7 Nápojů obsahujících jód pro zlepšení aktivity štítné žlázy


7 Nápojů obsahujících jód pro zlepšení aktivity štítné žlázy

Máte problémy s štítnou žlázou? Pokud ano, ujistěte se, že se podívejte na sedm receptů pro nápoje s vysokým obsahem jódu, o kterých budeme diskutovat v tomto článku.

Jód - to je jeden z nejdůležitějších pro tělo minerálů, protože je zodpovědný za regulaci tvorby hormonu štítné žlázy. Tento hormon hraje klíčovou roli při vývoji těla během období růstu.

Také dostat dost jódu je velmi důležité pro lidi s hypotyreózou. To je důvod, proč nápojové recepty z dnešního článku jsou skvělé možnosti, které můžete snadno vařit.

Nejenže vám poskytnou potřebné množství jódu, ale také pomohou udržet rovnováhu tekutiny v těle. Čtěte dál, abyste se učil jak vařit tyto lahodné nápoje pro správné fungování štítné žlázy.

1. Jahodový džus

Jahodový džus je jedním z nejlepších způsobů, jak přidat další jód do vaší stravy. Pouze jedna sklenice jahod obsahuje asi 13 mg jódu. To je nejvyšší míra u všech druhů ovoce.

Díky své sladké chuti jsou jahody jedním z nejlepších doplňků dezertů. V tomto případě doporučujeme jahodový proužek, který můžete pít na snídani, oběd nebo večeři. Jahody pás

 • Složení 1/2 šálku jahody (85 g)
 • 1 sklyanra organické mléko (250 ml) na kostky ledu 1

 • Příprava Řez jahody na malé kousky.
 • Všechny ingredience protřepejte v mixéru na homogenní konzistenci.

Jak můžete vidět, tento nápoj má nejvyšší obsah jódu a je snadné vařit. Doporučujeme, abyste nepřidávali cukr, aby se pás stal co nejpřirozenějším.

2. Kravské mléko

Pasterizované kravské mléko nejen udržuje zdraví kostí a zubů.

Pomáhá také získat množství jódu potřebné pro správné fungování štítné žlázy.

Jeden šálek kravského mléka může obsahovat až 55 mg jódu. Neexistuje žádný rozdíl, zda se má jíst plnotučné mléko nebo odstředěné mléko. Nejsou žádné problémy, pokud chcete sedět na stravě s nízkým obsahem tuku.

3. Brusinková šťáva

Brusinka je jeden druh bobule, který obsahuje hodně jódu. Je velmi užitečné konzumovat ho hypotyreózou nebo jednoduše zlepšit funkci štítné žlázy.

Pouze 150 ml brusinkové šťávy obsahuje asi 400 mg jódu.

Strip brusinkový nápoj To nejen zvyšuje úroveň jódu, ale také přispívá ke snížení bolesti.

 • Ingredience 1 šálek čerstvý špenát (30 g)
 • kokosové mléko 1 šálek (250 ml)
 • brusinkové šťávy 1 šálek (250 ml) na kostky ledu 1

 • Příprava porazit všechny složky v mixéru do hladké konzistence a ihned pít. 4.

Kefír Kefír - skvělý způsob, jak dostat jód, který je nezbytný pro vás každý den. Využijte to bude ještě větší, pokud přidáte jahody nebo borůvky.

Jeden šálek jogurtu může obsahovat asi 90 mg jódu, což je vynikající možnost, že byste měli mít vždy po ruce v chladničce.

ochucené Kefír Ingredience

 • 1 litr podmáslí 2 šálky organické jahody nebo borůvky (340 g)

 • Způsob přidat všechny složky v mixéru (ponechat pouze jeden šálek plodů).
 • Střílet zbývající bobule a odložit.
 • porazit všechny do hladka a skladu do skleněné nádoby nebo plastové nádoby s víkem. Přidáme nakrájené bobule a mícháme. 5.

borůvkové šťávy Borůvky jsou chutné a stejně jako jahody, mají vysoký obsah živin a minerálů. Pokud se vám nelíbí jahody nebo brusinky, zkuste borůvkový džus.

V jedné sklenici této šťávy může obsahovat asi 20 mg jodu. 6.

mangový džus Mangoje jedním z prvních v seznamu jódu bohatých nápojů. Navíc díky obrovskému množství vitaminu E, to je dokonale stimuluje štítnou žlázu.

jedna sklenice denně poskytuje 12% denní hodnoty vitaminu E.

 • Složení: 1 šálku nasekané mango (165 g)
 • 2 šálky vody (500 ml) na kostky ledu 1

 • Metoda přidání všech přísad v mixéru a metla do hladka. Pít hned.

To je skvělá volba pro obnovení rovnováhy tekutin v těle po cvičení nebo v horkém letním dni. 7.

Green krém pruh dlouhé těžké pracovní dny obvykle vliv stravy, že výsledek může být škodlivé pro štítné žlázy. Proto doporučujeme tento nápoj, který je nejen chutný, ale i bohatý na jód.

Všechny složky je uvedeno níže mají vysoký obsah antioxidantů, a proto je dobré toxiny a dávají energii. Potřebujete další důvody, proč zkusit tento nápoj?

 • Složení 1/2 šálku nasekané řas (20 g)
 • 1 nasekané zelené jablko poloviny avokádo
 • střední velikosti 1 šálek kokosová voda (250 ml)

Tvorba

 • metla všechny složky důkladně a ihned pít.

Tento nápoj zametá lidovou víru, že všechny zelené pruhy by měly obsahovat špenát. Zkuste to a uvidíte, jak je chutné a užitečné.

nápoje obsahující jód má četné výhody

Všechny tyto nápoje, přírodní, lahodný, jednoduché na přípravu a, samozřejmě, že jsou bohaté na jód. Dodávají pevnost a snadnost štítné nepohodlí plynoucí z nesrovnalostí ve své práci.

Obvyklé léky proti hypotyreóze mohou způsobit negativní vedlejší účinky. Prostřednictvím těchto nápojů recepty, můžete se vyhnout mnoho zbytečných problémů přirozenou cestou.


Jíst studená melounová polévka recepty a zhubnout

Jíst studená melounová polévka recepty a zhubnout

Pokud se snažíte zhubnout, se snaží vařit tyto studená polévka s melounem. Budou velkou výzdobou stolu. jistě se vám to líbí. Zvlášť pokud jste jedním z těch lidí, kteří mají vždy čas na vaření. Zdá se, že už víte, že meloun patří do zeleninové vody. Obsahuje také mnoho vlákniny a minerálů. To je důvod, proč meloun dobře čistí tělo a pomáhá odstranit zánět.

(Recepty)

Jogurt s kokosová voda pro lepší zdraví

Jogurt s kokosová voda pro lepší zdraví

Recepty Kefír - produkt, který získaných prostřednictvím procesu fermentace, obsahujících probiotika. Kefír obsahuje řadu bakterií, které jsou užitečné pro tělo jako celek. jogurt zrnitý vzhled připomíná květák, ale tento produkt měkčí, stejně jako želé, a dotoval s léčivými vlastnostmi. Navíc mikroorganismy v kefíru jsou laktobacilus a kvasinky.

(Recepty)