7 Známky nešťastného vztahu


7 Známky nešťastného vztahu

Vztahy vám mohou přinést pocit sebevyplnění, motivaci řešit všechny problémy v každodenním životě. To je skutečně případ, kdy můžete udržet "jiskru" lásky a vášně, kterou obvykle máte v prvních měsících.

Ale čas vždy funguje proti nám. Když se oba dostanou do rutiny monotónního vztahu, možná si všimnete, že nedostanete to, co jste kdysi měli od vaší aliance. To je důvod, proč tolik párů se dnes znovu a znovu rozpadá, nepochopí proč. Pokračujte ve vztazích, které vás nebudou šťastné - je to chyba. Pokud si nejste opatrní, tato

vám nedovolí žít plný život a najít lásku, která vás udělá šťastnějším.Některé okamžiky a pocity nastávají, když skončí láska, nebo když už nejste šťastní jako pár. Je velmi důležité vědět, jak rozpoznat tyto známky nešťastných vztahů.

Kvůli tomu budete schopni je zlomit nebo udělat něco pro pohon lásky. Známky nešťastného vztahu

1. Už nemáte fyzické nebo emocionální spojení

Máte komunikační problém?

Ztratili jste pohlavní styk? Chybějící náklonnost? Když k tomu dojde, je to zřejmý příznak oslabení vztahu nebo únavy z nich. Ztráta fyzického a emocionálního spojení, dokonce i během intimních okamžiků, ukazuje, že už nejste spokojeni jako pár.

2. Můžete porovnat současný s minulým

Většina párů se dohodly, že jejich prvních týdnů nebo měsíců bylo nejvíce vzrušující, kdy byla vášeň příliš zvýšené a počáteční vzrušení z vítězství.

Ale nemůžete porazit, že to bude vždycky, protože nakonec padnete do komfortní zóny, jediným způsobem, jak uniknout z něho, je odvážit něco změnit.

Pokud naopak zjistíte, že chcete, aby váš partner byl stejný jako předtím, je to jeden z mnoha příznaků nešťastného vztahu. Možná budete potřebovat větší pozornost od vašeho blízkého.

3. Očekáváte, že se váš partner změní

Pokud věříte, že osoba změní charakter a bude reagovat na to, co od ní očekáváte, je to vážná chyba, která může přerušit vztah.

Pokud se vám líbila osoba jako ona, proč ji chcete změnit teď? Pokud k tomu dojde, pravděpodobně budete oba šťastnější s někým jiným.4. Nedostatek komunikace

Ztráta touhy věřit svému partnerovi je jedním z největších příznaků nešťastného vztahu a prakticky trest smrti pro pár.

Komunikace je jedním z klíčů k šťastným a zdravým vztahům. Když ji ztratíte, může to vést k nesčetným problémům.

Cítíte se nepříjemně mluvit o svých pocátech? Strávil jsi čas blízko a téměř nemluvíš? Domníváte se, že váš partner je nudný? Pozitivní odpověď na některou z těchto otázek je jasným znamením, že máte smůlu. 5. Ty otrávíš všechno, co partner říká nebo dělá

Nezáleží na tom, jestli se to děje s nejlepšími úmysly. Pokud vás váš partner obtěžuje, nakonec se s ním budete rozzlobit.

Z tohoto důvodu mohou vztahy skončit velmi pesimisticky. Pokud se s tím nemůžeš dostat,

je čas udělat krok zpět a přemýšlet o tom, co chceš od společníka života.

6. Vyhnete se navzájem Váš partner vám volá, zve jít někam, nebo se snaží najít záminku, aby byl u vás, ale vy hledáte z opačného důvodu se mu vyhnout.

Pokud nemáte zájem trávit čas společně a dáváte přednost jiným aktivitám, jako je například trávení času s přáteli, sledování televize nebo prostě být sám, můžete být ve vztazích nešťastní.

7. Nenechte usilovat o zlepšení situace

Pokud je váš vztah je v útlumu, a oba nešťastný, existují dvě možnosti: zapnout tuto stránku

život, nebo se snaží oživit a obnovit Unii. Ale pokud nechcete utrácet boj, je to znamení, že je čas ukončit vztah.


Proč je tak těžké milovat lidi, kteří se sami nelíbí? Sex a vztahy

Proč je tak těžké milovat lidi, kteří se sami nelíbí? Sex a vztahy

Být s lidmi, kteří nemají rádi sami sebe, může být velmi obtížné. Hlavním důvodem je to, že když milujete někoho, neustále si přitom připomenete, jak krásné jsou. Pro někoho, kdo nemiluje sám sebe, je obtížné přijmout takové uznání. Lidé, kteří nemají rádi sami sebe často odmítají komplimenty, aniž by si uvědomil, jak bolestivý může být odlišná.

(Sex a vztahy)

Ať už je vaše současná situace, přijměte ji, jako byste ji vybrali sami sebe.

Ať už je vaše současná situace, přijměte ji, jako byste ji vybrali sami sebe.

Váš život nebude nikdy dokonalý. Je plná negativních okolností, ze kterých chcete uniknout, ale můžete jen odstoupit. Má prospěch z přerušení? Pomáhá kontroverzní nebo špatná víra? Často nepřijímáme, co se stane s námi, když se nám to nelíbí. Proto hrajeme roli oběti. Nicméně nerozumíme tomu, že se můžeme podívat na to, co se děje z jiného úhlu.

(Sex a vztahy)