7 Přírodní léčby psoriázy přírodní prostředky


7 Přírodní léčby psoriázy přírodní prostředky

psoriáza - Akožní onemocnění, které způsobuje zarudnutí, škálování, zánět, bolest a svědění určitých částí těla, jako jsou lokty, kolena, pokožku hlavy a další.

U osob, které trpí touto nemocí, se buňky kůže rychle obnoví, a proto se na svém povrchu hromadí. Takový proces vede k výskytu výše uvedených nepříjemných příznaků.

V dnešním článku vám chceme říct o sedm velmi účinný přírodní metody, které pomáhají zbavit psoriázy jednou provždy.

1. Detoxikace

Kůže lidí s psoriázou je velmi častá přeplněná toxickými látkami.

Je proto důležité, aby alespoň jednou ročně čistit játra, ledviny a střeva, tedy pro orgány odpovědné za odstraňování toxinů z těla.

Takže můžete snížit zatížení, které musíte nést kůže.

v lékárnách nebo prodejnách s bylinkami vědět, různé druhy doplňků (bylinné čaje, sirupy, atd), očistit tělo. Vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje a vyhovuje vašemu životnímu rytmu.

Při čištění těla je důležité pít dostatek vodyběhem dne, zvláště prázdný žaludek. To je zapotřebí k udržení správného fungování střeva.

Detoxikace může trvat od 15 dnů do jednoho měsíce, a v ideálním případě by mělo být provedeno dvakrát ročně: na podzim a na jaře.

Viz také: „Jak odstranit toxiny z tlustého střeva

2. Úprava střeva

střevo - systém, který je těsně spojen s pokožkou a imunitního systému, což přímo ovlivňuje psoriázy. To je důvod, proč musíte věnovat pozornost jakékoli poruchy v práci střeva.

Máte-li některý z následujících problémů s trávením, zkuste následující prostředky:

  • zácpu: lněná semínka, namočené Chia semena, sušené švestky, kiwi, jablka se slupkou, mořské vody;
  • průjem: zelený čaj, rostlinný olej, jedlá bílá hlína;
  • porucha, ve kterém je průjem, zácpa, psyllium shell fazole, agar-agar.

3. Nejezte mléčné výrobky a lepku

Lupénka je také úzce souvisí s dietou, a to zejména v případě, že máte nesnášenlivost na některé potraviny.

Lidé s lupénkou nemusí vnímat potraviny, aniž by si to uvědomovali, protože příznaky jsou snadno zaměnitelné s jinými poruchami, jako jemigréna, bolesti hlavy, žaludeční potíže, střevní potíže, zvýšená úzkost atd.

Nejčastěji se vyskytuje nesnášenlivost lepku, která se vyskytuje u obilovin, jako je pšenice, a laktózy v mléce.

Proto doporučujeme odstranit tyto produkty z vaší stravy po dobu jednoho měsíce, abyste zjistili, zda se situace psoriázy zlepší.4. Ovládejte své porce

Podle mnoha lidí se jim podařilo efektivně překonat psoriázu kvůli tomu, že sledovali jednu velkou radu: ovládali své porce.

To znamená, že byste neměli jíst víc než tělo potřebuje. Jakmile cítíte, že síto, alespoň by mohlo jíst trochu víc, je to znamení, že stojí za to zastavit.

Zde je tajemství kontroly vašich porcí: vařit nové jídlo každý den,

z jedné složky nebo kombinace různých produktů, a jíst jen to, co máte na talíři. Jezte pomalu, dobře chuť a každou chvíli žvýkat.

Po takových jídlech můžete pít čaj, který podporuje trávení.

5. Ujistěte se, že využít vlastností mořské vody

Mořská voda je schopna vytvořit zázrak, a pokud jej pijete, a pokud je použit místně. Lidé, kteří mají schopnost plavat v moři, již zaznamenali, jak dobře morská voda pomáhá bojovat proti psoriázím a zdravá pokožka a vlasy.

Pokud to není možné, s ohledem na oblast svého bydliště se snažte získat mořskou vodu, aby mohla být aplikována na problémové oblasti pokožky pomocí postřikovače jednou denně.

Také si můžete koupit v některých velkých supermarketech k vaření bez soli.

6. Lokriya lázně

Pokud potřebujete silnější lék na psoriázu, můžete si užít koncentrovanou, koncentrovanou potní koupel s protizánětlivými a analgetickými vlastnostmi. Ve skutečnosti,

sladovnice je známý jako přírodní kortizon. Voda by měla být horká, ale ne moc. Vezměte si lázeň nejméně půl hodiny. 7.

přísady lupénka Existují tři hlavní přísady, které jsou vždy výborným pomocníkem při psoriázy:

kvasnice, je to skvělý nástroj pro čištění pleti, bohaté na vitaminy a minerální látky;

  • lněný olej: tento rostlinný olej má vysoký obsah esenciálních mastných kyselin;
  • nettle: má silné čisticí vlastnosti pro pokožku. Můžete jíst čerstvé nebo sušené ve formě kapslí nebo jako čaj.


Jak rychle léčit modřiny na těle

Jak rychle léčit modřiny na těle

Přírodní produkty modřina, pohmožděniny, hematomy - Účinky na kůži, což vede k krevní sraženinou produkoval. Při poškození malých krevních cév pod kůží může být toto místo velmi bolestivé. Často se pro tento jev používá výraz "hematom", který se může dokonce vyvinout ve svalových tkáních a dokonce i na samotných kostech.

(Lidových opravné)

Měsíček a jejich přínos pro vaše zdraví

Měsíček a jejich přínos pro vaše zdraví

Měsíčku přirozenou cestou - jeden z nejznámějších bylin pro zdraví pokožky. Jelikož jsou levné a snadno se nacházejí, je to jeden z nejoblíbenějších nástrojů. Jsou skvělé pro ošetření, regeneraci a zvlhčení pokožky. Rostlina dosahuje vysokých 50 centimetrů. Mohli byste je najít v blízkosti svého domova, pokud žijete ve venkovských oblastech.

(Lidových opravné)