7 Málo známá fakta o úzkost


7 Málo známá fakta o úzkost

Sex a vztahy dušnost, bušení srdce, nadměrné nervozita, duševní poruchy, svalové napětí ... Kdo z nás nebyl, který má zkušenosti záchvaty úzkosti? Každodenní život nás někdy staví do obtížné situace a nevíme, jak je překonat, že nám dává pocit, ohromen.

, které se týkají, kterou cítíme, mluvení na veřejnosti, nebo sedí v letadle, například, není život ohrožující, se nemění a neporušuje naše denní zůstatek. Ale co se stane, když úzkost stane konstanta v našich životech, a začneme pociťovat obětí strachu a obsedantní myšlenky, téměř každý den?

Je to zdravotní riziko, fyzické i emocionální. proto důležité vědět, jak se vypořádat s každodenním úzkosti a poznat všechny aspekty bolestivých pocitů. Čtěte dále, abyste se dozvěděli více o úzkosti a zjistili, jestli trpíte.

1. Vyhnout nebo neschopnost rozpoznat emoce obavy

Zde je příklad: jste na setkání s příbuznými, a kvůli nedorozumění a spor nakonec máte problémy s určitým členem rodiny. Snažíte se o tom vůbec nemyslet, ale teď nejste v podstatě navštěvovat rodinné setkání. Můžete mít dokonce negativní myšlenky a nepohodlí pro některé z vašich rodinných příslušníků.

Měli byste přiznat, že máte s touto osobou problém. Promluvte si s ní, ne obviňovat jiné příbuzné, čímž se zabrání příliš emocionální stres a úzkost. Útěk z takových situací jen zhoršuje problém.

2. Rozdíly v mozku chemické látky

Asi víte, lidi, kteří nepokoyatsya bezdůvodně. Klidní jedinci jsou zřídka znepokojeni a jejich problémy řeší emočně vyvážené. Nicméně, někteří lidé mají těžké úzkosti, negativních myšlenek, a dokonce, že je třeba „uzamknout“ nejmenší problém.

Proč se to děje? Proč jsou někteří lidé tak odlišní od ostatních? Dopamin a serotonin jsou neurotransmitery, které generují úzkostné procesy. Někteří lidé trpí více vzrušení v obvodech mozku, což vede k reagují intenzivněji než ostatní. 3. Varovné příznaky

Někteří lidé nemusí být vědomi toho, jak se týká postupně potvrdilo ve svém životě, a to může být nebezpečné. Jaké jsou časné známky?

  • migréna problémy se spánkem
  • únava podrážděnost a zažívací potíže
  • svalové křeče, třes rukou

4. Vztah mezi úzkost a další problémy se týkají

zřídka objeví bez doprovodu. Ve skutečnosti je to opravdu kvůli jiným problémům, které měli vědět: Některé emoční problémy

  • , zrada, ztráta ... nic, protože ten člověk je těžké splnit nový den, protože každá maličkost se stává zdrojem úzkosti.
  • Deprese Není vždy snadné diagnostikovat a často se v osobě objevují další poruchy, jejichž pravým kořenem je deprese. 5. Účinnost

cvičení budete překvapeni, ale podle mnohých lékařů a psychiatrů, neexistuje lepší léčbu úzkosti, než každodenní cvičení. Jít na procházku, můžete zrychlit srdeční frekvenci, tedy odvozené toxiny, které způsobují chemické změny v těle, které nám umožňuje správně čelit tomuto problému.

Je třeba mít na paměti.

6. Všichni lidé mají strach v určitém bodě života

Úzkost je součástí lidské bytosti. Všichni děláme chyby, všichni jsme se něčeho bojí, a co je důležitější, život občas nás staví do obtížné situace a nevíme, jak se s nimi vypořádat, a proto tam je pocit úzkosti. Nicméně

měli myslet na to, jako obranný mechanismus a prevence, jako varovný signál, který nám říká, že musíme něco udělat, aby ji změnit nebo nějak bránit. Pokud utečete, problém se jen zhorší, takže se musíte podívat na stresovou situaci člověka a vyřešit ho.

7. Úzkost postihuje více žen než u mužů

Podle studie National University of Mexico, stres a úzkost vliv na ženy více než muži, zejména ve věku od 15 do 50 let. Důvod Ženy mají často větší odpovědnost a obavy. Ženy mají také tendenci přemýšlet o ostatních ... Toto vše vede k náhlé úzkosti a zátěžovým stresům, které mohou trvat mnoho let.

Existuje však něco, co odlišuje ženy od mužů: jsou schopnější zvládat stres a úzkost, protože je pro ně snadnější mluvit o svých emocích. Vědí, jak je rozpoznat a lépe je zvládnout.

Nezapomeňte na tyto informace a odmítněte své každodenní starosti.


Naučte se být asertivní a řekne: „Dost!“ Sex a vztahy

Naučte se být asertivní a řekne: „Dost!“ Sex a vztahy

Když byl v poslední době jste musel zvýšit hlas a říci slovo „dost“? Není to snadné. Tento krok vyžaduje hodně osobní odvahy a otevírá dveře emocionální svobodě. Tento úkol však není snadný. Navzdory tomu, co většina lidí myslí, v průběhu času se měníme . Změny v našich osobnostech, hodnotách a postojích nám umožňují lépe se přizpůsobit životním obtížím.

(Sex a vztahy)

Jak přežít ztrátu milovaného Sex a vztahy

Jak přežít ztrátu milovaného Sex a vztahy

Bohužel bolest a ztráta je součástí života, které budete muset čelit mnohokrát a v různých situacích. Proto se musí naučit zvládat svou bolest, protože je základem štěstí. Existuje mnoho strategií, které vám pomohou přežít těžké časy. Pokud si tento článek pečlivě přečtete, pak najde přesně ten způsob, který vyhovuje vaší osobnosti a umožní vám vyrovnat se s vašimi pocity.

(Sex a vztahy)