7 Příznaky srdečního infarktu, ženy jsou často přehlíženy


7 Příznaky srdečního infarktu, ženy jsou často přehlíženy

Zajímavá fakta infarkt - státního orgánu, ve kterém ztráta srdečního svalu průtoku krve. Důvodem je okluze koronárních tepen.

Blokování tepen zpočátku vede k tvorbě hrudní ropuchy. Pokud tento problém ignorujete, zhorší stav srdeční tkáně a vyvolá vývoj onemocnění kardiovaskulárního systému.

Mezi nejčastější příznaky infarktu jsou silná bolest ve středu hrudníku, která se může šířit obě ruce a někdy i zpět.

Nicméně, příznaky srdečního záchvatu u žen může být odlišné. Bohužel, ženy si často pletou tyto příznaky s ostatními prediktory nemoci a nedávají jim dostatečnou pozornost.

z větší části lidé neznají rozdíl mezi infarktu příznaky u žen a mužů. To je důvod, proč v tomto článku budeme mluvit o 7 hlavních příznaků tohoto problému, stojí za to věnovat pozornost. Nezapomeňte, že když se objeví první rušivé zvonky, měli byste okamžitě kontaktovat svého lékaře.

Typickými příznaky srdečního infarktu u žen

1. Nespavost Nespavost a jiné poruchy spánku, může mít za následek z nabitého programu, stresujícími zážitky zneužívání a dokonce i elektronické přístroje. Nicméně

, ženy často trpí nespavostí v důsledku hormonálních změn v těle a počátečních stadiích kardiovaskulárních onemocnění.

Vědci po desetiletí zkoumají příznaky srdečního infarktu u žen, a nakonec došli k závěru, žeženy, kteří prodělali infarkt, zdebilnoho a trpěl nespavostí. 2. krátkost

Ženy, které se náhle začne kašlat a dusit, aniž by si respirační onemocnění, rozhodně by okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.

výskyt nepříjemných příznaků by vás varovat, protože náhlý výskyt dušnosti při provádění obvyklých každodenních záležitostí může znamenat infarkt.

3. pálení žáhy a

refluxní choroba jícnu onemocnění Nadměrná žaludeční kyseliny a vývoj vést ke vzniku pálení žáhy a nepříjemný pocit v horní části břicha a hrudníku. Tyto příznaky velmi připomínají typické příznaky infarktu.

Samozřejmě, ne vždy pálení žáhy a refluxní onemocnění vedou k infarktu. Pokud však zjistíte, že se tyto nepříjemné pocity objevují opakovaně, je lepší se poradit s lékařem, protože jen on může určit přítomnost nebo nepřítomnost infarktu. 4. Konstantní únava

vyčerpání a únava konstantní obvykle vyplývají z nedostatku spánku, stresujících zážitků nebo užívání některých léků.

A pokud tam je pocit únavy libovolně a pravidelně, To může naznačovat poruchou krvetvorby a kardiovaskulárního systému.

okluze věnčité tepny snižuje průtok krve ze srdce. Navíc, díky buňkách ucpané tepny vnitřních orgánů, mozku a svalů nedostávají adekvátní kyslík.

Jelikož v tomto případě srdce musí pracovat mnohem tvrději, aby pumpovat krev, snížení krevního tlaku a riziko se zvyšuje srdeční záchvat. 5.

studený pot a závratě

studený pot, který vzniká jako při provádění samozřejmost, a během prázdnin, také odkazuje na příznaky srdečního infarktu u žen.

Samozřejmě, že vzhled studený pot může způsobit další faktory. Nicméně, pokud vás trápí pravidelně, nebo pokud jste v nebezpečí, doporučujeme konzultovat s lékařem a podstoupit kompletní vyšetření organismu.

studený pot znamená, že tělo se snaží udržet optimální tělesné teploty. To znamená, že sval perenapruzhuyetsya srdce a pracovat tvrději, než je obvyklé.

Upozorňujeme, že zhoršení průtoku krve a špatnou dodávku kyslíku do vnitřních orgánů a způsobit závratě vede ke zhoršení všeobecné pohody. 6. záchvat paniky

neopodstatněné panická ataka - znepokojující příznak, který by neměl být ignorován. Ujistěte se, poraďte se se svým lékařem, pokud se záchvaty paniky zaznamenáte náhlé bolesti na hrudi a závratě.

Obvykle všechny výše uvedené příznaky se vyskytují u žen v několika málo hodin před infarktem.

Nezapomeňte, že nadměrnou nervozitu a pravidelně stresové mít za následek tlakové vysoký krevní a zvýšit riziko infarktu.

7. bolest rukou a hrudníku

při onemocnění kardiovaskulárního systému, což komplikuje práci srdečního svalu, člověk může narušit bolesti kloubů, krku a čelisti.

nepříjemné pocity se vyskytují u mužů a žen. Nicméně, ženy trpí více bolesti.

bolesti se objevují náhle a pomalu rostoucí. Bolest se stává hrozné a nesnesitelné, ale infarkt před bolestí postupně odezní.

Všechny výše uvedené příznaky nemusí vždy signalizovat vývoj na infarkt, protože mohou předcházet mnoha dalších nemocí. A pro první výskyt poplašné zvony doporučujeme ihned kontaktovat svého lékaře, aby se vyloučila přítomnost vážnějších chorob a komplikací.

Chcete-li snížit riziko srdečního infarktu, doporučujeme dodržovat zdravý životní styl a kontrolníkrevní tlak a hladinu cholesterolu v těle.

Jak přežít infarkt, když jste sám

Ale co byste měli opravdu bát - je to, že infarkt může nastat, když jste sám a nikdo poblíž, kdo jste mohli poskytnout první pomoc.


Příznaky leukémie, která se obvykle ignorovat

Příznaky leukémie, která se obvykle ignorovat

Zajímavých informací leukémie - termín označující rakoviny, která má vliv na tkáně, které tvoří krev v těle. Přímo postihuje bílé krvinky, neboť příznaky leukémie jsou charakterizovány nedostatečnou tvorbou bílých krvinek. Krevní buňky jsou důležitou součástí mechanismu ochrany těla. Rostou a jsou rozděleny podle potřeb organismu.

(Zajímavosti)

Roztroušená skleróza, onemocnění mnohostranný

Roztroušená skleróza, onemocnění mnohostranný

Zajímavá fakta Roztroušená skleróza - onemocnění centrálního nervového systému, které mají vliv na kostní dřeň, mozkový kmen a samotný mozek. Je častější u žen než u mužů a věk většiny lidí, kteří trpí, je mezi 20 a 40 lety. To má vliv na myelin, nebo bílé hmotě mozku a kostní dřeně, která obklopuje nervová vlákna a příčiny poškození a změny v práci, když tam sklerozna plak.

(Zajímavosti)