte

Kvůli různým životním okolnostem můžete cítit strach, že se objevíte pro ostatní a ukážete jim, kdo jste opravdu.

Záměrně si obléknete brnění na ochranu, což také oslabuje vás.

Pokud neotevíráte jiné, pokud se vám nelíbí, nikdy nevíte, co znamená pravá láska. Nikdy nebudete moci plně důvěřovat jiné osobě.

To vás rozruší a posiluje vaši víru v to, co nejste hodni lásky. Ale musíte vědět, že si zasloužíš lásku jako kdokoliv jiný. Ve skutečnosti jediná láska, která teď záleží, je to, co cítíte sobě.

Někdy může být obtížné důvěřovat sobě a možná si myslíte, že si nezasloužíte být milován, a proto vás to bolí. Pokud k tomu dojde, přiznejte, že se mýlíte a že musíte najít řešení.

Váš život na koni - vaše pocity, emoce a sny. Začněte ocenit svůj život a vy začněte ocenit, kdo jste opravdu.

To je snadná cesta, ale úsilí stojí za to. Pokud se vám nelíbí, je čas změnit vše.


Ne pěstovat poslušnost ze strachu, vychovávat dítě s láskou a vztahy Sex

Ne pěstovat poslušnost ze strachu, vychovávat dítě s láskou a vztahy Sex

Jsme rozdíl od všeobecného přesvědčení, nekompromisní vzdělání není zárukou úspěchu. Poslušnost způsobená křikem a drsnými pravidly má za následek strach a nejistotu. Zajímavé je, že dokonce i v našem jazyce jsou slova "poslušné a poslušné dítě" spojovány s něčím dobrým a většina rodin doufá a očekává, že jejich děti budou právě takhle.

(Sex a vztahy)

Ti, kteří již nejsou s námi spí v našich srdcích

Ti, kteří již nejsou s námi spí v našich srdcích

Sex a vztahy Ti, kteří nejsou u nás vždy zůstane v našich srdcích. V rohu, kde chráníme ty nejcennější, budou odpočívat navždy. All obtížné vyrovnat se ztrátou někoho milujeme, jeho smrt, která nás nutí projít testem, k němuž život nejsme připraveni. Mluvme o tom v dnešním článku. Naučte se říkat „goodbye“ Jak říkáte „sbohem“ pro někoho, kdo za minutu před měl blízko k vám?

(Sex a vztahy)