Užitečných produktů před tréninkem hubnutí


Užitečných produktů před tréninkem hubnutí

Někteří lidé nejedí před tréninkem, protože v konečném důsledku chtějí spálit kalorie a hubnout.

Avšak navzdory názoru většiny, inteligentní výběr z toho, co jíme, než cvičení může zlepšit výsledky dokonale relací pomůže spálit kalorie a stát zcela oprávněné výdaje peněz.

Pokud je váš trénink - není jen jednoduché cvičení na kardio a hmotnosti děláte v posilovně, je třeba přidat do stravy více proteinů a málo sacharidů.

Samozřejmě, že ne dříve než sportovat nebo dokonce cestu do posilovny přetížení se s velkými dávkami. S cílem získat maximální množství energie, nejlépe jíst půl hodiny před cvičením.

Pokud již máte plán studií a chtějí vědět, co by měli jíst před, jistě četl článek dnes asi sedm užitečných pre-tréninku produktů. Budou tě ​​potěšit!

1. ovocných a zeleninových šťáv ovoce a zeleniny

šťáva je jedním z nejlepších přírodních zdrojů energie, které by mohly zlepšit výsledky svých tříd.

Tyto nápoje jsou velmi osvěžující a lehce stravitelné, udržování metabolismus tuků, který pomáhá spalovat více kalorií.

Můžete kombinovat tyto zelenina: špenát

  • Brokolice kapustu petržel

celer A nezapomeňte přidat nějaké ovoce: banán

  • jablko hruška
  • kiwi ananas

Chia semena 2. Dnes je velmi populární stravovací Chia semena. Jedním z důvodů pro toto: je neuvěřitelně bohatá na různé živiny, které mají úžasné vlastnosti pro své zdraví.

Tato semena obsahují esenciální mastné kyseliny Omega 3, vlákniny, bílkovin a minerálů, což přispěje k posílení organismu a zajistit mu dostatek energie.

Kromě toho může být snadno zakoupit v lékárnách za rozumnou cenu. Nejlepší je nepoškozovat semeno chia a jíst s moudrostí. Použití nutriční hodnotu, stačí přidat trochu Chia (asi 2 lžíce) v kapele.

3. Avokádo Avokádo jsou chutné a mají desítky přínosem pro celkové zdraví. Ty obsahují esenciální mastné kyseliny, vitamíny, antioxidanty a další živiny, které doplňují mnoho populárních diet.

V závislosti na tom, kolik kalorií chcete jíst, může být avokádo nejlepším způsobem, jak získat přirozenou energii a zlepšit váš fyzický a duševní stav.

Navíc, polovina avokáda denně pomáhá regulovat cholesterol a podporovat úbytek hmotnosti, protože tato zelenina je velmi bohatá.

4. Vejce

Tito dny přešly, když si lidé mysleli, že jíst vejce je špatná. Bylo prokázáno, že pravidelná spotřeba tohoto výrobku skutečně zlepšuje celkové zdraví.

Je přirozeným zdrojem bílkovin, který stimuluje ztrátu hmotnosti a podílí se na budování svalové hmoty.

Vejce - to je skvělá volba pro snídani, zvláště pokud ráno sportujete.

5. Ovesné vločky

Ovesné vločky je jedním z produktů s velmi vysokým obsahem vlákniny. Tato obilovina je považována za nejbohatší. Pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi a udržuje metabolismus, aby se zásoby tuku staly energií.

Ovesná vločka má velmi nízké kalorie a díky obsahu užitečných tuků chrání srdce a podporuje regulaci hladin cholesterolu.

6. Ořechy

Ořechy obsahují méně vody než čerstvé ovoce, což je důvod, proč obsahují více kalorií.

Na druhé straně stojí za to vědět, že ořechy jsou skvělý zdroj bílkovin, užitečných tuků a antioxidantů, které splňují požadavky vaší stravy.

Během sportu jsou ořechy skvělou volbou k ukončení hladu, proto, že dávají spoustu energie.

Díky obsahu vlákniny tento produkt snižuje vstřebávání sacharidů, což je ideální doplněk ke kontrole hladiny cukru v krvi.

Doporučená číst: „Kokosové mléko je dobré pro tělo“ 7.

Fat Greek jogurt řecký jogurt (obyčejný bílý) je nejen dokonale podporuje zdravou střevní flóru. Podporuje dobré trávení a zabraňuje zvýšeným hladinám cukru v krvi.

170 gramů porcí obsahuje 18 gramů bílkovin, proto je tento produkt vhodný pro lidi, kteří chtějí ukázat maximální výsledky v tréninku.

Nezapomeňte: nezáleží na tom, co jíte, a co je nejdůležitější - je to vaše vlastní motivace k sportu. Pokud jste disciplinovaní a konzistentní, můžete plně ovládat vlastní zdraví a tvar.


5 Noha cvičení můžete udělat doma

5 Noha cvičení můžete udělat doma

Hubnutí Chcete-li mít jak silné a krásné nohy, měli pravidelně dělat cvičení pro nohy , zaměřené na aktivní svaly dolních končetin. Samozřejmě, že kromě sportu je velmi důležité dodržovat zásady výživy, ale bez výkon tlapy měnit tvar a utáhněte kůži jste nemá naději na úspěch. cvičení pro nohy potřeba nejen udržet potřebnou úroveň sval v těle, ale také pomáhají udržet pokožku vláčnou a elastickou déle.

(Ztráta váhy)

Použijte tyto 5 tipů, jak začít spalovat kalorie bez jakéhokoli dalšího úsilí

Použijte tyto 5 tipů, jak začít spalovat kalorie bez jakéhokoli dalšího úsilí

Zbavte se nadbytečného tuku - jedná se o jeden z nejtěžších úkolů pro lidi, kteří jsou obézní nebo mají nadváhu. Ačkoli správná strava a denní cvičení mohou být zásadní, někdy je třeba věnovat pozornost dalším zvykům, které budou mít dobré výsledky. Problémem je, že mnoho lidí se mylně domnívá, že je možné zhubnout jen tehdy, pokud se řídí jasným plánem cvičení nebo přísnou nízkokalorickou dietou.

(Ztráta váhy)