7 Známky emocionální toxicity


7 Známky emocionální toxicity

Sex a vztahy se cítím zranitelný, snadno frustrovaný, a někdy prostě chtějí nechat. Během několika vteřin jsem peretvoryuyusya zabývá lidským lhostejné a stejně rychle může přijít ke mně inspirace k dokončení projektu, který již zdál nudný.

svůj život - na horské dráze. Pak jsem se smát, pak plakat a může snadno dostat z rovnováhy v nayneperdbachuvanishi bodů. Je těžké oddělit dárek z minulosti, protože můj život práci s nejistotou.

I rozcharovuyus poměrně snadno a je těžké popsat myšlenky a emoce, které vytváří mnoho problémů. Také jsem nepohodlný s kýmkoli a kdekoli, a mám pocit, že tón, protože opravdu chci někoho, kdo prostě mě vzal za ruku ...

Tato slova shodný s popisem Vašeho popisu nebo někdo zayomyh? Mezi ně patří lidé, kteří trpí emoční toxicitě nebo, jinými slovy, emocionální problémy spojené se stresem, úzkostí a depresí. 7

známky toxicity emotsinoyi Mnohé lze snadno přenášet účinky otravy alkoholem. Víme, že se mění naše vnímání, tep se zrychluje a zpomaluje reakce. Ale pokud můžete správně rozpoznat známky toho, že emoce mají svůj život pod kontrolou?

Pokud se setkáte nebo jste někdy zažil období těžkého psychického stresu, s největší pravděpodobností, prostě neplatí své emoce opomíjen. Ačkoli příčiny mnoha možných příčin, emocionální toxicity je výsledkem nedostatku času pracovat na nich.

1. Neustále zahyschayetesya od někoho

Jak jsme již řekli, emočně otrávený člověk začne žít v „režimu sebeobranu“, aby se ochránili od toho, co by mohlo být potenciálně nebezpečné.

Když emoce nás zavede přes horu, můžeme interpretovat činy a slova druhých jako způsob, jak zaútočit. podstatě vzít všechno velmi kritický.

To proto, že naše sebevědomí totálně zničeno, protože cítíme zranitelní.Emoce jsou blokovány a člověk začne dívat jen na negativní a umožňuje každý detail zasadit sebepoškozování.

V důsledku toho jsme dezinterpretaci slova a záměry druhých a agresivně reagovat ašpatně, věřit, že by měla být chráněna před nebezpečím, které ve skutečnosti existují jen v našich hlavách.

2. Vaše vnímání se mění

Je pravděpodobné, že vnímáte vše přes hranice vlastních emocí a neposloucháte sebe ani ostatní. Může se to zdát jako ztráta času, ale rozhodně potřebujete vyřešit tuto situaci, protože to vede k mnoha dalším problémům.

Pokrytí, nervozita, netrpělivost a nekontrolovatelné emocionální reakce mohou nastat, protože věnujeme nedostatečnou pozornost našemu okolí a nerozumíme dobře tomu, co se děje kolem nás.

3. Jste příliš kritický

Jedním z hlavních důvodů, proč je těžké vypořádat se s emocionálně otrávenou osobou, je překážka, kterou omezuje sama svou nekompromisností.

Pokud máte pocit, že je to tak, je možné, že kvůli touze ovládat všechno, jste ztratili schopnost někoho porozumět. Snažte se být milější pro sebe i pro ostatní.

4. Váš život je řízen nejistotou

Pokud emoce otráví člověka, pak s největší pravděpodobností začne její život zvládat nejistotu. Je více citlivá na všechno a je chráněna z celého světa.

Vaše sebevědomí je zcela zničeno a všechno vás může zapůsobit. Často vtakových případech, člověk se cítí slabý a nemůže pochopit, co chce, kdo je a co je schopen.

V důsledku toho začnete hledat někoho na stranu, kdo splní vaše přání, chrání a pomáhá vám přežít celý den, proto, že nejsou schopni vůbec nic. Nad tímto problémem bude určitě třeba pracovat na obnovení sebeúcty a emocionálního já.

5. Necítíte se

Emocionální napětí může být tak silné, že se ani necítíte. To znamená, že člověk nemá sílu překonat situaci.

Když padne vitalita, uzavřete záclony, abyste se ochránili před svými vlastními pocity a ztratili podstatnou část svého života. Stručně řečeno, musíte utrácet mnohem více fyzického a emocionálního rozhodování a zůstat aktuální, protože není dostatečně silné k plnění vašich každodenních úkolů. 6. Blokování emocí nedovoluje, abyste se posunuli dopředu

Když emoce přebírají horu člověka, mysl se stává těžko odfiltrováním emočních reakcí.

V důsledku toho je oslabena schopnost komunikovat, přijímat rozhodnutí a postupovat kupředu. Proto se situace vyskytují, když reagujeme nedostatečně nebo vůbec nereagujeme. Pokud jsou emoce toxické, člověk si předtím nemyslí a neposuzuje, co se děje kolem. Pozor a paměť jsou příliš selektivní. Začínáme zkreslovat slova jiných lidí a děláme vlastní závěry, v důsledku frustrace a problémů se jen zhoršují.

Konfucius jednou řekl, že byste měli mít vždy studenou hlavu a teplé srdce.

Přemýšlivé chování umožňuje vypuknout vaše emoce a nedostatky. 7. Emocionální sebezapření vás nenechá zbavit se zbytečných věcí

Nechceme opustit něco, co bylo blízko nás nebo doprovázeno dlouhou dobou.

Jen se bát pustit, i když způsobuje bolest. To se obvykle stává, když emoce přemohou člověka a začíná se bát ještě víc emocionální prázdnoty. To je případ, kdybychom cítili, že se emoční nadstavba chystá zhroutit a zdá se, že její základní podstata nespadá.

Je zřejmé, že všechno ostatní.

Toto vnímání je důsledkem emočního vyčerpání a blokování, které způsobuje emoční toxicitu.


Vztahy nebo ne: prostě být šťastný

Vztahy nebo ne: prostě být šťastný

I dnes obraz jedné ženy stále vyvolává obavy v mnoha kulturách. Je tam příběh o ženách v Číně, kteří nenajdou muže mladšího 25 let a byli považováni za "zbytky" z hlediska rodin a zbytku společnosti. Podobné situace vznikají iv jiných zemích, ženy, které si zvolí osamělost místo nežádoucích vztahů, přisuzují negativní rysy.

(Sex a vztahy)

Dotčení lidé ublížit sousedy

Dotčení lidé ublížit sousedy

Sex a vztahy mohou rozčílený lidí a způsobil vám bolest, ale už jste někdy přemýšleli o tom, proč to udělali? Málokdy přemýšlíme o tom, co může udělat jiný člověk stejným způsobem. Nicméně, toto je normální chování lidí, kteří byli zraněni nebo zraněni. Ve skutečnosti se jen špatně snaží chránit sebe.

(Sex a vztahy)