7 Známky nešťastného vztahu


7 Známky nešťastného vztahu

Vztahy vám mohou přinést pocit sebevyplnění, motivaci řešit všechny problémy v každodenním životě. To je skutečně případ, kdy můžete udržet "jiskru" lásky a vášně, kterou obvykle máte v prvních měsících.

Ale čas vždy funguje proti nám. Když se oba dostanou do rutiny monotónního vztahu, možná si všimnete, že nedostanete to, co jste kdysi měli od vaší aliance. To je důvod, proč tolik párů se dnes znovu a znovu rozpadá, nepochopí proč. Pokračujte ve vztazích, které vás nebudou šťastné - je to chyba. Pokud si nejste opatrní, tato

vám nedovolí žít plný život a najít lásku, která vás udělá šťastnějším.Některé okamžiky a pocity nastávají, když skončí láska, nebo když už nejste šťastní jako pár. Je velmi důležité vědět, jak rozpoznat tyto známky nešťastných vztahů.

Kvůli tomu budete schopni je zlomit nebo udělat něco pro pohon lásky. Známky nešťastného vztahu

1. Už nemáte fyzické nebo emocionální spojení

Máte komunikační problém?

Ztratili jste pohlavní styk? Chybějící náklonnost? Když k tomu dojde, je to zřejmý příznak oslabení vztahu nebo únavy z nich. Ztráta fyzického a emocionálního spojení, dokonce i během intimních okamžiků, ukazuje, že už nejste spokojeni jako pár.

2. Můžete porovnat současný s minulým

Většina párů se dohodly, že jejich prvních týdnů nebo měsíců bylo nejvíce vzrušující, kdy byla vášeň příliš zvýšené a počáteční vzrušení z vítězství.

Ale nemůžete porazit, že to bude vždycky, protože nakonec padnete do komfortní zóny, jediným způsobem, jak uniknout z něho, je odvážit něco změnit.

Pokud naopak zjistíte, že chcete, aby váš partner byl stejný jako předtím, je to jeden z mnoha příznaků nešťastného vztahu. Možná budete potřebovat větší pozornost od vašeho blízkého.

3. Očekáváte, že se váš partner změní

Pokud věříte, že osoba změní charakter a bude reagovat na to, co od ní očekáváte, je to vážná chyba, která může přerušit vztah.

Pokud se vám líbila osoba jako ona, proč ji chcete změnit teď? Pokud k tomu dojde, pravděpodobně budete oba šťastnější s někým jiným.4. Nedostatek komunikace

Ztráta touhy věřit svému partnerovi je jedním z největších příznaků nešťastného vztahu a prakticky trest smrti pro pár.

Komunikace je jedním z klíčů k šťastným a zdravým vztahům. Když ji ztratíte, může to vést k nesčetným problémům.

Cítíte se nepříjemně mluvit o svých pocátech? Strávil jsi čas blízko a téměř nemluvíš? Domníváte se, že váš partner je nudný? Pozitivní odpověď na některou z těchto otázek je jasným znamením, že máte smůlu. 5. Ty otrávíš všechno, co partner říká nebo dělá

Nezáleží na tom, jestli se to děje s nejlepšími úmysly. Pokud vás váš partner obtěžuje, nakonec se s ním budete rozzlobit.

Z tohoto důvodu mohou vztahy skončit velmi pesimisticky. Pokud se s tím nemůžeš dostat,

je čas udělat krok zpět a přemýšlet o tom, co chceš od společníka života.

6. Vyhnete se navzájem Váš partner vám volá, zve jít někam, nebo se snaží najít záminku, aby byl u vás, ale vy hledáte z opačného důvodu se mu vyhnout.

Pokud nemáte zájem trávit čas společně a dáváte přednost jiným aktivitám, jako je například trávení času s přáteli, sledování televize nebo prostě být sám, můžete být ve vztazích nešťastní.

7. Nenechte usilovat o zlepšení situace

Pokud je váš vztah je v útlumu, a oba nešťastný, existují dvě možnosti: zapnout tuto stránku

život, nebo se snaží oživit a obnovit Unii. Ale pokud nechcete utrácet boj, je to znamení, že je čas ukončit vztah.


Vztahy na dálku - ne bariéra k pocitům

Vztahy na dálku - ne bariéra k pocitům

Vzdálenost mezi dvěma lidmi, kteří se milují, je jako nit, která spojuje srdce. Pocity neprocházejí, ale je vždy strach, že kilometry mezi vámi zničí zvídavý pohled a rozdělí dvě těla, která se nedávno dostala tak blízko. V celém životě má člověk často, z jednoho nebo jiného důvodu, zkušenost se odloučením od někoho, kdo je pro ni drahý.

(Sex a vztahy)

Neatraktivní, že jste tlačí na ostatní

Neatraktivní, že jste tlačí na ostatní

Sex a Vztah My všichni mají tendenci se snaží být krásné, laskavý, ohleduplný a soucitní lidé, ale tam jsou některé návyky, které ve skutečnosti způsobí, že vaše neatraktivní. ○ Některé projevy chování mohou být neatraktivní, nepříjemné nebo nepřístupné. Pokud se postaráte o jejich zlepšení, bude váš kruh přátel růst a budete se vyvíjet jako osoba.

(Sex a vztahy)