7 Nejhorších složek pro saláty


7 Nejhorších složek pro saláty

Často, složky, které se zdají být prospěšné pro naše saláty, nepomáhají dosáhnout cílů, zvláště pokud se snažíte zhubnout.

Pokud je to váš cíl, ujistěte se, že se vyvarujete těchto 7 složek. Dokonce je můžete nahradit jinými, zdravými možnostmi .

1. Bacon

Bacon může být nejhorší noční můra pro zdravý salát. Toto tučné maso může přidat asi 400 kalorií a 30 gramů tuku na porci.

Samozřejmě, záleží na množství slaniny, kterou přidáte. V každém případě přidaná slanina zvýší obsah kalorií v salátu.

Chcete-li přidat salát do jídla, zkuste zeleninu. Ředkvičky a pepř - docela dobré možnosti.

2. Toast a nádobí

Tyto výrobky jsou zřídka zmíněny při snaze zhubnout. Přidávají pouze extra kalorie, nemají žádné výživné výhody.

Mějte na paměti, že jsou většinou smažené, aby přidali lepší chuť. To znamená, že přidáte i další tuky.

Požadované množství chleba na salát je jen dvě lžíce. Jsou to dva krutony. Přidají asi 100 kalorií nebo více.

Crepes mohou být nahrazeny jednu nebo dvě polévkové lžíce vloček.Dobře vhodná sezamová semínka nebo slunečnicová semínka. To dá vaši salát ostrý textury. Budete také těžit z celozrnných vláken.

3. Smažené jídlo

Ingredience jako kuře, krevety nebo ryby jsou dobré pro saláty, ale není smažené.

Tyto smažené potraviny jsou plné tuků a kalorií, i když smaženy na užitečné oleje.

Pokud nejste doma, dobrý způsob, jak se vyhnout těmto výrobkům, je pečlivě přečíst menu. Křupavé pokrmy nebo palačinky jsou téměř vždy smažené.

4. Krémový obvaz

Váš salát může být plný zdravých a výživných látek, ale přidání doplňování paliva je možné snadno zkazit.

Nízkotučný salátový dressing také není nejlepší volbou. Mnozí výrobci přidávají cukr, aby kompenzovali tuk, který si stáhli. Pro ně je počet kalorií obvykle 60 až 80 za porci (2 polévkové lžíce).

Můžete místo toho přidat do salátu domácí-dressing s octem.

5. Tukové klobásy

Spracované klobásy také nejsou dobrým doplňkem k salátu. Salám je jedním z nejoblíbenějších ingrediencí salátu, ale víte, že tenký plátek salámu má 43 kalorií a 3 gramy tuku?

Zdá se, že to není moc, ale pokud si myslíte, že salát může obsahovat 4-5 plátky salámu, je to docela dost.

Klobásy také obsahují spoustu soli. Zvyšuje váš celkový příjem sodíku.

Kuřecí maso, hovězí maso nebo krůtí maso - zdravé možnosti salátu.

6. Glazed Rozmanité

Glazed v medu kuře nebo šunky - to je, bohužel, není moc dobré možnosti. Poskytují chuť, ale také přidat dalšíextra tuky.

Je lepší přejít na sušené ovoce. Doporučujeme přidávat malé množství ořechů, brusinek a mandlí. Umožňuje vám vychutnat si chuť sušeného ovoce a jeho přínos bez kalorií a cukru.

7. Sýry

Nebojte se! Sýr není nutně špatný, pokud vyberete nejjednodušší možnosti. Nicméně oblíbené odrůdy, například cheddar, jsou zdrojem nasycených tuků.

Je důležité pečlivě přidávat do salátů, ale je lepší, abyste se vůbec nepřičetli.

Pokud se rozhodnete jíst, ujistěte se, že je to skutečný sýr. Nesmí obsahovat "doplňky", které poskytují hodnotu chuti a kalorií bez nutriční hodnoty.

Doporučená velikost porce - 30 gramů. Můžete použít elektronické váhy, abyste se ujistili, že nepřidáte více, než potřebujete.

Pokud chcete zhubnout, je také třebavařit saláty doma.Připravte se, abyste věděli přesně, co jíte. Pomůže vám také počítat kalorie.

Kombinujte výživu s každodenním cvičením. A nezapomeňte: měli byste se poradit se svým lékařem, než provedete zásadní změnu ve své stravě.


Několik tipů, jak udělat člověka tenký.

Několik tipů, jak udělat člověka tenký.

Každá žena, pravděpodobně samá příroda, má touhu vypadat atraktivně. V tomto článku najdete pět užitečných tipů, aby obličeje hudishym snížením zadržování tekutin a otoky, stejně jako zpevňující krémy a pleťové cvičení. Jak se zbavíme tuku, který se hromadí na našich tvářích nebo bradě? Mnohokrát jsme se snažili držet dietu a úspěšně ztratili váhu, ale naše tvář zůstala stále kulatá a plná a samozřejmě nám náš obraz v zrcadle neměl.

(Ztráta váhy)

Návyky, které způsobují zvýšení hmotnosti

Návyky, které způsobují zvýšení hmotnosti

Hubnutí Když přijde na hubnutí a spalování přebytečný tuk, není jen o diety a počítání kalorií. Někteří lidé dodržují zdravou výživu, ale nehromažďují a myslí si, že nic nefunguje. Je důležité si uvědomit, že proces hubnutí by měl obsahovat faktory, které jsou mimo potravin - existuje mnoho dalších každodenní návyky, které mají vliv na hubnutí úspěch, a pokud nebudeme ovládat, mohou dokonce způsobit další přibývání na váze .

(Ztráta váhy)