7 Fakta, která se schovává před depresí


7 Fakta, která se schovává před depresí

Zajímavá fakta V současné době deprese- je jedním z nejčastějších duševních poruch, a je hlavním důvodem nechuť k práci.

Fakta se prokazují, protože antidepresiva patří mezi nejrozšířenější léky na světě. PodleSvětové zdravotnické organizace (WHO), procento lidí, kteří je užívají, se pohybuje od 10 do 15.

Kde je tento trend? Možná, že tento způsob života nás postupně zhoršuje? Pravdou je, že zřejmá příčina takových vysokých sazeb není definována. Víme jen, že neexistují dva stejní lidé, proto jsou všechny případy deprese odlišné.

Proto je obtížné určit systém univerzálníchstrategiíod deprese. Existují však některé jednoduché věci, které byste neměli zapomenout na dny, kdy je pro vás obzvlášť obtížné.

V tomto článku vám řeknu přesně co.

1. Vaše sebeúcta je velmi důležitá.

Způsob, jakým vidíte a uvědomujete si, že svět kolem vás závisí na sebeúctě. Pokud člověk opravdu nevěří v sebe, začne být posedlý celým svým kolem a věří, že někdo má něco, co by mělo patřit jen k ní.

Každý den se ponoříte do neznámých částek, trpíte nedostatkem motivace a vyživujete zoufalství, které vede k depresi.

Ujistěte se, že věnujte pozornost sebeúcty! Ujistěte se, že hrajete hlavní roli ve svém životě, a ne vedlejší roli.

2. Vaše trápení nebude trvat navždy

Můžete začít léčit sami sebe, jako byste si nezasloužili jisté věci, nebo dokonce horší, nemáte nic, co potřebujete, abyste je dostali.

Nízká sebeúcta vede k vnitřní nerovnováze a konfliktům, které vás postupně negativně ovlivňují po celý život.

Často se říká, že nejhorší forma deprese je a která přichází hluboko uvnitř duše. V takových případech není specifická příčina této poruchy. Problém je ve vás a může začít růst i od dětství.

Pokud byla situace ve vaší rodině vždy komplikovaná a váš vztah k vašim rodičům je negativní nebo pokud nejste emocionálně zralý, vaše sebeúcta bude pravděpodobně příliš nízká.

Ale slibujeme: deprese netrvá navždy, stejně jako bolest, která se zdá být paralyzující.

Pokud s každým dnem lépe pracujete racionálněji, zabraňte negativním myšlenkám a sledujte svůj sen, deprese bude postupně uvolňována a tam bude jen vzdálený stín, který zmizí a zmizí.

3. Zaměření na současném

minulosti - minulost a již dlouho pozadu.

Proč se zaměřují na to, co se stalo za měsíc nebo před rokem, kdy jen v těchto dnech způsobit, že bolesti? Není to stojí za to. Jako pesimistické myšlenky o budoucnosti. Uvědomte si, že nemáte křišťálovou kouli, která by mohla říci, co se stane v budoucnosti.

Nechte se tady a teď žít, získat co nejvíce ze života a užívat si štěstí, které si zasloužíte. To je jediná věc, kterou stojí za to vaše úsilí.

4. Vždy požádat o pomoc, ale obraťte se na správné lidi

Pravděpodobně jste již slyšeli frázi: „První věc, kterou se odvolat k rodinám, protože pouze úzká rodina a nikdy nepodaří“ Naštěstí, to je pravda, ale nezapomeňte, že někteří lidé stále způsobuje více škody než užitku.

Někteří dokonce věří, že diagnóza „deprese“ automaticky znamená, že člověk, který dal jeho slabé srdce a „vždy smutné.“

Dávejte pozor. Požádat o pomoc od odborníků, a spoléhají na rodinné příslušníky a přátele, kteří opravdu vědí, jak naslouchat, uklidnit a najít správná slova ve správnou dobu.

5. Deprese chtěli sedět doma

Je to pravda. Deprese, jako je tma a zatáhl závěsy. Snaží se umlčet při zavření sebe sama s negativními nebo pesimistické myšlenky.

Ale nenechte se oklamat - jdi na ulici a chodit alespoň půl hodiny každý den. Dýchat čerstvý vzduch, ať slunce tě políbit svým teplem a příjemné konverzace s lidmi, kteří splňují na silnici. Obklopte se každodenního života, pohyb, světlo a radost. 6. Deprese

rád nezdravé jídlo

pečivo, občerstvení, zmrazené večeře, fast food ... To vše ušetří částku a dát okamžité uspokojení, ale ve skutečnosti tyto potraviny také přispívají k chemické nerovnováhy, která způsobuje deprese, a dále podněcuje negativní neurotransmitery ,

začít jíst více čerstvého ovoce a zeleniny. Pít vodu a čaj. Pokud se budete držet správné výživy, bude váš zdravotní stav zlepší, a tělo je očištěna od toxinů.

deprese 7. říci „ne“

to není snadné. Říkat deprese „nebo“ Máte hodně síly a odvahy, ale jedna věc je jasná: vás - to není vaše deprese. Vy

muže, který si zaslouží najít štěstí znovu, který by měl podívat se na svůj život s nadšením a nadějí. Takže teď uvolnit stín, číhající a snaží se, aby se vám trpět.


Pouze jedna dávka nových kapslí se může rychle léčit celou řadu nemocí

Pouze jedna dávka nových kapslí se může rychle léčit celou řadu nemocí

Zajímavá fakta Představte si na okamžik, že pouze skrz kapsli můžete léčit zlomené cholesterolu, vysoký krevní tlak, chudokrevnost, necitlivost nebo pouze po dobu 15 dnů . Vypadá to úžasně, zvláště když si myslíte, že tento malý, komplikovaný nástroj pro léčbu pacientů s chronickými nemocemi, kteří užívají několik pilulek denně dlouhou dobu.

(Zajímavosti)

8 Důvodů, proč jíst více vajíček

8 Důvodů, proč jíst více vajíček

Zajímavá fakta skvělý způsob, jak začít ráno - snídaně míchaná vajíčka nebo omelety. Egg je mocným zdrojem bílkovin a živin , ale i přes četné blahodárné vlastnosti tohoto produktu, mnoho lidí vzdát vajíčka, podezření, že zvyšují hladinu cholesterolu v těle a může mít negativní dopad na zdraví při pravidelném používání.

(Zajímavosti)