7 Málo známá fakta o úzkost


7 Málo známá fakta o úzkost

Sex a vztahy dušnost, bušení srdce, nadměrné nervozita, duševní poruchy, svalové napětí ... Kdo z nás nebyl, který má zkušenosti záchvaty úzkosti? Každodenní život nás někdy staví do obtížné situace a nevíme, jak je překonat, že nám dává pocit, ohromen.

, které se týkají, kterou cítíme, mluvení na veřejnosti, nebo sedí v letadle, například, není život ohrožující, se nemění a neporušuje naše denní zůstatek. Ale co se stane, když úzkost stane konstanta v našich životech, a začneme pociťovat obětí strachu a obsedantní myšlenky, téměř každý den?

Je to zdravotní riziko, fyzické i emocionální. proto důležité vědět, jak se vypořádat s každodenním úzkosti a poznat všechny aspekty bolestivých pocitů. Čtěte dále, abyste se dozvěděli více o úzkosti a zjistili, jestli trpíte.

1. Vyhnout nebo neschopnost rozpoznat emoce obavy

Zde je příklad: jste na setkání s příbuznými, a kvůli nedorozumění a spor nakonec máte problémy s určitým členem rodiny. Snažíte se o tom vůbec nemyslet, ale teď nejste v podstatě navštěvovat rodinné setkání. Můžete mít dokonce negativní myšlenky a nepohodlí pro některé z vašich rodinných příslušníků.

Měli byste přiznat, že máte s touto osobou problém. Promluvte si s ní, ne obviňovat jiné příbuzné, čímž se zabrání příliš emocionální stres a úzkost. Útěk z takových situací jen zhoršuje problém.

2. Rozdíly v mozku chemické látky

Asi víte, lidi, kteří nepokoyatsya bezdůvodně. Klidní jedinci jsou zřídka znepokojeni a jejich problémy řeší emočně vyvážené. Nicméně, někteří lidé mají těžké úzkosti, negativních myšlenek, a dokonce, že je třeba „uzamknout“ nejmenší problém.

Proč se to děje? Proč jsou někteří lidé tak odlišní od ostatních? Dopamin a serotonin jsou neurotransmitery, které generují úzkostné procesy. Někteří lidé trpí více vzrušení v obvodech mozku, což vede k reagují intenzivněji než ostatní. 3. Varovné příznaky

Někteří lidé nemusí být vědomi toho, jak se týká postupně potvrdilo ve svém životě, a to může být nebezpečné. Jaké jsou časné známky?

  • migréna problémy se spánkem
  • únava podrážděnost a zažívací potíže
  • svalové křeče, třes rukou

4. Vztah mezi úzkost a další problémy se týkají

zřídka objeví bez doprovodu. Ve skutečnosti je to opravdu kvůli jiným problémům, které měli vědět: Některé emoční problémy

  • , zrada, ztráta ... nic, protože ten člověk je těžké splnit nový den, protože každá maličkost se stává zdrojem úzkosti.
  • Deprese Není vždy snadné diagnostikovat a často se v osobě objevují další poruchy, jejichž pravým kořenem je deprese. 5. Účinnost

cvičení budete překvapeni, ale podle mnohých lékařů a psychiatrů, neexistuje lepší léčbu úzkosti, než každodenní cvičení. Jít na procházku, můžete zrychlit srdeční frekvenci, tedy odvozené toxiny, které způsobují chemické změny v těle, které nám umožňuje správně čelit tomuto problému.

Je třeba mít na paměti.

6. Všichni lidé mají strach v určitém bodě života

Úzkost je součástí lidské bytosti. Všichni děláme chyby, všichni jsme se něčeho bojí, a co je důležitější, život občas nás staví do obtížné situace a nevíme, jak se s nimi vypořádat, a proto tam je pocit úzkosti. Nicméně

měli myslet na to, jako obranný mechanismus a prevence, jako varovný signál, který nám říká, že musíme něco udělat, aby ji změnit nebo nějak bránit. Pokud utečete, problém se jen zhorší, takže se musíte podívat na stresovou situaci člověka a vyřešit ho.

7. Úzkost postihuje více žen než u mužů

Podle studie National University of Mexico, stres a úzkost vliv na ženy více než muži, zejména ve věku od 15 do 50 let. Důvod Ženy mají často větší odpovědnost a obavy. Ženy mají také tendenci přemýšlet o ostatních ... Toto vše vede k náhlé úzkosti a zátěžovým stresům, které mohou trvat mnoho let.

Existuje však něco, co odlišuje ženy od mužů: jsou schopnější zvládat stres a úzkost, protože je pro ně snadnější mluvit o svých emocích. Vědí, jak je rozpoznat a lépe je zvládnout.

Nezapomeňte na tyto informace a odmítněte své každodenní starosti.


5 Důvodů, proč nechcete mít radost ze sexu a vztahy Sex

5 Důvodů, proč nechcete mít radost ze sexu a vztahy Sex

Předpokládejme následující situaci: Právě jsi pomilovali, leží vedle postele se svým partnerem šťastné a unavenou tvář. Všechno šlo podle plánu - oba jste vynaložili veškeré úsilí, abyste si navzájem poskytli nadpozemskou radost. Nicméně, až se partner radostně usmívá z nově zkušeného orgasmu , cítíte trochu zklamání.

(Sex a vztahy)

Opravdová láska, pár, ženatý 75 let, zemřela ve stejné posteli

Opravdová láska, pár, ženatý 75 let, zemřela ve stejné posteli

Mnoho „opravdovou lásku“ - je zázrak, že se stane pouze v pohádkách nebo knihy , protože většina vztahů dříve či později rozebrat a lidé musí splňovat s několika partnery, než zjistí přesně, s kým se zamilují a kteří chtějí strávit zbytek svého života. Ačkoli většina z těchto případů, nicméně, tam jsou některé úžasné příběhy, které dokazují, že všechno je možné: dva lidé mohou navzájem milovat celý život, až k smrti.

(Sex a vztahy)