7 Produktů potřebné stravy pro řízení hladiny cholesterolu znamená


7 Produktů potřebné stravy pro řízení hladiny cholesterolu znamená

přírodní cholesterolu - látky, která (v určitém množství), je nutné pro optimální funkci těla.

Přestože cholesterolu je příčinou mnoha chorob, minimální dávka látky podílející se na sekreci některých hormonů a tvorbu některých struktur v těle.

stabilní játra produkuje cholesterolu. Nicméně, její hladina může stoupnout v důsledku spotřeby některých potravin, které obsahují cholesterol v jejich složení.

V důsledku toho, že ovlivňuje krevní oběh a fungování kardiovaskulárního systému.Jak možná víte, selhání systému mohou vyvolat onemocnění nebezpečné pro lidský život.

Proto je nesmírně důležité správné jíst, konzumovat minimální množství tuku a zvýšení počtu produktů, které odvozují cholesterol.

V dnešním článku chceme mluvit o 7 základních produktů, které pomáhají hladinu kontroly cholesterolu v těle, takže můžete snadno přidat do svého jídelníčku.

1. Oves Oves považován nejen jedním z naypozhyvnishyh obilovin, ale také užitečné.

Kromě toho obsahuje malé množství linoleové mastných kyselin. Vlákno a lecitin, který je složen z ovsa,pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

Navíc oves obsahuje velké množství avenasterolu, typ fytosteroly, které snižují absorpci lipidů ve střevě a zabraňuje jejich hromadění na cévní stěny.

2. Ječmen Ječmen obsahuje rozpustnou vlákninu, známý jako beta-glukan. Po vstřebání látky v těle, snižuje špatný cholesterol.

nutriční vlastnosti obdobné jako u ječmene ovsa, což činí tento produkt ideální pro pacienty s vysokou hladinou cholesterolu.

Ječmen také obsahuje antioxidační názvem tokotryenol k dispozici v putamen zrn. Chrání tepny před oxidací. 3. Avocado

Existuje mnoho aplikací v gastronomii, avokádo - chutné ovoce, zdravé lidi, kteří mají vysoké hladiny špatného cholesterolu.

Avocado obsahuje polynenasycené mastné kyseliny. Podporuje odstraňování lipidů z krve, zabraňuje jejich hromadění.

Kromě toho vlákniny a základní aminokyseliny pomáhajílépe tráví tuky, čímž zabraňují jejich absorpci ve střevě.

Avokádo také obsahuje některé bylinky známé jako hřebce a steroly, které szpomalují akumulaci lipidů v těle.

4. Tučné ryby

Tuk Ryby - je skvělé jídlo pro pacienty s vysokou hladinou cholesterolu a triglyceridů.

Kromě toho vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin omega-3 a antioxidanty tvorby tepny pružný, takže je prakticky nemožné připojit plaků.

Obecně zdravé tuky čistí krev, protože odstraňuje zbytečné lipidy a zvyšuje vazodilataci.

nejlepší možnosti jsou tyto druhy ryb: sardinky

  • Tuna Salmon Anchovies
  • Makrela kranasu Herring

5. Zelená zelenina zeleninaznámý po celém světě pro své přínosy pro ty, kteří se snaží zhubnout.

Nízký obsah kalorií a základní živiny pomáhá zlepšit metabolismus. Pomáhá tělu optimálně spálit kalorie.

Kromě toho obsahuje zelenina vlákniny a antioxidanty, které přispívají ke snižování špatného cholesterolu.

nízký obsah sterolůstanoliv a zpomaluje vstřebávání špatného cholesterolu ve střevech a pomáhá udržovat zdravý stav tepen. 6. Bean

Pravidelná konzumace tohoto výrobku můžezabránit hromadění špatný cholesterol, a kontrolovat její výši,kvůli vysokému obsahu vlákniny.

Tento živinový prvek, stejně jako antioxidanty,zpomaluje vstřebávání špatného cholesterolu ve střevě.Je zachována pouze úroveň potřebná pro tělo.

Fazole jsou skvělé pro ty, kteří chtějí zhubnout. Doporučuje se konzumovat

:

  • fazole čočka hrách
  • hrášek soy

7. Borůvky Borůvky bohaté na antioxidanty a vlákninu. Když tělo absorbuje tyto prvky, pomáhá normalizovat hladinu cholesterolu.

Navíc konzumace borůvkového džusu nebo samotných bobulí pomáhá čistit stěny tepen plaku odstranění, což snižuje riziko ucpání.

To snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a problémů s oběhového systému. Toto zlepšuje lidské blaho.

V neposlední řadě je důležité si uvědomit, že konzumace těchto potravin snižuje hladinu cholesterolu pouze v doprovodutakovou dietu vyvážené stravy. Vše bude bezvýsledné, pokud budete i nadále konzumovat potraviny, které obsahují špatný cholesterol.

domácí lék zázvoru a česneku v boji proti vysoké hladiny krevního tlaku a cholesterolu

vysoký krevní tlak a vysoká hladina cholesterolu - dva srdeční choroby, které jsou stále častější, protože pasivní životní styl.


Silný nápoj stimulovat mozek

Silný nápoj stimulovat mozek

Přírodní produkty nejdůležitější klíč ke zlepšení efektivity v mozku je plná podpora rozmanitá strava, která je plná některých živin. Produkty bohaté na omega-3 mastné kyseliny jsou velmi potřebné, pokud jde o zdraví a mobilitu mozku. Další živiny - antioxidanty a některé prvky obsažené v takových kořeních jako je skořice a kurkuma.

(Lidových opravné)

Neuvěřitelné využití banánové slupce

Neuvěřitelné využití banánové slupce

Přírodní prostředky Kdybychom věděli o všem vlastnosti obsažené ve slupce ovoce a zeleniny, které jíme, nikdy bychom to hodil! Některé z nich jsou jedlé, jiné mohou být vyhozeny. V tomto článku vysvětlíme některé úžasné způsoby, jak používat banánovou kůru. Budete to myslet dvakrát, než ho odhodíte. Nutriční hodnota banánové kůry Banány - jeden z nejoblíbenějších plodů na světě.

(Lidových opravné)