7 Známky játra otrávená


7 Známky játra otrávená

užitečné návyky Není žádným tajemstvím, že játra je jedním z nejdůležitějších orgánů v těle. To je zodpovědné za produkci proteinu, glukózy metabolizuvannya pro železo, cholesterolu a detoxifikaci toxinů a cizorodých látek v těle. A někdy v játrech dochází k poruše a to může znamenat otravu jater. Chcete vědět hlavní příznaky jedovaté játry? Pak si přečtěte. Známky jater otráven

Po mozek, játra je druhým nejdůležitějším orgánem v těle, takže musíme udržovat ji ve zdravém stavu. Vyvážená strava a zdravý životní styl mohou výrazně zlepšit svůj celkový stav. aktivní a zdravé návyky, ve kterém není místo pro tabák, sedavý způsob života, nadměrná konzumace alkoholu a drog pomůže distancovat z příčin, které mohou poškodit játra.

1. žaludeční křeče a nadýmání

Má se stalo, je, že máte pocit, nadměrné nadýmání, břišní téměř celé tělo: paže, kotníky, nohy, břicho ... Za prvé, chceme říci, že byste se neměli starat o to , pokud se samozřejmě tyto příznaky neobtěžují pouze příležitostně. Problém nastává, když se příznaky opakují, pokud plyny vám nedávají klid, trávení je pomalejší a cítíte bolest v břiše. Všechny tyto příznaky ukazují na selhání jater, slouží detoksykatsiyiyi špatně, což vede k hromadění toxinů v těle. V tomto případě riskujete ascites, je si všiml, že váš stav se neopakuje pokraschyuyetsya a příznaků, poraďte se co nejdříve s lékařem.

2. Změňte barvu moči a výkalů

Moč je světlejší než obvykle? Vaše exkrementy mají někdy stopy krve? Chcete-li se zbavit jakýchkoli pochybností, je lepší se poradit s lékařem. Samozřejmě, že tyto příznaky mohou být spojeny s jinými nemocemi, ale není pochyb o tom, že se o závadu jater nebo ledvin. U moči může vypadat tmavší nebo lehčí než obvykle kvůli akumulaci bilirubinu.

3. Žloutenka

To je pravděpodobně nejzřetelnější příznak, který by vás měl upozornit. nažloutlou barvu pleti, očí a nehty objevují zejména v důsledku hromadění žlučového barviva zvané bilirubin v těle. To je hlavním prvkem v procesu trávení, a když dojde k poruše jater, ztrácí schopen filtrovat položky, které nejsou vhodné k tělu. Tak zůstávají v těle a oni sami poskytují tento nažloutlý nádech, který je tak jasně mluvený o onemocnění jater.

4. Citlivost kůže

Nepřetržitý pocit svědění, jako by se něco zvlhalo zevnitř. To je velmi nepříjemný pocit, co může být nazváno? Důvodem je zejména akumulace vidbuvayetsya toxinů v těle toxinů, vaše játra nejsou schopna filtrovat, a vyvolat reakci na kůži. Pokud turbuvaye tohoto pocitu po dlouhou dobu, navštivte svého lékaře pro stanovení diagnózy, protože svědění může být spojena s jinými chorobami. 5. žaludeční reflux

pocit plnosti, plynu, což grip vás zevnitř a ne dýchat, a nejhorší ze všech, reflux, který pochází z jícnu do těch kyselin, které způsobují tolik bolesti a nepohodlí, tyto příznaky jsou často fl ' otravy jater. Proto byste měli okamžitě kontaktovat svého lékaře.

6. Průjem

Průjem - velmi častý výskyt s problémy s játry. A co jíte, způsobuje nepříjemné pocity. Dodává žaludeční kyseliny, které jsme se zmínili výše všechno proto, že se cítíte tlak, nevolnost, průjem časté epizody kvůli špatnému fungování trávicího systému a čištění. Měli byste to vědět. Je zřejmé, že pokud trpíte častými záchvaty průjmu dost, riskujete způsobit dehydrataci, takže pozor na to, kolikrát se to stane. Jednou týdně, dva? Stejně jako zde uvedeno jiné příznaky, je možné, že je to způsobeno jinými nemocemi, ale stále budete muset zjistit příčinu onemocnění. 7.

obecný únava cítíte únavu, malátnost, slabost a nepřetržitý pocit letargie. Když je nemocná nebo otrávená, játra začnou pracovat víc než obvykle, takže spotřebuje výrazně více energie.

Nezapomeňte, pokud zaznamenáte některý z příznaků, spojených se špatnou funkcí jater, neodkládejte léčbu okamžitě konzultovat s příslušným lékařem, protože vaše zdraví by měl vždy na prvním místě.


Druhy bakterií zjištěných na penězích

Druhy bakterií zjištěných na penězích

Užitečné návyky V tomto článku se budeme diskutovat o různých typů bakterií zjištěných na peněžním : na bankovkách a mincích. Co zjistíte, vás překvapí! Navzdory tomu, že dnes kreditní a debetní karty jsou stále více a více populární jako platební prostředek, i když většina z nás každý den, budou muset vypořádat s bankovek a mincí v pohledu našich odborných činností.

(Užitečné návyky)

7 Užitečných tipů pro zdraví srdce

7 Užitečných tipů pro zdraví srdce

Tvaroh je nejdůležitější sval těla. Lidé se však obvykle starají o zdraví srdce, zatímco pracuje správně. Onemocnění srdce je jednou z hlavních příčin smrti po celém světě. Abyste se jim vyhnuli, doporučujeme, abyste udělali vše pro to, abyste udrželi zdraví vašeho srdce. Jak? V tomto článku vám řekneme, jak to udělat.

(Užitečné návyky)